NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Wyjatkowy prezent na 30 urodziny

Wysłane przez contro1989 
Wyjatkowy prezent na 30 urodziny
10 sty 2017 - 08:41
W tym roku, latem, mój mąż obchodzi 30-ste urodziny. Chciałabym zrobić mu wyjątkowy prezent, ale nie mam pomysłu. Nie chcę, zeby było to coś co zazwyczaj się prezentuje: jakieś ubranie, płyte, ksiazke... Cos innego i wyjątkowego. Macie jakieś pomysły???

Re: Wyjatkowy prezent na 30 urodziny
01 lut 2017 - 19:43
kup dobre, markowe wino i so tego zestaw do ich otwierania. Znajdziesz duży wybór win w e-sklepie Winezja, ja sama się tam często zaopatruje [winezja.pl]
02 lut 2017 - 14:00
Może coś związanego z zainteresowaniami?
03 lut 2017 - 12:12
Mnie ucieszyłaby podróż dookoła świata winking smiley
05 lut 2017 - 14:43
Ja ucieszyłabym się z drobiazgu, ale niewiele mi do szczęścia potrzeba.
15 lut 2017 - 18:35
Każdy się cieszy nawet z drobiazgu, o ile ten drobiazg jest bardzo super personalny i faktycznie wnoszący masę sentymentalnego odczuwania względem opdarunku i obdarowującego. Niestety, bardzo rzadko się zdarzają takie prezenty, a zwykle powinny być nie kupowane, a robione. Wtedy widać wysiłek i nawet mała drewniana zabawka nabiera zupełnie nowych barw. Dlatego, jeśli się nie wie co dać na 30-tkę z drobnicy (bo czas, bo nie wiadomo co, bo ma być super), to lepiej jednak przeanalizować profil jubilata, przejrzeć jego półki zainteresowań, może jakieś hobby da się wykorzystać, a jak nie to może da się tam postawić fajny sprzęt - [www.redcoon.pl] - i ostatecznie czerpać przyjemność długo przez każdego. Może strategia \\\"prezent dla niego, ale jednak dla mnie też i wszystkich innych\\\" jetst najlepszą strategią? Podobno kobiety tak potrafią niecne przemycać swoje zachcianki, a faceci i tak tego nie dostrzegają. Warto przemyśleć.
16 lut 2017 - 15:46
Zmontuj wideo z Waszych zdjęć i filmików smiling smiley
20 lut 2017 - 12:54
Prezent nie może być zbyt wyjątkowy, bo co potem będzie na 50-tkę?
21 lut 2017 - 14:10
ale taki prezent [motoprezent.pl] na pewno będzie w sam raz, fajny, z adrealinką, nietypowy i sprawi wiele radości i wyzwoli emocje
21 lut 2017 - 18:27
A moze dobrym prezentem było by wyjście do restauracji jakiejś? Ja polecam [roadamerican.pl] mają tam naprawde świetne jedzenie, a co najwazniejsze ich steki poprostu wymiatają. Dlatego zachęcam do wybrania się tam. Smacznie i do tego tanio, a mało jest takich restauracji gdzie to idzie w parze ze sobą. A więc gorąco polecam każdemu.
22 lut 2017 - 09:13
Jak wyjątkowo, to może jakiś wspólny wypad?
24 lut 2017 - 10:03
postaw na coś praktycznego, na pewno jest coś co mu się przyda, jakaś lampka, narzędzie itp. z czegoś takiego powinien być najbardziej zadowolony smiling smiley

HELLO
25 lut 2017 - 19:33
Myślę, że na taką okazję warto sprawić mężowi jakiś wyjątkowy prezent. Zobacz może np. tutaj: https://www.prezenty.pl/prezent-dla-meza, bo to właśnie w sklepach internetowych można znaleźć interesujący upominek, który w dodatku nie będzie kosztował fortuny.
25 lut 2017 - 21:52
27 lut 2017 - 12:42
Widzę wiele ciekawych pomysłów smiling smiley
27 lut 2017 - 13:46
A może jakiś prezent ekstremalny? Na przykład na gokarty, czy coś...
27 lut 2017 - 17:50
Jak nie mam pomysłu na prezent, to wybieram coś ładnego i praktycznego, jak np modne koszule . To zawsze się przyda a bardzo elegancka koszula, dobrej jakości powinna męża ucieszyć.
28 lut 2017 - 10:07
to z praktycznych rzeczy może powerbank czy porządny uchwyt do telefonu samochodowy. Sama taki kupiłam teraz mojemu na 40 marki Baseus. Przydaje mu się bo dużo jeździ a to nie mały wydatek . W necie zawsze taniej więc zamówiłam w Iscratch [iscratch.pl]
14 kwi 2017 - 15:56
Fajny pomysł na urodziny jest na [www.podarujkarte.pl] myślę, że każda kobieta będzie zadowolona z kursu pieczenia ciast. To fajny i oryginalny prezent dla osób w każdym wieku.
15 kwi 2017 - 20:27
Myślę, że coś fajnego do kuchni sprawdziło by się fajnie na prezent. Ja często takie prezenty daje bo są mega przydatne. Uważam, że warto zaglądać do nich [mykitchen.pl] bo mają bardzo fajne propozycje prezentowe w bardzo przystępnych cenach. Uważam, że znajdziesz tam coś odpowiedniego ):
21 kwi 2017 - 08:56
No nie jestem co do tego przekonana, prezent powinien być dostosowany do osoby, więc w pierwszej kolejności na to powinno się patrzeć.
26 cze 2017 - 19:01
Dokładnie też jestem tego zdania. My paczką zorganizowałyśmy wyjazd mojej siostrze na 30-tkę, ale żeby nie iść z pustą ręką to kupiłam kosmetyki do pielęgnacji paznokci [pl.sallyhansen.com] , które uwielbia i zrobiłam z nich bukiet. Zamiast kwiatów zastosowałam flakoniki z kosmetykami. Efekt okazał się rewelacyjny.
20 lip 2017 - 10:04
A co powiecie na to, by kupić rozkloszowana sukienkę? Na przykład o takim kroju: [modbis.pl] - moim zdaniem kobieta trzydziestoletnia jak najbardziej zaprezentowałaby się w niej elegancko i kobieco.
10 sie 2017 - 13:46
Zamów mu przez [telewizjaswiatlowodowa.pl] coś fajnego – np. voucher na wyjście z kumplami na kręgielnie albo na skok ze spadochronu. Zawsze możecie też z tej okazji (w końcu okrągłe urodziny) gdzieś pojechać. Jakiś weekend nad morzem albo wizyta w spa na 2-3 dni nie powinny być jakoś przesadnie drogie.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-10 13:47 przez GrzesiuPiter.
14 sie 2017 - 11:00
Moim zdaniem warto podarować na 30-stkę coś wyjątkowego i niezapomnianego.
17 sie 2017 - 06:27
Może warto zastanowić się nad prezentem, który da jubilatowi odrobinę relaksu, do której może wracać? Przyjaciółce na urodziny kupiłam masażer do stóp [kredos.pl] , była zachwycona! Teraz w dowolnej chwili, może usiąść wygodnie w fotelu z kubkiem gorącej czekolady i książką, włożyć stopy do masażera i poczuć się jak w najlepszym SPA, rozważ ten pomysł, sprawdzi się jako prezent zarówno dla Pań jak i Panów.
25 sie 2017 - 12:44
No cóż, w końcu, jak by nie patrzeć, trzydziestkę ma się tylko raz w życiu.
27 sie 2017 - 12:16
I warto zaszaleć, bo kiedy jak nie wtedy?
15 wrz 2017 - 16:27
Ja facetowi kupiłabym jakąś ciekawą męską biżuterię. Na stronie [wkruk.pl] widziałam ostatnio bardzo fajny wybór między innymi męskich bransoletek.
22 wrz 2017 - 13:37
Chyba raczej mało który facet nosi bransoletki.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: