NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Pomysł na zycie...doradźcie kobitkismiling smiley

Wysłane przez monscu81 
Pomysł na zycie...doradźcie kobitkismiling smiley
21 sty 2017 - 14:01
Jestem z małej miejscowości gdzie szanse na znalezienie jakiejkolwiek pracy są znikome. Jestem zdołowana...chciałabym wyjechać do większego miasta, poznać nowych ludzi i wreszcie się usamodzielnić. Wiadomo życie kosztuje a żeby się utrzymać trzeba trochę zarabiać..Chłopak ma dobrą pracę i myślę że byśmy dali radę.Zastanawiam się nad zrobieniem kursu kosmetycznego i szukania pracy w tym zawodzie a w przyszłości otworzyć własny salon. Chcę wreszcie stanąć na nogi i pokazać że na coś mnie stać a nie tylko na to żeby siedzieć w domu z rodzicami i się użalać nad sobą...smiling smiley Co o tym myślicie?

Re: Pomysł na zycie...doradźcie kobitkismiling smiley
01 pa 2017 - 02:19
Otworzenie własnego salonu urody, to bardzo dobry pomysł. Wprawdzie konkurencja jest duża, ale jak posiada się doświadczenie, trochę wiedzy i pieniędzy, to wydaje mi się, że warto próbować. Jakbyście planowali otworzenie takiego biznesu, to sprawdźcie sobie [fitnesswell.pl] - ten producent sprzedaje maszyny do odchudzania, które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród kobiet, które walczą ze zbędnymi kilogramami i cellulitem.
05 pa 2017 - 07:47
własny biznes to zawsze jakieś rozwiązanie, trzymam kciuki żeby się udało!
16 pa 2017 - 07:57
Masz fajne nastawienie i dobry plan. Trzymam kciuki winking smiley
16 pa 2017 - 08:57
Pomysł na działanie to zawsze dobra rzecz, ale trzeba wiedzieć, że łatwo nie będzie, zwłaszcza w zawodzie kosmetyczki, gdzie konkurencja jest gigantyczna
29 lis 2017 - 23:18
Madeleine Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> własny biznes to zawsze jakieś rozwiązanie,
> trzymam kciuki żeby się udało!

To prawda! Ja natomiast zastanowiłabym się nad założeniem własnego sklepu internetowego, gdyż z tego co udało mi się wyczytać na [www.pracawsieci.net] nie jest to tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Czy którakolwiek z Was zdecydowała się na ten krok?
30 lis 2017 - 11:37
Tylko teraz prawie wszyscy maja sklep internetowy, tu konkurencja też jest spora.
01 gru 2017 - 19:41
Najlepiej poznaj bogatego męża.
07 gru 2017 - 11:00
A w przypadku wolnych zawodów typu autor, freelancer i copywriter ważne jest pojęcie prawa autorskiego. Polskie prawo odróżnia prawa autorskie majątkowe od osobistych. Te drugie są w ogóle nieprzenoszalne: [faktura.pl] . Nie duzo jeszcze wiem na ten temat, a czy Wy cokolwiek kojarzycie?
07 gru 2017 - 12:50
MydelkoFa Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Najlepiej poznaj bogatego męża.

hahaha najlepsza rada grinning smiley poznaj bogatego męża, albo nakradnij ;D

Zapraszam do mnie [queen-collection.pl]
08 gru 2017 - 08:53
No cóż, nikt nie będzie decydował za ciebie yawning smiley to twoje życie!
11 gru 2017 - 10:43
My faktycznie możemy tylko pomoc w podpowiedzeniu czegoś, Ty zadecyduj.
13 gru 2017 - 13:48
Zadecydować musisz sama, ale po cichu przyznam ci się, że sama o takim czymś myślę. Chodzę do takiego niezwykłego pod względem wystroju i zakresem wykonywanych usług salonu kosmetycznego [www.goodtimedayspa.eu] i jestem pod takim wrażeniem, że zastanawiam się czy sama bym mogła coś podobnego otworzyć. Tak mi się tam podoba, jest tak sympatycznie, elegancko, że nie chce się tego miejsca opuszczać. Biorę zwykle masaż ( a że mają szeroką ofertę to za każdym razem zmieniam tylko rodzaj masażu, tak dla urozmaicenia ) i dobieram sobie jeszcze zabieg na twarz. Superowo mi się tam wypoczywa i tak mi zaiskrzyła myśl żeby samej stworzyć podobne usługi. Przedsięwzięcie duże, ale kto nie ryzykuje do niczego nie dojdzie i prawdopodobnie po Nowym Roku coś w tym zakresie zacznę poczynać. Daj znać jaką podjęłaś decyzję.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: