NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Wysłane przez lidiaa851 
Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?
03 gru 2016 - 14:09
Jakie waszym zdaniem meble wybrać do kuchni - gotowe, czy na wymiar?
Re: Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?
06 gru 2016 - 09:49
Jeśli cię stać, to wybierz meble na wymiar - są lepszej jakości, niż gotowe, dodatkowo możesz je idealnie dopasować do kuchni, nawet takiej o nietypowym kształcie, czego nie można powiedzieć o gotowych meblach. W razie gdybyście szukały takich mebli w Poznaniu, to obejrzyjcie sobie meble BlackArt [www.mebleblackart.pl] - widziałam tam trochę ładnych kompletów mebli na wymiar, zarówno w klasycznej, jak i nowoczesnej stylistyce.
10 gru 2016 - 14:50
Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są meble kuchenne na wymiar, ponieważ można sobie ściśle dopasować wszystkie szafki do rozmiaru wnętrza i nie ma problemu z niedopasowaniem. Szczególnie w niezbyt dużych kuchniach nie wyobrażam sobie, aby kupować gotowe meble. Owszem, gotowe zestawy bywają tańsze, ale według mnie warto zaoszczędzić trochę pieniędzy, aby mieć możliwość idealnego dopasowania zarówno wymiarów, jak i materiału, z którego będą meble, a także wszelkich dodatków, typu zawiasy i rączki, tak jak to jest w ArtCore Studio [artcorestudio.pl]
01 lut 2017 - 11:46
Wybór mebli kuchennych jest zawsze wyzwaniem - a przynajmniej tak było w moim przypadku winking smiley Moja kuchnia jest dosyć nietypowa, bo jest bardzo wąska, nie chcieliśmy burzyć ścian i jej poszerzać, bo wiązałoby się to z dodatkowymi kosztami. Zamówiliśmy do niej meble kuchenne na wymiar, pracownicy salonu Max Kuchnie w moim mieście (Kraków) pobrali wymiary, wspólnie z mężem wybraliśmy projekt, a kilka tygodniu później kuchnia była już całkowicie gotowa. Ogólnie montaż mebli nie zajął jakoś długo, pracownicy Max Kuchnie szybko i starannie \"uwinęli\" się z tym tematem. Teraz mogę cieszyć się piękną i przytulną kuchnią. Wybraliśmy jasne kolory, żeby optycznie powiększyć to pomieszczenie i rzeczywiście jest o wiele lepiej smiling smiley
01 lut 2017 - 13:31
Ja w kuchni mam meble na wymiar. Dzięki temu zaoszczędziłam na przestrzeni.
02 lut 2017 - 13:52
To wszystko zależy. Jeżeli możesz sobie pozwolić na jakie chcesz meble to warto poszukać ciekawych opcji. Zajrzyj na homebook\'a: [www.homebook.pl] Mają bardzo fajne propozycje mebli, uwielbiam tam zaglądać.
14 kwi 2017 - 14:11
A jak podobają wam się takie - blaty kuchenne Pruszków? Ja osobiście uważam, że blaty wykonane z kamienia są najlepszym rozwiązaniem, a firma Dario Stone oferuje naprawdę bogaty wybór wśród rodzaju kamieni, z których takie blaty są wykonane.
24 kwi 2017 - 15:32
Nie wyobrażam sobie kupić do kuchni gotowych mebli. Wydaje mi się, że odpowiedni układ i skomponowanie tego w całość byłoby bardzo trudne. Ja wybrałam mele robione na zamówienie, coś w tym stylu jak na pierwszym zdjęciu: [www.komandor.pl] Uwielbiam drewno w kuchni, połączyłam to z białym salonem i meblami i wyszło jednocześnie elegancko i przytulnie.
26 kwi 2017 - 10:32
jeżeli gotowe się wpasują, to czemu nie smiling smiley
24 maj 2017 - 06:30
Robione na wymiar z pewnością będą o wiele lepsze jakościowo.
24 maj 2017 - 10:03
Z gotowymi może być problem, lepsze są na wymiar.
01 sie 2017 - 11:12
Zgadzam się z Tobą gotowe meble nie zawsze spełniają nasze oczekiwania tak jakbyśmy tego chcieli , natomiast meble na wymiar to lepsze rozwiązanie sami wybieramy to co nam się podoba . Każdemu doradzam jeśli chodzi o kuchnie żeby meble były do zabudowy , są bardziej funkcjonalne i ekonomiczne a przede wszystkim trwałe, firma www.meblecastanea.pl zaprojektuje dla Ciebie kuchnie marzen.
03 sie 2017 - 12:41
Meble na wymiar łatwiej dopasować do wnętrza, są też lepszej jakości, także z pewnością warto się nad takimi zastanowić, choć osobiście uważam, że w przypadku większości kuchni równie dobrze sprawdzą się gotowe meble. Gdybyście planowali urządzić w kuchni kącik jadalniany, to zamiast krzeseł lepiej pasowałyby taborety - zajmują mniej miejsca, są bardziej praktyczne, taki metalowy taboret będzie w sam raz.
12 sie 2017 - 18:53
Zdecydowanie na wymiar smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-12 18:53 przez oksynka.
14 sie 2017 - 11:02
Moim zdaniem warto postawić na meble na wymiar.
25 sie 2017 - 19:05
Ja do swoejej kuchni robiłam meble na wymiar, bo jest za bardzo nieustawna na meble gotowe. Problem miałam też ze zlewozmywakiem, bo nie wiedziałam jaki będzie bardziej praktyczny w mojej mikroskopijnej kuchni. Zdecydowałam się w końcu na jeden z tych [sklep-promar24.pl]
27 sie 2017 - 12:18
Faktycznie jak kuchnia jest nieustawna to tylko na wymiar.
07 pa 2017 - 08:46
lidiaa851 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Jakie waszym zdaniem meble wybrać do kuchni -
> gotowe, czy na wymiar?

Wybrałabym gotowe meble, chyba, że mowa o mniejszej kuchni, to wtedy bardziej odpowiednie byłby takie na wymiar - łatwiej dopasować je do niewielkiego wnętrza. Mebli do kuchni nie radzę kupować w sieci, tylko w klasycznych sklepach meblowych, gdzie można je obejrzeć, ale przede wszystkim ocenić jakość wykonania. W Poznaniu warto zajrzeć do salonu BlackArt - mają jedne z lepszych mebli kuchennych w okolicy, ładne, porządnie wykonane, gotowe i na wymiar, tu [www.mebleblackart.pl] można się im przyjrzeć.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: