NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

W co gracie w wolnym czasie?

Wysłane przez edytaa89 
W co gracie w wolnym czasie?
02 sie 2016 - 12:08
W jakie gry gracie w wolnym czasie? - na komputerze, tablecie lub smartfonie.
Re: W co gracie w wolnym czasie?
03 sie 2016 - 11:55
Na smartfonie gram najczęściej w zręcznościówki, ostatnio w Pocket Mine 2 i bardzo mi się spodobała, także polecam - na [www.mamkomputer.info] możecie o niej poczytać. Na komputerze gram dość rzadko, głównie w RPG, niedawno w najnowszego Wiedźmina. Grałyście może w Pokemon GO?
08 sie 2016 - 14:11
oglądam seriale!
09 sie 2016 - 09:38
Ja gram w planszówki!
22 sie 2016 - 10:08
Ale do planszówek potrzeba więcej osób, a nie zawsze ma się kogoś chętnego pod ręką.
22 sie 2016 - 10:34
Brain Wars smiling smiley
24 sie 2016 - 09:34
Nie często choć ostatnio grałam z chłopakiem w statki grinning smiley
25 sie 2016 - 21:07
Ja gram na kompie w strategie, a w tle puszczam sobie ulubioną muzę z http://www.electronicbeats.pl/sluchaj . Naprawdę fajny portal z muzyką i teledyskami klubowymi. Jeśli lubicie te klimaty to polecam smiling smiley
28 sie 2016 - 07:37
Planszówki sa niezastąpione na przykład chińczyk, lubię też scrabble i grę w makao.
31 sie 2016 - 08:27
Ja jak już w coś gram, to na telefonie jakieś łamigłówki czy tego typu rzeczy smiling smiley Kieeedyś, jak jeszcze grałam na komputerze, to lubiłam strategiczne i wyścigówki winking smiley Jakoś tak zawsze lubiłam szybkie samochody. Ostatnio trafiłam w ogóle na coś takiego [jazdamarzen.pl] . Wiedziałyście, że można się przejechać Ferrari? chyba na najbliższą okazję podsunę mężowi taki pomysł na prezent dla mnie winking smiley
27 pa 2016 - 06:43
Ostatnio kupiłam grę erotyczną w [sexish.pl] i w czasie wolnym wieczorami gram z mężem. Jest to fajna gra wstępna. Polecam każdemu.
03 lis 2016 - 10:31
ja rzadko gram, raczej czytam książki albo oglądam jakiś fajny film.
09 mar 2017 - 13:43
Od gier komputerowych wolę gry planszowe, choć w ostatnim czasie w żadną nie grałam. Obecnie gram jedynie na smartfonie, w całkiem różne gierki, zarówno strategie, jak i gry zręcznościowe i logiczne - ostatnio gram w Break Bricks i polecam, wciąga na jakiś czas, a, że jest darmowa, to warto ją sprawdzić, na [www.mamkomputer.info] znajdziecie jej recenzję.
17 mar 2017 - 10:36
Ja także rzadko grywam, chyba, że w jakieś gry karciane ze znajomymi.
27 mar 2017 - 07:55
Ja też musze przyznać, że gry komputerowe to nie do końca moja bajka. Zdecydowanie bardziej wolę grać w planszówki – już nawet klasyczne monopoly lub chińczyk gwarantują dużo zabawytongue sticking out smiley No ale nie zawsze znajdzie się większa liczba chętnych do grania. Ogólnie to teraz, odkład mam telewizja światłowodowa i większy wybór kanałów, to najczęściej w wolnej chwili oglądam zagraniczne seriale (głównie te na HBO i Canal+) lub filmy. No ale teraz zbliża się wiosna więc będzie dużo nowych premier xD
30 mar 2017 - 20:47
Ja teraz już w nic nie gram, bo po prostu brakuje mi czasu.
11 wrz 2017 - 13:29
Nie przepadam za grami, także nie gram zbyt często, a jeśli już, to zazwyczaj w jeden i ten sam tytuł, konkretnie to w Minecraft - polecam, to bardzo wciągająca gra. Większość osób gra na publicznych serwerach, ale uważam, że lepiej gra się na prywatnym serwerze - można na nim stworzyć własny świat, grać razem ze znajomymi i rodziną. Trzeba jednak samej zadbać o serwer - na [www.crafterbox.pl] można taki wykupić - nie kosztuje on jednak wiele, jakieś 10 zł miesięcznie.
12 wrz 2017 - 06:44
Ja gram raczej w tradycyjne gry, scrabble, chińczyka, ostatnio koleżanka z pracy kupiła grę ego - wygląda interesująco;-)
14 wrz 2017 - 09:27
Jak gram to raczej w gry sportowe, czy rpg. Od jakiegoś czasu przyzwyczaiłem się do karcianek typu Gwint. Podczas którego (i nie tylko) potrafię włączyć sobie audiobooka w tle, a jak nie to muzykę. Filmy raczej rzadko oglądam, a seriale tylko kilka i to takie co rzadko lecą. A na czytanie książek (których w domu nie mam) brakuje mi niestety czasu. Jedynie raz na jakiś czas jakiegoś e-booka sobie poczytam.
16 wrz 2017 - 13:30
W planszówki i w kart - np. w 1000

17 wrz 2017 - 10:36
Ja wolę oglądać w wolnym czasie zaległości w swoich ulubionych serialach. Teraz chciałabym zmienić swój telewizor na coś nowszej generacji i o dobrej jakości obrazie. Słyszałam ostatnio od koleżanki na temat oled tv, o czym nic nie wiedziałam. Sporo na ten temat dowiedziałam się z tej strony [nt.interia.pl]
18 wrz 2017 - 15:14
ja czasami w Simsy ciekawa zabawa smiling smiley

20 wrz 2017 - 11:19
W Simsy! grinning smiley Uwielbiam to ile możliwości daje ta gra.
20 wrz 2017 - 11:42
Nie wiem czy to gra ale układam kostkę Rubika
Gram też w Quake Live
22 wrz 2017 - 10:20
Ja poświęcam wolny czas raczej na czytanie, grami się nie zajmuję.
22 wrz 2017 - 13:36
No to ja właśnie mam podobnie.
15 pa 2017 - 09:55
Ja czasami gram z dzieciakami, a raczej grałam, bo zepsuł nam się telewizor. Szukam w sieci jakiegoś godnego uwagi. Na razie znalazłam poradni na temat oled tv [hdtvpolska.com] i zastanawiam się nad nim.
16 pa 2017 - 08:57
Ja co najwyżej grywam w gry planszowe
17 pa 2017 - 11:19
Polecam najnowszą gierkę o nazwie Fortnite, aktualnie jest jeszcze we wczesnym dostępie ale gra się epicko.

17 pa 2017 - 22:12
na tablecie zazwyczaj. bardzo lubię grę 4028.

Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: