NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jaki wybrać szampon?

Wysłane przez hayprov1979 
Jaki wybrać szampon?
06 sty 2017 - 19:08
Mam długie proste wlosy nie farbowane nigdy i dosyć gęste i nie wiem jaki szampon wybrać żeby były nawilżone i takie przyjemne w dotyku . Właśnie takie jak wychodze od fryzjera.Jaki szampon wybrać aby takie byly włosy.

Re: Jaki wybrać szampon?
10 sty 2017 - 08:22
Szampon należy dobrać do rodzaju włosów. Moje często się przetłuszczają, więc wybieram szampon pod to. A jeżeli nie wiesz, to może warto spytać fryzjera?
30 sty 2017 - 11:48
Myślę, że możesz stosować właśnie ten, który poleci ci fryzjer. Mój fryzjer polecił mi [hairlook.pl] , który włosom nadaje objętości. Jeśli wiesz jaki masz typ włosów, to myślę, że możesz przejrzeć sobie dostępną u nich ofertę szamponów.
14 mar 2018 - 15:13
Spróbuj któryś z tych szamponów [sklep.barwa.com.pl] . Myślę że dla ciebie odpowiedni będzie szampon piwny, ponieważ ma wpływ na przywrócenie połysku włosom, a tobie o to przecież chodzi.
16 mar 2018 - 10:00
Ja mam problem wybrać coś odpowiedniego, bo jest tych różnych szamponów po prostu za dużo.
23 mar 2018 - 11:20
Ja ostatnio próbuję naturalne szampony typu Biały jeleń i zauważyłam, że mam bardzo miękkie włosy i bardzie lśniące niż po bardziej \"agresywnych\" szamponach z dodatkami typu parabeny, SLS czy sylikon.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: