NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Oszczędne zakupy

Wysłane przez sahi1983 
Oszczędne zakupy
12 sty 2017 - 11:49
Witam. Mam pytanie. Każda z nas robiąc zakupy przede wszystkim spożywcze obserwuje, że biorąc właściwie to co zawsze do koszyka, płaci z miesiąca na miesiąc coraz więcej. Niestety, nasze pensje nie rosną adekwatnie do rosnących cen, a jeść trzeba. Ja od paru miesięcy wybieram się na główne zakupy raz w tygodniu do marketu. Nie kupuje tam mięsa ani wędlin. Szykuje listem z tygodniowym menu i staram się wszystko kupić od razu. Mięso zamawiam na wsi np. ćwiertkę wieprza, bo mięsa starcza na trzy miesiące i wiem skąd ono jest. Mam rodzinę trzyosobową i szukam dobrego sposobu na zakupy, by jeść w miarę dobrze i zdrowo nie wydając przy tym majatku. A jaki sposób wy macie?

Wszystko na temat i nie tylko
Re: Oszczędne zakupy
12 sty 2017 - 19:43
Najlepiej iść na zakupy z listą. Wtedy łatwiej się powstrzymać.
13 sty 2017 - 11:26
Zgadza się, taka lista znacznie ułatwia robienie zakupów.
18 sty 2017 - 08:26
Ja aby oszczędzić korzystam z takiej wyszukiwarki [cenowo.eu], można wyłapać naprawdę fajne okazje.
08 lut 2017 - 09:16
Oszczędne zakupy to przemyślane i sprawdzone zakupy. Można zainwestować w coś więcej pieniędzy jeżeli produkt jest warty tej ceny. Ja często zaglądam na tą stronę gdzie szukam opinii o danej marce czy specyfiku. [kupprodukt.pl]
08 lut 2017 - 09:32
Ja raz w tygodniu robię większe zakupy.
24 sie 2017 - 19:23
Mój mąż znalazł firmę [www.tefra.com.pl] , która zajmuje się między innymi naprawą palet . Postanowił skorzystać z takiej usługi niż kupować nowe, bo dla niego to spora oszczędność.
09 wrz 2017 - 09:34
Ja uważam, że oszczędne zakupy to te robione przez internet. Często tak kupuję bo wychodzi mnie to taniej nawet z przesyłką. Ostatnio znalazłam zlew, który mnie interesował na stronie [sklep-promar24.pl] i też postanowiłam go kupić.
09 wrz 2017 - 18:30
Ja często oszczędzam na różnych ciekawych sklepach internetowych. Ostatnio szukałam fajnego plecaka i znalazłam na; [supergalanteria.pl] . Takie fajne plecaki dla nastolatka można kupić w fajnych cenach jak się dobrze poszuka. Akurat mają wiele ciekawych propozycji godnych uwagi.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: