NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

W co obecnie warto inwestować?

Wysłane przez jadwigaa87 
W co obecnie warto inwestować?
01 lis 2016 - 12:28
W co waszym zdaniem obecnie opłaca się inwestować? - szczególnie mniejsze sumy pieniędzy.
Re: W co obecnie warto inwestować?
02 lis 2016 - 10:38
Jeśli szukasz czegoś niezbyt ryzykownego, to obligacje powinny być dobrym pomysłem, ale na jakieś dobre zyski to bym nie liczyła. Jeśli chcesz zarobić więcej, to pomyśl o zainwestowaniu w akcje (na giełdzie), albo opcje binarne (na specjalnych serwisach) - jeśli zdecydujesz się na opcje, to na [exbino.com] masz dobrą platformę do inwestowania, na początek możesz dostać spory bonus.
10 lis 2016 - 12:35
Mi się wydaje, że w dzisiejszych czasach dobrym pomysłem jest inwestycja w nieruchomości. Jest to pewny biznes gdyż jest teraz bardzo dużo młodych ludzi(studenci), którzy wolą wyprowadzić się od rodziców i zacząć mieszkać na swoim - nieważne czy studiuje czy dopiero wchodzą w sferę biznesu. Polecam do tego chociażby Wrocław - prężnie rozwijające się miasto. Polecam sprawdzić chociażby mójdom: [www.mojdom.com.pl]
11 lis 2016 - 10:30
witam,

pytanie, czy lubisz ryzykosmiling smiley. Jaką sumę pieniędzy chcesz zainwestować? Kiedyś inwestowałem w waluty, dobrze na tym wyszedłem, gdyż kupowałem dolary jak mielii kryzyssmiling smiley. Jak lubisz ryzyko to akcje, jesli chcesz spokojnie spać, to obligacje.
14 lis 2016 - 00:32
Ja akurat inwestuję w ikze z myślą o przyszłości. Ta opcja była dla mnie korzystniejsza, dlatego, że obowiązuje ikze ulga podatkowa https://www.nntfi.pl/finanse-po-godzinach/jak-zaoszczedzic-na-uldze . W ike niestety tego nie ma
16 lis 2016 - 06:30
Dobrym sposobem na zarobienie pieniędzy są inwestycje. Oczywiście pod warunkiem, że zna się choćby podstawy ich funkcjonowania. To niezwykle ważne, jeśli chce się na tym podłożu odnieść sukces. Dlatego warto o tym poczytać na http://blog.squaber.com/2016/10/etf-y-czyli-sposob-spokojne-inwestycje/ i spróbować dowiedzieć się jak najwięcej, aby dobrze ulokować swoje pieniądze.
13 gru 2016 - 08:31
A ja myślę, że warto wzbogacać wiedze na temat inwestowania, artykuły o inwestowaniu na przykład ten noy.pl/gdzie-szukac-wiedzy-o-inwestowaniu-na-gieldzie/ warto regularnie czytać i ułatwić sobie zadanie monitorowania rynku papierów wartościowych.
21 gru 2016 - 16:11
Giełda to najlepsze miejsce na inwestowanie. Tylko trzeba się na tym chociaż trochę znać. Jeżeli ktoś ma wątpliwości, czy sobie poradzi, to na stronie: [www.tms.pl] jest możliwość otwarcia rachunku testowego. Warto sprawdzić się w tej dziedzinie.
09 sty 2017 - 20:20
Inwestowanie najczęściej wiąże się z tym że lokujemy w coś pieniądze co z czasem przyniesie nam zysk. Przynajmniej tak to zakładamy. Mieszkania, ziemia, waluty, akcje, złoto to tylko niektóre z przedmiotów inwestowania. Oczywiście inwestycją są mniej lub bardziej pewne, przynoszą tez różny zysk. Kupując niektóre towary inwestycyjne musimy uzbroić się w cierpliwość na realizację zysku. To jak z tymi ziemniakami Smolenia które wsadzają do ziemi, a po trzech dniach wykopują. Tak samo jest z inwestycjami. Kupując złoto inwestycyjne http://inwestycje.mennica.com.pl/produkty-inwestycyjne/zloto/sztabki-mennicy-polskiej/ musimy poczekać tak długo aż jego sprzedaż przyniesie nam spodziewany zysk. Licząc że oprocentowanie lokat w bankach to dziś zaledwie 2% rocznie to osiągnięcie tego pułapu na jakiejkolwiek inwestycji nie powinno być żadnym problemem.
13 sty 2017 - 08:14
Na pewno warto dobrze się zastanowić zanim wejdzie się w jakąś polisolokatę. Jeśli ma się problem z rezygnacją i odstąpieniem od umowy, warto zerknąć tu: [www.kancelaria-lex.org] - doświadczeni prawnicy na pewno udzielą pomocy i pomogą wyjść obronną ręką z niekomfortowej finansowo sytuacji.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-16 12:10 przez Nisiek.
13 sty 2017 - 09:50
No ja zawsze się zastanawiam.

15 sty 2017 - 13:42
Można jeszcze inaczej uciekać przed podatkiem Belki. Wybrać formę oszczędzania na spokojną emeryturę. Konkretnie chodzi mi o III filar reformy ubezpieczeniowej. Wymaga to długoterminowego oszczędzania - http://pkoubezpieczenia.pl/polisa-dlugoterminowego-oszczedzania , ale zabezpiecza nas na wypadek choroby i daje poczucie bezpieczeństwa na starość. Często widzimy Niemców na wczasach, gdzieś daleko w ekskluzywnych hotelach. Takie oszczędzanie może być pomysłem na aktywne życie również w przyszłości.
19 sty 2017 - 14:07
Może spróbujcie szczęścia z obligacjami korporacyjnymi? To podobno dosyć bezpieczna metoda. W każdym razie ja obligacje korporacyjne szukam na stronach typu BestCapital, mam nadzieję, że jak to obczaję, to wpadnie mi do kieszeni trochę grosza.
02 lut 2017 - 19:48
hmmm, chyba najlepiej bedzie inwestowac w zloto, my z mezem ostatnio szukalismy jakis spoko ofert i jedna ktora nam podpasowala to z Raiffeisen Polbank [raiffeisenpolbank.com], moze ktoras z was znajdzie cos ciekawego smiling smiley
03 lut 2017 - 06:33
napewno w złoto to numer 1

published here
03 lut 2017 - 11:42
mniejsze sumy, złoto, monety okolicznościowe, antyki, wyprzedaże, ciuchy z chin winking smiley to tak na szybko.

05 lut 2017 - 14:42
Moim zdaniem to większa kwestia, która wymaga konsultacji ze specjalistami.
09 lut 2017 - 10:16
ja tam wole się nie bawić w inwestycje bo można nieźle popłynąć.
13 lut 2017 - 12:02
Zwłaszcza jak się wejdzie w jakieś nieplanowane interesy.
14 lut 2017 - 15:11
ja tam od inwestycji wole się trzymać z daleka bo zawsze jest jakieś ryzyko.
15 lut 2017 - 13:09
A słyszałaś o pokojach na godziny? Polega to na tym, że na kilka godzin lub na kilka dób wynajmujesz komuś pokój w mieszkaniu. Na tym można nieźle zarobić.
15 lut 2017 - 13:36
A niektórzy inwestują w złoto winking smiley
27 lut 2017 - 12:03
W co najlepiej inwestować? Najlepiej w siebie. Moim zdaniem taka inwestycja się najbardziej opłaci. Czasy są niepewne, konkurencja na rynku duża. Nigdy nie wiadomo jaka umiejętności będzie przydatna. Rozwój w każdym aspekcie naszego życia jest niesamowicie ważny. Ja od najmłodszych lat inwestowałam w znajomość języków. Przede wszystkim w język angielski i rosyjski. Uczyłam się sama, czytałam książki i miałam osobistego native speakera ze szkoły językowej uSpeak [www.uspeak.pl] (Gliwice), który nauczył mnie lekkości w mowie. To wszystko teraz owocuje.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-02 06:54 przez Aga_Pajączek.
27 lut 2017 - 13:45
Teraz w sumie nie wiadomo. Na pewno w mieszkania i w fundusze.
09 mar 2017 - 12:00
Złoto też jest dobrym obiektem inwestycji, bo nie traci na wartości, a tylko stale zyskuje.
10 mar 2017 - 11:59
Moim zdaniem lepiej zainwestować w mieszkania, nieruchomości.
13 mar 2017 - 09:44
dla mnie każda inwestycja wiąże się z rykiem a ja ryzyka się boję.
13 mar 2017 - 21:25
Dobre pytanie...
14 mar 2017 - 14:45
ja tam jestem daleka od inwestowania bo nie lubię niepewości i ciągłego zastanawiania się, czy dobrze postawiłam.
20 mar 2017 - 09:46
czeresnia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Inwestowanie najczęściej wiąże się z tym że
> lokujemy w coś pieniądze co z czasem przyniesie
> nam zysk. Przynajmniej tak to zakładamy.
> Mieszkania, ziemia, waluty, akcje, złoto to tylko
> niektóre z przedmiotów inwestowania. Oczywiście
> inwestycją są mniej lub bardziej pewne,
> przynoszą tez różny zysk. Kupując niektóre
> towary inwestycyjne musimy uzbroić się w
> cierpliwość na realizację zysku. To jak z tymi
> ziemniakami Smolenia które wsadzają do ziemi, a
> po trzech dniach wykopują. Tak samo jest z
> inwestycjami. Kupując złoto inwestycyjne
> musimy
> poczekać tak długo aż jego sprzedaż przyniesie
> nam spodziewany zysk. Licząc że oprocentowanie
> lokat w bankach to dziś zaledwie 2% rocznie to
> osiągnięcie tego pułapu na jakiejkolwiek
> inwestycji nie powinno być żadnym problemem.

Ja też myślałam o złocie inwestycyjnym ale tak się zastanawiam gdzie sprzedać takie złote monety czy sztabki kiedy już chcemy upłynnić naszą inwestycję. Czy może korzystać z takich stron jak tutaj czy myślicie że lepiej w jakimś kantorze czy banku?
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: