NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

W co gracie w wolnym czasie?

Wysłane przez edytaa89 
Re: W co gracie w wolnym czasie?
17 pa 2017 - 22:12
na tablecie zazwyczaj. bardzo lubię grę 4028.

18 pa 2017 - 12:18
W NBA gram na komputerze smiling smiley
25 pa 2017 - 01:23
Ja od grania w gry wolę iść do kina albo do teatru, według mnie to dużo lepsza rozrywka. Sprawdźcie sobie teatrkomedia: [teatrkomedia.pl] jeżeli jesteście z Warszawy czy okolic. Mają bardzo ciekawe, zabawne spektakle, można się ubawić po pachy, bilety można zamówić online.
26 pa 2017 - 05:52
ja nie jestem zwolenniczką gier w związku z czym raczej podczas grania na takiej grze mnie nie zobaczycie.
27 pa 2017 - 07:32
Ja już dawno w nic nie grałam.
27 pa 2017 - 07:59
nie gram, szkoda mi czasu
19 sty 2018 - 12:45
Ja uwielbiam kręgle.. Zawsze jak się umawiam z przyjaciółkami to tylko w [www.kregielniajaroslaw.pl]. Mega nowoczesna i przyjemna kręgielnia smiling smiley
19 sty 2018 - 13:42
Pasjans Pająk - nie moge się oderwać grinning smiley
18 kwi 2018 - 08:29
Ja pająka też lubię, zwłaszcza w tej wersji z dwoma kolorami, ale ostatnio moje serce skradł FreeCell. Nie wiedzieć czemu, nigdy nie miałam go w komputerze i dopiero tutaj się z nim spotkałam - [www.pasjans.pl] . Super gra, trzeba się sporo nagłowić, żeby odłożyć wszystkie karty na kupkę, a dwa kolory wcale w tym nie pomagaja winking smiley Zdecydowanie bardziej wolę taką grę, uczącą skupienia i logicznego myślenia niż jakieś inne komputerowe gierki.
19 kwi 2018 - 11:21
Nie lubię zabierać sobie czasu, a granie to jego ewidentna strata.
24 kwi 2018 - 11:04
Djanka, Iksiigrek, to miło, że lubicie pająki.
21 maj 2018 - 11:05
Jak dla mnie nie ma lepszego relaksu niż granie, a jak grac to tylko Fifa 18. Mnie żadna inna granie wciąga tak bardzo. Ja kupiam ją na stronie: [www.ceneo.pl] bo to chyba dobra cena za nią. Czy mam rację?
23 maj 2018 - 06:48
Ja gram w bilard na gamedesire. Grywa tam ktoś z was? Chętnie się zmierzę grinning smiley
23 maj 2018 - 10:43
Dzisiaj grałam w kulkismiling smiley Polećcie coś innego wciągającego smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: