NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Wyjatkowy prezent na 30 urodziny

Wysłane przez contro1989 
Re: Wyjatkowy prezent na 30 urodziny
25 wrz 2017 - 09:30
Są tacy, którzy noszą. I nawet wygląda to fajnie.
26 wrz 2017 - 09:54
To już jest kwestia gustu.
04 pa 2017 - 13:08
Jest tyle ciekawych propozycji na taką okazję. Czy musi to być zaraz rzeczowy prezent, nie może to być coś oryginalnego, coś co pozwoli wam w szczególny sposób spędzić czas? Zaproś może męża na uroczystą kolację do eleganckiej restauracji, jeżeli lubi muzykę to na koncert albo do teatru na dobrą sztukę. A może wizyta w Spa by go ucieszyła? Widziałam w poznańskim Spa specjalny pakiet dla mężczyzn
[www.goodtimedayspa.eu] w tym wieku z pewnością będzie chciał już odmłodzić twarz, jakieś zmarszczki na pewno się ujawniły. Albo wyjedzcie gdzieś do ulubionego miejsca, wszystko zależy od pomysłowości, potrzeb i zainteresowań.
06 pa 2017 - 14:05
Może zrób mu wspólny prezent i kupcie sobie jakąś zabawkę erotyczna na przykład Lovense Nora wibrator Na pewno Wam się spodoba i mąż będzie zachwycony tym niecodziennym pomysłem smiling smiley
20 pa 2017 - 07:50
Zajrzyj na tę stronę: [www.forhim.pl]
Jest tam sporo fajnych gadżetów. Myślę, że wybierzesz stamtąd coś fajnego na prezent.
01 lis 2017 - 10:07
A może warto się złożyć grupowo i kupić coś naprawdę fajnego? Telewizory oled są ostatnio na topie [imagazine.pl]. Moim zdaniem, to prezent, z którego każdy się ucieszy smiling smiley
22 lis 2017 - 12:03
pajęczyca_tekla Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Chyba raczej mało który facet nosi bransoletki.

Nie zgodzę się z tym. Są ładne bransoletki, które noszą mężczyźni. Najczesciej są one robienie z drewnianych koralików. Hand mady biorą tutaj górę. Akurat dla swojego faceta siegnęłam po hande made stąd [www.beller.pl] i był zadowolony. Nie nosi jej każdego dnia, ale od czasu do czasu zakłada.
28 lis 2017 - 08:18
Ja mam bardzo podobne zdanie, jak bransoletka jest dobrze dobrana, wygląda intrygująco. Nawet u faceta.
17 gru 2017 - 16:12
Może wyjazd na weekend?
18 gru 2017 - 14:24
Jak mieszkacie w UK to polecam sprawić w prezencie polską telewizjęsmiling smiley Zobaczcie na przykładzie [com-sat.co.uk] jak to działasmiling smiley
29 gru 2017 - 13:27
Na trzydziestkę powinno być coś bardziej wyjątkowego, w końcu takie urodziny ma się tylko raz w życiu.
02 sty 2018 - 13:27
Lepiej zrobić taką imprezę urodzinową takie urodziny szczecin jako niespodzianka i prezent od rodziny to bardzo dobra opcja my takie coś robiliśmy już i na prawdę wyszło super !
19 sty 2018 - 13:58
Mi akurat bransoletki męskie bardzo się podobają. Jednak prezent na 30 urodziny wybrałabym mniej oklepany. Może coś szalonego, co zapadnie w pamięci na dłużej? Jak nie masz pomysłu na prezent na 30 stkę to zajrzyj na: [prezentokracja.pl] Ja w ten sposób znalazłam lot szybowcem o którym mój facet od dawna mi opowiadał. Prezent idealny smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: