NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

nowy sprzęt - jak często wymieniacie i dlaczego

Wysłane przez blacroa1984 
16 sty 2017 - 11:55
Jestem ciekawa waszego zdania - jak często wymieniacie domowe sprzęty (telewizor, żelazko, depilator itp) i dlaczego? Sytuacja jest oczywista, gdy coś się popsuje i trzeba kupić nowy sprzęt. Kupujecie wtedy bardzo drogi, by służył długie lata, czy tani \"jednorazówkę\" ze świadomością, że po okresie gwarancji trzeba będzie wymienić na nowy. Zdarza wam się kupować nowszy sprzęt i wywalać dobre (sprawne), stare urządzenie? Ja zazwyczaj wolę wydać więcej i mieć dobry sprzęt, nie martwić się, że w środku lata padnie lodówka. Z drugiej strony - taki sprzęt nie psuje się, więc mam w domu kilka \"antyków\". Z przyjemnością wymieniłabym sobie odkurzacz na nowy... ale poza tym, że jest to starszy model i nie ma takich funkcji jak np. pranie, to w sumie jest OK. Tak samo z depilatorem - jest stary, ale działa. W moim przypadku nie jest to problem pieniędzy, raczej sposobu myślenia.

Re: nowy sprzęt - jak często wymieniacie i dlaczego
16 sty 2017 - 12:59
Ja wymieniam dopiero jak się zepsują na amen.
09 maj 2017 - 06:56
Ja mam podobnie, nie lubię kupować co chwile, bo to nie ma sensu i nie byłoby mnie na to stać. Jak kupować sprzęt do dobry i na lata, a wymienić jak się zepsuje.
13 cze 2017 - 12:31
Mam takie samo podejście. Staram się kupować wysokiej jakości sprzęt. Często też dopasowuję go do swoich potrzeb. Tutaj: http://www.zadowolenie.pl/agd-male/akcesoria-agd/koncowki-do-odkurzaczy zamówiłam ostatnio końcówki do odkurzaczy. Teraz znacznie lepiej mi się odkurza w zakamarkach i na dywanach. Jeśli szukacie części AGD - zajrzyjcie!
30 cze 2017 - 21:45
Ja także stawiam na wysokiej jakości sprzęt, np. moją lodówkę kupiłam tutaj: https://www.homebook.pl/produkty/lodowki. Lepiej wydać trochę więcej i raz, niż potem dopłacać za naprawy i finalnie kupować nowy model.
03 lip 2017 - 10:00
Ja kupuję tylko wtedy jak już jest ewidentna konieczność.
06 lip 2017 - 15:38
Ja też wymieniam dopiero kiedy się zepsuje, jedyny wyjątek zrobiam przy plycie indukcyjnej. Miałam do tej pory kuchenkę na gaz, ale zdecydowałam się przerzucić na płytę indukcyjną. Głownie przez dzieci, teraz kiedy podrosły nie jestem w stanie nad nimi wszystkimi zapanować i taka kuchnia jest dużo bezpieczeniejsza. Wybrałam model Kernau [www.kernau.com] z blokadą rodzicielską i z timerem. Dla mnie rozwiązanie idealne – nie muszę sama pilnować potrawy i co chwile doglądać, czy przypadkiem dziecko nie zainteresowało się kuchenką. Przy czwórce małych dzieci innego rozwiązania sobie nie wyobrażam
10 sie 2017 - 15:28
no u nas tez wymiana jak stary sprzet juz nie daje rady. teraz rozgladamy sie za porzadnym telewizorem i nasza uwage zwrocily telewizory oled - czytalam o nich nawet na [hdtvpolska.com] i wydaje mi sie, ze to bylby rozsadny wybor. a co wy myslicie?
14 sie 2017 - 11:01
Wymiana sprzętu następuje zawsze wtedy kiedy już nie ma czego ratować w starym.
12 wrz 2017 - 17:50
Ja mam już telewizor od ponad dekady, ale już niestety zaczął się psuć, więc trzeba pomyśleć o nowym sprzęcie. Myślę o telewizorze oled, ale zanim się na niego zdecyduję to chciałam się o nim czegoś dowiedzieć. Poszperałam w sieci i na stronie [www.spidersweb.pl] znalazłam sporo interesujących informacji na jego temat.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-12 17:52 przez diska.
14 wrz 2017 - 16:19
Jeżeli chodzi o mnie to ja korzystam ze sprzętu w kuchni, dopóki nie stanie się on bardzo zniszczony lub bedzie bardzo stary. W innych przypadkach nie widze sensy wymiany takiego sprzętu. Możesz też poczytać taki artykuł [www.decorto.pl] by pomyśleć dokładniej o sprzęcie kuchennym.
30 lis 2017 - 07:04
Ja wymieniam sprzęt jak to naprawdę jest już konieczne, chociaż telewizory obecnie mają naprawdę wysokie standardy i jest w czym wybierać.
06 gru 2017 - 08:06
Nowa pralka to spory wydatek oraz inwestycja na wiele lat, dlatego powinna być dobrze przemyślana. Dzięki rankingowi na [wirtualny-wojownik.pl] możesz porównać sobie wiele różnych sprzętów, co ułatwi Tobie wybór odpowiedniej pralki.
06 gru 2017 - 08:39
tego typu sprzety staram się kupować markowe, żeby posłużyły długo

er hat einen guten Punkt
06 gru 2017 - 12:12
Tak chyba najlepiej, do tego jeszcze w sprawdzonych sklepach.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: