NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jaki samochód dla rodziny?

Wysłane przez lidiaa851 
Jaki samochód dla rodziny?
12 pa 2016 - 12:59
Jaki waszym zdaniem samochód najbardziej nadaje się dla kilkuosobowej rodziny? - taki ze średniej półki cenowej.
Re: Jaki samochód dla rodziny?
15 pa 2016 - 09:36
Jakiś minivan lub kombi będzie chyba najbardziej odpowiedni, ewentualnie sedan, choć dla rodziny nadają się też SUVy. Ja mogę zaproponować Opla Astra w wersji kombi - to duże, przestronne auto, idealne dla większej rodziny. Jeśli myślisz o używanym, to przed zakupem upewnij się, że jest w dobrym stanie, najlepiej zabierz auto na przegląd do jakiejś stacji diagnostycznej, dodatkowo sprawdź historię auta, w szczególności przeszłość wypadkową, którą można sprawdzić na http://www.autobaza.pl (wystarczy do tego numer VIN auta).
29 pa 2016 - 14:59
w Bawaria Motors BMW można kupić używane auta różne roczniki. Znajdziesz fajne, rodzinne auta.,My sobie własnie kupiliśmy w dobrej cenie BMW akurat.[bmw-uzywane.com.pl]
30 lis 2016 - 11:58
Powinien być duży i przestronny winking smiley Dzieciaczki potrzebują przestrzeni, tak samo jak zakupy.
09 sty 2017 - 14:17
Jak najbardziej zgadzam się z powyższym - samochód dla rodziny powinien być przede wszystkim przestronny, im więcej ma miejsca, tym lepiej, nie chodzi tylko o przestrzeń do siedzenia, ale i w bagażniku. Co do bagażnika, to jeśli często podróżujecie, to potrzebne będą odpowiednie torby bagażowe, tutaj [www.torbysamochodowe.pl] mają torby marki KJUST dopasowane do konkretnych samochodów - dzięki temu można zmieścić w nich więcej rzeczy.
31 sty 2017 - 14:59
To poszukaj używanego auta, ja mam BMW Touring, bardzo bezpieczny, ekonomiczny i \'rodzinny \" samochód. Dla nas idealny. a kupilismy w Bawaria Motors BMW, mają auta także używane w ofercie
02 lut 2017 - 14:00
No używany to nie jest zła myśl.
03 lut 2017 - 11:42
jakiś używany SUV - co to jest średnia półka cenowa? duży rodzinny samochód używany kupisz już za 30 tyś.

04 lut 2017 - 23:16
duży, najlepiej jakiś suv w stylu Dacii Duster

08 wrz 2017 - 12:55
Ja bym obstawała przy VANie jednak bo jak przyjdzie z taką rodzinką jechać na urlop łatwiej się będzie zapakować ze wszystkimi gadżetami wakacyjnymi. Dobrze też postarać się w takim aucie o instalację lpg, można się na montaż zestawu optima umówić w jednym z tych warsztatów [optimagas.com] , zawsze to dużo taniej niż jazda na benzynie

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-08 12:56 przez malinowa33.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: