NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

W co obecnie warto inwestować?

Wysłane przez jadwigaa87 
Re: W co obecnie warto inwestować?
20 mar 2017 - 12:14
Coraz więcej osób inwestuje właśnie w złoto, ale tez trzeba mieć swój wkład.
24 maj 2017 - 17:26
Uważam, że przede wszystkim powinniśmy inwestować w siebie, w swój rozwój osobisty. Jednym z pomysłów na taką inwestycję jest na przykład nauka języków obcych. Ja zastanawiam się nad kursem języka angielskiego w szkole [lincoln.edu.pl]. Czytałam wiele pozytywnych opinii na temat ich metod nauczania. Znacie tą szkołę ?
29 maj 2017 - 08:25
Rozwój osobisty to już zupełnie inna kategoria inwestowania. Niemniej jednak bardzo przydatna i pozwalająca na osiągnięcie sukcesu.
01 cze 2017 - 12:00
Zawsze staram się inwestować część majątku w lokaty. Kiedyś wybrałam złą, ale już wiem jak zrobić, żeby nie stracić i Wam też polecam, sprawdzenie porównywarki [extralokaty.pl] i rankingu się tam znajdującego. W jednym miejscu najlepsze oferty, dobrze opisane, od razu wybór staje się łatwiejszy Madeleine.
01 cze 2017 - 15:30
w siebie winking smiley
a tak serio to chyba nieruchomości
02 cze 2017 - 10:16
Chyba zawsze warto inwestować w złoto, bo ono nie traci na wartości.
22 wrz 2017 - 11:29
Ja inwestuje w siebie, wykupiłam sobie kursy języka angielskiego na http://yellow.pl/ i będę ćwiczyć jak już się nauczę to wyjeżdżam gdzieś za granice do pracy ale chce umieć idealnie ten język chodzi mi o poznanie go bardzo głeboko.
27 wrz 2017 - 09:28
ja uważam, że aby bawić się w inwestycje to trzeba się jednakowoż na nich znać i tylko wtedy będą przynosić korzyści.
27 wrz 2017 - 19:05
Nie zawsze inwestycja wiąże się z ryzykiem, bo możemy jak najbardziej inwestować w siebie - a to już od nas samych zależy co z tym zrobimy. Ja w pierwszej kolejności zrobiłabym kurs z języka angielskiego. Jest on teraz tak wszech obecny, że źle się z tym czuję, że znam go raczej na niskim poziomie. Już nie raz się o tym przekonałam, że warto byłoby go podszlifować. Szukam właśnie odpowiedniego kursu i najbardziej przekonuje mnie The Native English School szkoła języka angielskiego lublin, doświadczona kadra, odpowiednie podejście do osób przystępujących do kursu. Bez znaczenia na jakim poziomie się zaczyna, każdy potem w naturalny sposób potrafi się porozumiewać po angielsku.
03 pa 2017 - 13:01
Najlepiej chyba inwestować w złoto.
06 pa 2017 - 07:55
Też uważam, że inwestycja w siebie to najlepsza inwestycja. Obce języki warto znać, przydadzą się nie tylko w pracy, ale również na wyjazdach. Dlatego rozpoczęłam kurs niemieckiego w Katowicach. [www.berlitz.pl] Jestem dopiero po kilku lekcjach, ale bardzo mi się podoba. Potrzebowałam takiej motywacji do nauki, a tam panuje miła atmosfera i aż z przyjemnością chodzę na zajęcia. Jestem bardzo zadowolona.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: