NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Sokowirówka, jaką wybrać?

Wysłane przez contro1989 
Sokowirówka, jaką wybrać?
10 sty 2017 - 08:40
Witam, ciągle ostatnio czegoś szukam. Tym razem sokowirówki, ja i mój luby zachcieliśmy sobie takową sprezentować, bo bardzo lubimy świeże soki, a wiadomo, że domowe najlepsze i najtańsze. Czy macie u siebie w domach taki sprzęt? Coś konkretnego polecacie? A może chociaż jakąś firmę? Już dosyć długo szukamy odpowiedniej, bo nigdy nie możemy się zdecydować tak, żeby podjąć odpowiednią decyzję. Dodam jeszcze, że głównie chcemy robić sok z marchii lub jabłek, czyli twarde rzeczy, fajnie by było gdyby się dało jeszcze banany w niej przecisnąć. A słyszałam, że z bananami bywają problemy, bo są zbyt miękkie.


Re: Sokowirówka, jaką wybrać?
16 lip 2017 - 22:26
Ja posiadam sokowirówkę firmy Bosch i jestem z niej zadowolona. Uwielbiam świeżo wyciskane skoki, są one 3 razy lepsze od tych sklepowych gdzie jest mnóstwo cukru. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem sokowirówki to przejrzyj sobie artykuł [atptc.com] , na pewno znajdziesz coś dla siebie. Mi on pomógł przy wyborze.
Re: Sokowirówka, jaką wybrać?
17 lip 2017 - 07:18
Bosch ma fajne sprzęty, ja mam wyciskarkę Juicy Maker, ale rzadko z niej korzystam.
Re: Sokowirówka, jaką wybrać?
16 wrz 2017 - 16:51
A wyciskarka nie będzie czasem lepsza? Jeśli szukacie czegoś lepszego, to sprawdźcie sobie Tefal Infinity Juice ZC255B, a jeśli czegoś taniego, to zerknijcie na tą wyciskarkę [www.morele.net] od Zelmera - montowana jest do maszynki do mięsa.
Re: Sokowirówka, jaką wybrać?
22 wrz 2017 - 10:13
Tez postawiłabym na wyciskarkę, a tak w ogóle to teraz jest moda na blendery. ;-D
Re: Sokowirówka, jaką wybrać?
27 wrz 2017 - 08:48
Ja przerzuciłam się na sokowirówkę bo wyciskanie soków przez wyciskarkę, bardzo mnie irytowało. Postanowiłam, że wreszcie zainwestuję w profesjonalną sokowirówkę i udało mi się to zrealizować, dzięki stronie https://www.zadowolenie.pl/agd-male/do-kuchni/sokowirowki/zelmer-sokowirowka-julita-silver-line-zje0800x-377sl. Tam maiłam problem żeby dokonać konkretnego wyboru bo nie wiedziałam, na co się zdecydować bo wybór duży i ceny bardzo atrakcyjne.
Re: Sokowirówka, jaką wybrać?
17 pa 2017 - 14:16
avatar
Jak już to lepiej postawić na wyciskarkę wolnoobrotową! Takie właśnie zapewniają 100% naturalność i nie traci się tyle witamin a owoce i warzywa są całkowicie wyciśnięte więc nie zmarnuje się nawet kropla smiling smiley Ja bym celowała w Philipsa. Ja aktualnie mam ten model [www.al.to] i mogę go z czystym sumieniem polecić. Sok jest pyszny, urządzenie łatwo się czyści, posiada uniwersalny stożek do małych oraz dużych owoców a na dodatek ma blokadę kapania więc nie musimy martwić się o bałagan w kuchni winking smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: