NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Co sądzicie na temat oszczędzania wody w domu

Wysłane przez bullve1984 
Co sądzicie na temat oszczędzania wody w domu
23 sty 2017 - 07:55
czy znacie jakies praktyczne metody jak można zmniejszyć zużycie wody w domu? nie chce bawić się w Hitlera i stać pod łazienką kiedy córka się kąpie:-) chodzi mi o jakieś sprytne tricki jakie można wykorzystać, by wody zużywać mniej. Nie chodzi mi o samo oszczędzanie pieniędzy, uważam, że wody marnuje się w domach wyjątkowo dużo i przez to zanieczyszczamy środowisko w którym żyjemy. macie jakieś pomysły?

Re: Co sądzicie na temat oszczędzania wody w domu
11 maj 2017 - 08:45
Podobno zamontowanie tak zwanych perlatorów pozwala na oszczędność. One nie są chyba jakieś drogie także może warto spróbować ale samemu tego nie testowałam. Generalnie co nieco można też zaoszczędzić na rachunkach za prąd czy gaz, przez zmianę sprzedawcy na tańszego. Tutaj możesz zobaczyć jak zmniejszyć rachunki za prąd.
12 pa 2017 - 11:40
To bardzo dobry pomysł! Nie dość, że będziesz miała mniejsze rachunki, to na pewno zdrowszą wodę ! smiling smiley Ja ostatnio przeczytałam ciekawy artykuł, na tej stronie kliknij tutaj . Dbajmy o środowisko, o naszą Ziemię smiling smiley
16 pa 2017 - 08:56
Jak najbardziej powinno się o oszczędność wody zadbać, to raczej coś oczywistego
20 pa 2017 - 09:57
Poczytaj trochę o tym jak nauczyć dziecko oszczędności. Cała rodzina może się podszkolić [doladowaniaenergetyczne.pl]
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: