NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

miły prezent do 30 zł

Wysłane przez emat1970 
miły prezent do 30 zł
11 sty 2017 - 09:09
Polecam świeżo palona kawę która zniewoli niejednego znajomego lub krewnego. Naprawdę warto zainwestować 25 zł w 0,5 kg świeżej kawy 100% arabiki, zapach jest niesamowity. Ja osobiście wiozłem w bagażniku 3 kg i cały pachnę kawą, wszystkie ubrania które kupiłem na prezent też pachną kawą. Nie mogę podać gdzie można kupić taką kawę i dostać przy tym od firmy prezent. Podpowiem tylko że można się przy tym uśmiać do łez. Jestem wdzięczny za cenę i jakość dlatego ze uwielbiam espresso. Życzę udanych łowów w galerii i nie tylko.

Re: miły prezent do 30 zł
04 lip 2017 - 22:18
Ja akurat jestem na czasie z prezentami dla dzieciaczków i jeśli chodzi o fajne prezenty do 30 złotych, to wbrew pozorom można sporo wybrać. Ja postawiłam ostatnio na zestaw kolorowych puzzli edukacyjnych: [www.urwis.pl] Puzzle są bardzo duże, a do tego dołączona jest książeczka z historiami, które pozwalają dziecku zapoznać się z życiem na wsi i zwierzątkami.
05 lip 2017 - 13:42
Kosmetyki <3 Przynajmniej ja bym się zawsze ucieszyła smiling smiley
17 kwi 2018 - 06:47
Miszka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Kosmetyki <3 Przynajmniej ja bym się zawsze
> ucieszyła smiling smiley

No właśnie, ja swojej przyjaciółce kupiłam ostatnio lakiery hybrydowe Semilac: [semilac.pl] w ładnych kolorach i bardzo jej się spodobał taki upominek.
23 kwi 2018 - 07:42
Może kawa do ekspresu? Wydaje mi się, że to jest taki prezent, który może przydać się każdemu. Koniecznie przejrzyjcie różne rodzaje kaw, największy wybór znajdziecie w sieci. Jestem pewna, że uda się Wam coś ciekawego wybrać.
23 kwi 2018 - 16:46
Do 30 złotych to z powodzeniem dostaniemy ksiazkę. No przynajmniej tutaj [www.taniaksiazka.pl] , bo tutaj non stop jakies promocje, obnizki. Lubie te strone. Normalnie to bym sobie nie mogła pozwolić na zakup co chwila ksiazki, a taniaksiazka, jak sama nazwa wskazuje ma tanią książkę, na szczęście.
24 kwi 2018 - 08:13
Książka ok, ale tylko w promocji, jakiejś super raczej w tej cenie nie upolujemy.
24 kwi 2018 - 10:52
Polecam sprawdzić [ideashirt.pl] i pomyśleć nad koszulką z nadrukiem. Moim zdaniem jest to bardzo fajny prezent smiling smiley
21 maj 2018 - 10:59
Jak taki budżet to może jakiś gadżet do kuchni np ozdobne bulionówki. Widziałam ładne na stronie: [www.ceneo.pl] Mi osobiśbie podobają się te w róże ze złotem. Co o nich myslisz? Babciowe czy raczej eleganckie?
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: