NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Sokowirówka, jaką wybrać?

Wysłane przez contro1989 
Sokowirówka, jaką wybrać?
10 sty 2017 - 08:40
Witam, ciągle ostatnio czegoś szukam. Tym razem sokowirówki, ja i mój luby zachcieliśmy sobie takową sprezentować, bo bardzo lubimy świeże soki, a wiadomo, że domowe najlepsze i najtańsze. Czy macie u siebie w domach taki sprzęt? Coś konkretnego polecacie? A może chociaż jakąś firmę? Już dosyć długo szukamy odpowiedniej, bo nigdy nie możemy się zdecydować tak, żeby podjąć odpowiednią decyzję. Dodam jeszcze, że głównie chcemy robić sok z marchii lub jabłek, czyli twarde rzeczy, fajnie by było gdyby się dało jeszcze banany w niej przecisnąć. A słyszałam, że z bananami bywają problemy, bo są zbyt miękkie.

Re: Sokowirówka, jaką wybrać?
16 lip 2017 - 22:26
Ja posiadam sokowirówkę firmy Bosch i jestem z niej zadowolona. Uwielbiam świeżo wyciskane skoki, są one 3 razy lepsze od tych sklepowych gdzie jest mnóstwo cukru. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem sokowirówki to przejrzyj sobie artykuł [atptc.com] , na pewno znajdziesz coś dla siebie. Mi on pomógł przy wyborze.
17 lip 2017 - 07:18
Bosch ma fajne sprzęty, ja mam wyciskarkę Juicy Maker, ale rzadko z niej korzystam.
16 wrz 2017 - 16:51
A wyciskarka nie będzie czasem lepsza? Jeśli szukacie czegoś lepszego, to sprawdźcie sobie Tefal Infinity Juice ZC255B, a jeśli czegoś taniego, to zerknijcie na tą wyciskarkę [www.morele.net] od Zelmera - montowana jest do maszynki do mięsa.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: