NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

kominek

Wysłane przez iguana 
kominek
10 lis 2016 - 11:37
Hej smiling smiley Jeśli są tutaj osoby, która chcą zainwestować w kominek, to serdecznie polecam montaż kominków smiling smiley Bardzo profesjonalna firma, która kładzie nacisk na jakość oraz nowoczesnośćsmiling smiley Firma jest rozpoznawalna, także jak najbardziej godna zaufania smiling smiley
Re: kominek
14 lis 2016 - 09:55
ja bym bardzo chciała mieć kominek ale do tego trzeba mieć odpowiednie warunki.
29 lis 2016 - 08:50
To prawda. Nie w każdym mieszkaniu można mieć kominek, chyba że elektryczny.
01 gru 2016 - 13:06
Kominek w domku w górach, do tego grzaniec.. mmm smiling smiley
06 gru 2016 - 06:15
Mnie się marzy kominek w domu ale tak jak już wspomniałam, trzeba mieć do tego stosowne warunki których ja na razie nie mam.
09 gru 2016 - 13:34
Niestety nie mam warunków na kominek a tak to byłabym bardzo chętna.
30 sty 2017 - 23:21
u nas w domu jest kominek , jednakże zdecydowaliśmy się na taki z płaszczem wodnym. Dla nas wygodniej. Wykonała go firma Piecbud . Super [www.piecbud.net.pl]
01 lut 2017 - 10:30
Moja mama ma w domu kominek. Uwielbiam przesiadywać przy nim w zimie z kubkiem gorącej herbaty <3
08 lut 2017 - 07:25
mnie się marzy kominek ale na chwilę obecną, nie mam na to warunków.
28 lut 2017 - 10:13
zdecydowanie bardzo solidnie kominki wykonuje firma Piecbud, maja doświadczenie na rynku, mają bardzo dobre kotły ale i własnie kominki z płaszczem wodnym
03 mar 2017 - 14:00
ja niestety jeszcze się kominka nie dorobiłam ale mam nadzieje, że kiedyś się to ziści.
31 mar 2017 - 09:52
hmm ale przeciez rowniez w mieszkaniu mozna miec kominek. Albo elektryczny albo biokominek - spojrzcie same zreszta: [sklep.kominki-vector.pl] - jest w czym wybierac. A mozna sie rowniez oczywiscie dopytac sprzedawcow. Znajomi maja wlasnie taki biokominek - zawsze to cossmiling smiley musze przyznac, ze jednak robi wrazenie i to calkiem mile.
04 sty 2018 - 10:24
Moim marzeniem też było posiadanie kominka. Od sierpnia mam go w swoim domu. Polecam każdemu takie rozwiązanie. Jest bardzo fajny klimat i oczywiste - jest ciepło! Kupowałam go w jednej z poznańskich firm, ktora także zajmuje się montażem - [kominki-ratajczak.pl]. Polecam!
07 sty 2018 - 17:48
Kominek to super sprawa, ale już czyszczenie go to ciężka praca. W domu rodzinnym mam kominek i pamiętam, że w pewnym momencie woleliśmy go nie używać niż potem czyścić.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: