NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Pomysł na zycie...doradźcie kobitkismiling smiley

Wysłane przez monscu81 
Pomysł na zycie...doradźcie kobitkismiling smiley
21 sty 2017 - 14:01
Jestem z małej miejscowości gdzie szanse na znalezienie jakiejkolwiek pracy są znikome. Jestem zdołowana...chciałabym wyjechać do większego miasta, poznać nowych ludzi i wreszcie się usamodzielnić. Wiadomo życie kosztuje a żeby się utrzymać trzeba trochę zarabiać..Chłopak ma dobrą pracę i myślę że byśmy dali radę.Zastanawiam się nad zrobieniem kursu kosmetycznego i szukania pracy w tym zawodzie a w przyszłości otworzyć własny salon. Chcę wreszcie stanąć na nogi i pokazać że na coś mnie stać a nie tylko na to żeby siedzieć w domu z rodzicami i się użalać nad sobą...smiling smiley Co o tym myślicie?

Re: Pomysł na zycie...doradźcie kobitkismiling smiley
01 pa 2017 - 02:19
Otworzenie własnego salonu urody, to bardzo dobry pomysł. Wprawdzie konkurencja jest duża, ale jak posiada się doświadczenie, trochę wiedzy i pieniędzy, to wydaje mi się, że warto próbować. Jakbyście planowali otworzenie takiego biznesu, to sprawdźcie sobie [fitnesswell.pl] - ten producent sprzedaje maszyny do odchudzania, które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród kobiet, które walczą ze zbędnymi kilogramami i cellulitem.
05 pa 2017 - 07:47
własny biznes to zawsze jakieś rozwiązanie, trzymam kciuki żeby się udało!
16 pa 2017 - 07:57
Masz fajne nastawienie i dobry plan. Trzymam kciuki winking smiley
16 pa 2017 - 08:57
Pomysł na działanie to zawsze dobra rzecz, ale trzeba wiedzieć, że łatwo nie będzie, zwłaszcza w zawodzie kosmetyczki, gdzie konkurencja jest gigantyczna
29 lis 2017 - 23:18
Madeleine Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> własny biznes to zawsze jakieś rozwiązanie,
> trzymam kciuki żeby się udało!

To prawda! Ja natomiast zastanowiłabym się nad założeniem własnego sklepu internetowego, gdyż z tego co udało mi się wyczytać na [www.pracawsieci.net] nie jest to tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Czy którakolwiek z Was zdecydowała się na ten krok?
30 lis 2017 - 11:37
Tylko teraz prawie wszyscy maja sklep internetowy, tu konkurencja też jest spora.
01 gru 2017 - 19:41
Najlepiej poznaj bogatego męża.
07 gru 2017 - 11:00
A w przypadku wolnych zawodów typu autor, freelancer i copywriter ważne jest pojęcie prawa autorskiego. Polskie prawo odróżnia prawa autorskie majątkowe od osobistych. Te drugie są w ogóle nieprzenoszalne: [faktura.pl] . Nie duzo jeszcze wiem na ten temat, a czy Wy cokolwiek kojarzycie?
07 gru 2017 - 12:50
MydelkoFa Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Najlepiej poznaj bogatego męża.

hahaha najlepsza rada grinning smiley poznaj bogatego męża, albo nakradnij ;D

Zapraszam do mnie [queen-collection.pl]
08 gru 2017 - 08:53
No cóż, nikt nie będzie decydował za ciebie yawning smiley to twoje życie!
11 gru 2017 - 10:43
My faktycznie możemy tylko pomoc w podpowiedzeniu czegoś, Ty zadecyduj.
13 gru 2017 - 13:48
Zadecydować musisz sama, ale po cichu przyznam ci się, że sama o takim czymś myślę. Chodzę do takiego niezwykłego pod względem wystroju i zakresem wykonywanych usług salonu kosmetycznego [www.goodtimedayspa.eu] i jestem pod takim wrażeniem, że zastanawiam się czy sama bym mogła coś podobnego otworzyć. Tak mi się tam podoba, jest tak sympatycznie, elegancko, że nie chce się tego miejsca opuszczać. Biorę zwykle masaż ( a że mają szeroką ofertę to za każdym razem zmieniam tylko rodzaj masażu, tak dla urozmaicenia ) i dobieram sobie jeszcze zabieg na twarz. Superowo mi się tam wypoczywa i tak mi zaiskrzyła myśl żeby samej stworzyć podobne usługi. Przedsięwzięcie duże, ale kto nie ryzykuje do niczego nie dojdzie i prawdopodobnie po Nowym Roku coś w tym zakresie zacznę poczynać. Daj znać jaką podjęłaś decyzję.
17 gru 2017 - 15:54
Dobry pomysł!
09 lut 2018 - 08:34
Wyjazd do większego miasta w celu ułożenia sobie w nim życia może być jak najbardziej trafnym wyjściem. W większym mieście łatwiej jest o znalezienie pracy i często dużo łatwiej można poradzić sobie z rozwinięciem własnego biznesu. Według mnie warto jest pomyśleć o otworzeniu własnej siłowni, a może sklepu dla sportowców. Dużo osób teraz tą tematyką się interesuje, a do tego hurtownie takie jak http://hurt.bodypak.pl/ oferują spory asortyment w postaci suplementów diety i odżywek, za całkiem dobre pieniądze. Z takim wsparciem można znacznie sprawniej rozwinąć własny interes. winking smiley
14 lut 2018 - 08:55
Wprawdzie nie jestem z dużego miasta, ale i tak mam pomału wielu rzeczy dość. Myślę o zmianie.
14 lut 2018 - 09:57
Niektórzy pomysłu na życie szukają przez całe życie sad smiley
22 lut 2018 - 05:40
Najważniejsze to mieć pomysł i powoli go realizować. Widać, że plan wyjazdu jest, więc nie ma co się zastanawiać tylko ruszać w świat. Czasem też warto wziąć pod uwagę wyjazd za granicę, wtedy możesz szybciej zarobić na otwarcie takiego salonu. Możliwości jest mnóstwo i trzeba coś wybrać odpowiedniego na siebie. Sama kilka razy się już przeprowadzałam i za każdym razem to jakieś nowe doświadczenia człowieka spotykają, więc warto. Jeżeli byś potrzebowała firmy, która pomogłaby Ci z przeprowadzką to zapoznaj się z ofertą TDU [www.przeprowadzki-poznan-24.pl] Mają bardzo fajne, atrakcyjne ceny, świadczą kompleksowe usługi, więc sporo stresu i pracy wezmą na siebie, a Ty będziesz mogła szybciej cieszyć się z nowego miejsca i otoczenia.
04 mar 2018 - 16:19
Współcześnie na wsi jest też sporo możliwości, z pewnością dobra kosmetyczka i tam jest w stanie żyć na godnym poziomie. No, ale rozumiem, że możesz chcieć spróbować swych sił w większym mieście.

07 mar 2018 - 09:48
Kosmetyka działa coraz prężniej. Coraz więcej kobiet robi sobie regularnie paznokcie czy rzęsy, że o zabiegach na skórę nie wspomnę. Na początek można nawet dojeżdżać do klientek. Wiele dziewczyn tak zaczyna karierę.
12 mar 2018 - 14:44
Pomysł na życie każdy chyba musi mieć swój.
13 mar 2018 - 11:02
Właśnie, tylko grunt to dobrze trafić z pomysłem.
23 mar 2018 - 11:22
Myślę, że to całkiem dobry plan, możesz też pomyśleć nad zrobieniem kursów i zatrudnieniem się na początek w jakimś gabinecie, żeby zdobyć doświadczenie przed otwarciem własnego salonu.
26 mar 2018 - 09:54
Na przykład. Kształcenie to jest jakaś myśl, warto zainwestować w rozwój.
29 mar 2018 - 09:35
Otwarcie swojego biznesu to super sprawa pod warunkiem, że potraficie nim zarządzać. Jeżeli zależy Wam na nieustannym rozwoju Waszej firmy to koniecznie poczytajcie o tym, jak wdrożyć do firmy certyfikaty ISO: http://www.adees.net/. Takie certyfikaty to przede wszystkim podniesienie prestiżu firmy i usprawnienie systemów jej zarządzania.
05 kwi 2018 - 09:23
Ja bym na twoim miejscu poczytała nieco tekstów na stronach pokroju womenshealth.pl, bo to dosyć częsty problem wielu kobiet i pewnie znajdziesz tam jakieś poradniki
13 kwi 2018 - 10:19
Tylko to czasem nie wystarczy, trzeba być jeszcze przebojową i mieć siłę przebicia.
16 maj 2018 - 11:04
Myślę, że to super pomysł. Świetnie, że chcesz coś zmienić.
23 maj 2018 - 13:23
warto zmieniać sobie od czasu do czasu

piękny makijaz permanentny
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: