NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jaka rasa psa?

Wysłane przez sahi1983 
Jaka rasa psa?
12 sty 2017 - 11:49
Słuchajcie mieszkam w domku jednorodzinnym poza miastem, wraz z mężem i dwuletnim synkiem. Zdecydowaliśmy się z mężem na kupno psa, bo wydaje nam się, że to może być korzystne dla rozwoju dziecka. Oboje lubimy duże rasy psów, ale nie potrafimy się zdecydować. Pod uwagę bierzemy też charakter zwierzęcia, żeby nie stanowiło zagrożenia dla synka. Czy może powinniśmy się jeszcze wstrzymac i poczekać aż synek będzie starszy? A tak w ogóle jaką rasę byście polecały? Chodzi mi o spokojną , nieagresywną i opiekuńczą. No i czy pies czy suczka? Ja wolałabym suczkę, mąż woli psa.

Wszystko na temat i nie tylko
Re: Jaka rasa psa?
12 sty 2017 - 19:35
Kupcie labradora. Ja bym brała suczkę, chociaż różnie ludzie radzą.
13 sty 2017 - 11:26
Ja mam sunie jamniczkę szorstkowłosą miniaturkę;-) słodka jest.
20 mar 2017 - 14:12
Jeśli mieszkasz w domku jednorodzinnym nic nie stoi na przeszkodzie, abyś kupiła owczarka niemieckiego. To naprawdę świetne zwierzęta! Tylko proszę Cię, jeśli już się na niego zdecydujesz, sprowadź go ze sprawdzonej hodowli. Jeśli nie wiesz, jak ją znaleźć, skorzystaj z tej wyszukiwarki: [royalcanin.pl]
30 mar 2017 - 20:49
Ja najbardziej lubię te takie \"wilkowate\" rasy typu owczarek niemiecki czy husky. Ale do małego mieszkania to one się rzeczywiście raczej nie nadają.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: