NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

E-papierosy - wasze opinie

Wysłane przez hayprov1979 
E-papierosy - wasze opinie
06 sty 2017 - 19:07
Czy któraś z was pali może e-papierosy? Teraz ma wejść (czy już weszła?) ustawa o zakazie palenia w miejscach publicznych i zaczęłam myśleć nad obejściem przepisów bo zakaz obejmuje tylko wyroby tytoniowe. Zaznaczam, że nie jestem jakąś zadeklarowaną palaczką, popalam towarzysko i okazyjnie ale paczkę zawsze mam przy sobie. Interesuje mnie jakie są ceny tych papierosów oraz ogólnie ich mechanizm działania.

Re: E-papierosy - wasze opinie
10 sty 2017 - 08:21
Moja opinia nie jest zbyt korzystna. Papierosy czy e-papierosy to po prostu świństwo
30 wrz 2017 - 11:22
A korzystałyście z jednorazowych papierosów [seltrade.pl]? Ciekawe... Pierwszy raz się z tym spotykam. Zastanawiam się, czy by nie kupić takiego papierosa na próbę.
03 pa 2017 - 13:00
Ja nie korzystałam.
03 pa 2017 - 15:45
Ja palę. Zakupiłam na allegro, kiedy jeszcze była taka możliwość. Teraz jedynie w sklepach stacjonarnych lub na zagranicznych stronach typu e-bay. Ceny są różne, zależy jaki model (klasyczny, vaper)
26 pa 2017 - 14:03
U mnie mąż dużo pali i staram się znaleźc dla niego alternatywę dla tradycyjnych, śmierdzących petów... Pododno waporyzatory są super urządzeniem. Słyszałyście o nich? Generalnie zasada ich działania opiera się na podgrzaniu i odparowaniu jakiejś substancji typu susz roślinny ale także substancji płynnych lub konsystencji wosku czy oleju. Nie wydzielają brzydko pachnącego dymu i mają mniej substancji szkodliwych. Ten model v5pro w sklepie Vapuj.pl może spodoba się mojego mężowi. Co Wy uważacie o takiej technologii?
27 pa 2017 - 07:31
E-papierosy to i tak tylko półśrodki.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: