NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

własna firma

Wysłane przez iguana 
Re: własna firma
30 sty 2018 - 10:30
A co z obcokrajowcami, którzy chcieliby tutaj mieć własna działalność? Polecam zerknąć na https://lexadvena.com/uslugi/legalizacja-pobytu-w-polsce/ , czasem potrzebne jest obywatelstwo Polskie (wtedy pomoże kancelaria i adwokaci) by mieć własną działalność, ale już założenie spółki takiej jak komandytowa i akcyjna wymaga tylko by być rezydentem UE.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-30 10:31 przez Nisiek.
01 lut 2018 - 09:25
Akurat w kwestii zakładania sklepu internetowego byłabym bardzo ostrożna, bo teraz powstaje wiele firm tego typu i konkurencja jest coraz większa. Lecz bez względu na branże, w jakiej działacie, warto zainteresować się wrocławską inicjatywą Spotkaj Biznes ([spotkajbiznes.pl]). Dzięki członkostwu w tego typu grupach można intensywnie rozwijać relacje biznesowe oraz pomagać w pozyskaniu klientów.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-01 09:25 przez amanda_kos.
05 lut 2018 - 16:56
U nas rewelacyjnie sprawdziło się zakupienie maszyny do popcornu. Ilekroć jest jakieś wydarzenie w okolicy, festyn, koncert itd. - lecimy z siostrą i sprzedajemy! Naprawdę jest to wbrew pozorom opłacalny biznes. Na stronie internetowej [www.goga-gastro.pl] jest sprzęt, który wystarczy wam na początek. Jest naprawdę tani, już za 1699 złotych można kupić swoją maszynę, uważam, że to naprawdę fajna cena, otwarcie innej firmy raczej jest droższe, nie uważacie?
07 lut 2018 - 10:53
Prowadzenie firmy to duże wyzwanie i nie każdy się do tego nadaje. Na pewno trzeba myśleć o ciągłym rozwoju, a także o tym, jak zapewnić dogodne warunki pracownikom i sprawić, by dobrze się czuli w firmie. W tym przypadku może się przydać organizacja imprezy integracyjnej dla firm z profesjonalną agencją eventową, która załatwi i przygotuje wszystko jak trzeba.
08 lut 2018 - 11:25
A to tak, na pewno. Jeszcze jak taka impreza jest zorganizowana w fajnym miejscu to już w ogóle super.
09 lut 2018 - 15:12
Własna firma to spore wyzwanie, trzeba być dobrze przygotowanym, by się nie \"wyłozyć\" w ciagu kilku pierwszych miesięcy. Dobrze jest zatem korzystać z wszelkich porad osób znających się na rozwijaniu przedsiębiorczości, posłuchać kogoś, kto przekaże nam własną, praktyczną wiedzę. Godnym uwagi vlogiem będzie [www.youtube.com] Autor odcinki publikuje kilka razy w tygodniu. Ciekawa jestem, jak się Wam spodoba smiling smiley
10 lut 2018 - 10:48
Rozpoczecie wlasnego biznesu moze nie byc tak latwym zadaniem jak sie wydaje wiekszosci osob. W duzej mierze jest to znalezienie dobrego pomyslu .. najlepiej innowacyjnego by miec szybki zwrot zainwestowanych pieniedzy. Od zawsze podzielam zdanie mojego znajomego .. im trudniejsza brazna - tym proporcjonalnie wiekszy zarobek. Moim zdaniem nie warto szukac zadnej drogi na skroty bo to nic nie da w dluzszej perspektywie. Nalezy skupic sie na doskonaleniu uslug jakie mamy skierowanie do naszej grupy docelowej. Na starcie mozna takze sie pokusic o zaoszczedzenie jakichs pieniedzy szukajac lepszy ofert odnosnie kadr placowych jakie zatrudniamy. Ostatnio glosno jest w sieci o serwisie Aleo - [aleo.com] gdzie mozna znalezc praktycznie wszystko jeslimy mowimy o roznego rodzaju uslugach zwiazanych z biznesem. Warto rzucic okiem bo nawet oszczednosci rzedu 10-20% moga byc dla nas odczuwalne.
12 lut 2018 - 11:42
Tylko pamiętajcie, że własny biznes, obojętnie w jakiej branży, to praktycznie praca przez 24 h.
16 lut 2018 - 12:46
Nisiek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Tylko pamiętajcie, że własny biznes, obojętnie
> w jakiej branży, to praktycznie praca przez 24 h.

Własny biznes to też więcej możliwości. Zastanawiam się nad tym, ile trzeba mieć na np. stworzenie i wypromowanie sklepu internetowego. Jakiś czas temu znalazłam tę ofertę [wolkashop.com] i kilka podobnych. Hurtownia w Wólce Kosowskiej zdawała się być elastyczna co do warunków współpracy. Na tej podstawie chciałam stworzyć niewielką firmę, ale póki co pomysł czeka na realizację.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-16 12:46 przez koral.
16 lut 2018 - 14:21
Warto też zastanowić się nad taką kwestią jak certyfikacja ISO. To znacznie zwiększa prestiż firmy, a także usprawnia systemy jej zarządzania. Polecam poczytać więcej o certyfikatach ISO na stronie http://www.adees.net/. To sprawdzona firma, która zajmuje się doradztwem w tych kwestiach.
20 lut 2018 - 17:20
Nisiek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Tylko pamiętajcie, że własny biznes, obojętnie
> w jakiej branży, to praktycznie praca przez 24 h.

Wydaje mi się, że przesadzasz. Własny biznes to rzeczywiście więcej pracy, ale z drugiej strony sporo możliwości. Przedsiębiorcy mają też sporo wsparcia w ofertach typu [www.servus-it.pl], więc jest sporo łatwiej.
20 lut 2018 - 21:20
wiele można sobie samemu poprowadzić jak np księgowość. Odpowiednie programy zakupicie u nich [sage.com.pl] . Mają tezż spory pakiet szkoleń, warto zajrzeć.
21 lut 2018 - 11:49
W przypadku prowadzenia własnej firmy na uwadze należy mieć naprawdę wiele różnych kwestii. Dość trudno jest przede wszystkim w przypadku miejsc, gdzie warunki pracy są dość trudne. Wtedy bardzo ważne jest zapewnienie pracownikom dostępu do wyjątkowo wytrzymałej odzieży roboczej. I tak dobrze, że takie rzeczy kupić można w sprawdzonych sklepach (choćby https://zet4.pl/zul_m_Ubrania-robocze_Kurtki-robocze_Kurtki-robocze-damskie-559.html), bo dzięki temu jest nieco łatwiej. winking smiley
23 lut 2018 - 09:33
Biznes w Polsce wcale nie jest taki kolorowy... Najgorsze są te składki, a polskie firmy płacą podatek już po przekroczeniu 3091 złotych... Co innego w Wielkiej Brytanii, gdzie rejestracja firmy zobowiązuje do zapłaty, dopiero gdy osiągniemy 10 600 funtów. Widzicie różnice? Dlatego warto zainteresować się tematem założenia działalności na Wyspach. Zwróćcie się w tym celu do [cracovia.org.uk] , a pomagają Polakom w kwestiach prawnych czy księgowych. Świetnie, że istnieje taka pomoc.
Standaryzacja danych
23 lut 2018 - 10:08
To prawda, tym bardziej, że nie wiele osób w ogóle zdaje sobie sprawę z czym wiążę się prowadzenie działalności gospodarczej i jakie to są koszty. Oprócz tych klasycznych, dochodzi np standaryzacja danych - proces czyszczenia danych w bazie, a wiele osób o tym zapomina. Nie jest to wysoki koszt - przynajmniej przy korzystaniu z firmy [dataquality.pl] ale jednak jest to niezbędne do prowadzenia skutecznych działań marketingowych
23 lut 2018 - 17:57
Księgowość jak najbardziej można przeprowadzić samemu. A przynajmniej częściowo. U mnie tak jest.Część rzeczy przeprowadzam sama, sama obliczam itd.A tą trudniejszą cześcią zajmuje się już księgowa.Jest jeszcze pozycjonowanie strony mojej firmy i tym się już akurat wgl nie zajmuje.Czemu?Bo się kompletnie na tym nie znam.Dlatego powierzyłam tego typu czynności agencji interaktywnej,która współpracuje z największymi agencjami seo winking smiley [www.proformat.pl]
01 mar 2018 - 09:28
Trzeba przyznać, że przy prowadzeniu firmy należy pamiętać o bardzo wielu rzeczach i szukać dobrych rozwiązań dla nich. Ważnym tematem wydaje mi się też tutaj kwestia związana z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych i to, w jaki sposób należy przygotować do niego regulamin: http://motivizer.pl/blog/jak-stworzyc-regulamin-zakladowego-funduszu-swiadczen-socjalnych, bo względem tego są określone przepisy. trzeba się do tego dostosować, bo od tego będzie też zależeć, jak go przyjmą pracownicy.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-01 09:28 przez hepski.
08 mar 2018 - 06:43
Tak jak siedziba firmy powinna mieć szyld, a sklep neon tak samo musimy zadbać o wizytówkę naszej działalności w sieci postaci strony Internetowej. O ile montaż szyldu czy neonu zamyka sprawę prezentacji, to stworzenie strony internetowej jest dopiero początkiem naszych działań. Ze względu na to czy nasza strona firmowa jest jedynie wizytówką, czy jej zadaniem jest pozyskiwanie klientów działania te obejmują różne metody content marketingu. Pobieżnie nazywamy je pozycjonowaniem strony internetowej, ale nie wszystkie działania ograniczają się jedynie do tej funkcji. Pełną gamę różnego rodzaju działań dopasowanych do potrzeb firmy i zasobności portfela zapewnia New Project - agencja SEO z Łodzi.
08 mar 2018 - 12:56
Prowadząc własną firmę często spotykamy się z ważnymi dokumentami bądź dużą gotówką. Może warto pomyśleć o zabezpieczeniu takich rzeczy niekoniecznie w siedzibie firmy. Z pomocą mogą przyjść skrytki depozytowe w [slaskiesejfy.pl] gdzie zabezpieczenia i standardy ochrony są na najwyższym poziomie.
28 mar 2018 - 21:22
Ktoś wcześniej wspominał o odzieży roboczej bhp - my zawsze kupujemy ją w sklepie Tad Met z Kościerzyny. Mają bardzo bogaty asortyment od dobrych sprawdzonych producentów.
05 kwi 2018 - 06:19
Jeśli szukacie ciekawych rozwiązań do firmy, programów do ksiąg rachunkowych itp albo certyfikat ssl , to polecam zajrzeć do iform.pl , mają tam dobrą ofertę i na pewno coś ciekawego znajdziecie.
12 kwi 2018 - 12:49
My ostatnio mieliśmy świetną imprezę firmową integracyjną smiling smiley Wyjechaliśmy do trzygwiazdkowego Dworku za Lasem [www.dworekzalasem.com.pl] Bawiliśmy się w sali bankietowej, a zaraz obok mieliśmy ekskluzywną restauracje smiling smiley świetne wypomnienia smiling smiley
13 kwi 2018 - 10:46
Jeśli prowadzisz handel w internecie nie zapomnij o systemie płatności dla e-commerce. Ja korzystam z Paybynet. Tutaj: [www.paybynet.pl] możesz poczytać o nim więcej. Doskonale działa, operacje odbywają się bez komplikacji, nie ma potrzeby rozksięgowywania przelewów zbiorczych, dzięki czemu realizacja zamówienia przebiega bardzo sprawnie i szybko, a przez to mam wielu stałych klientów i brak powodów do narzekań smiling smiley
13 kwi 2018 - 13:02
Zawsze można założyć własną firmę. Moja znajoma planuje otworzenie piekarni, ale to nie jest takie proste. Potrzebne są do tego nawet specjalne pojemniki jak te [odkryty.net] w których będzie można przewozić pieczywo.
17 kwi 2018 - 06:08
My w tym roku chcemy w końcu przejść na swój własny magazyn i planujemy zlecenie budowy takiej hali magazynowej: [www.frisomat.pl] Czy ktoś ma może za sobą taką inwestycję? Są jakieś rzeczy, na które trzeba szczególnie zwrócić uwagę przy budowie hali magazynowej?
19 kwi 2018 - 08:38
Do własnej firmy kosmetycznej, wart zamawiać z hurtowni czepki jednorazowe czy peleryny. W [cziksklep.pl] jest duży wybór materiałów jednorazowy.
19 kwi 2018 - 11:14
Najpierw należałoby chyba zbadać rynek zanim się założy własną działalność.
19 kwi 2018 - 13:34
Ja od siebie mogę śmiało dodać zainteresowanie się tematem biur wirtualnych: [ideaplace.pl] - uważam, że w dzisiejszych czasach posiadanie własnego biura nie musi być aż tak drogie smiling smiley
23 maj 2018 - 09:55
Co sądzicie o branży gastronomicznej, wiem jaka to ciężka praca, ale zauważyłam, że powstaje coraz więcej ciekawy miejsc z jedzeniem. Mojemu bratu marzy się taki biznes, chciałby założyć swoją masarnię i stworzyć jakiś ciekawy mięsny produkt. Zaczęłam się zastanawiać na ile realny jest taki pomysł, co potrzeba, żeby spróbować chociaż na małą skalę, żeby zwróciły się koszty. Znalazłam wpis o kotłach warzelnych [odkryty.net] wiem, że taki sprzęt będzie potrzebny, ale jaki jeszcze? W jaki sposób funkcjonują wasze biznesy gastronomiczne?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-23 09:59 przez teseska.
23 maj 2018 - 11:32
Mając własną firmę, która się rozwija przychodzi moment, że trzeba powiększyć biuro. W każdej renomowanej i większej firmie nie powinno zabraknąć sali konferencyjnej na spotkania z klientami lub pracownikami. O kompleksowe wyposażenie takiej sali może zadbać firma [www.ajskom.com.pl] wyposażając salę w niezbędny, profesjonalny sprzęt multimedialny.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: