NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Projektowanie wnętrz

Wysłane przez lidiaa851 
Projektowanie wnętrz
21 maj 2016 - 10:20
Warto wynająć kogoś do aranżacji wnętrz, czy może zająć się tym samodzielnie? Jak myślicie?
Re: Projektowanie wnętrz
23 maj 2016 - 10:15
Z pewnością mieszkanie lepiej będzie wyglądać jeśli zostanie urządzone przez fachowca, ale dobre efekty można też osiągnąć samodzielnie - w internecie jest mnóstwo przydatnych porad. W naszej firmie niedawno wnętrza zaprojektował od nowa specjalista (polecam [370studio.pl] ) i biuro wygląda świetnie, ale trzeba się liczyć z kosztami.
22 lip 2016 - 07:47
Cześć smiling smiley Warto wybrać dobre ogrzewanie do pomieszczenia. Słyszałam o produktach, dzięki którym możecie dokonywać pomiaru ciepła: [www.immergas.com.pl]. Firma rzetelna i ma produkty, które są świetnej jakości smiling smiley
17 lip 2017 - 17:52
co do ogrzewania to świetne mogą okazać się designerskie grzejniki, które znalazłam na [sarmata.pl]. Mają tam też rewelacyjne rozwiązanie dla zmarzluchów, lubiących długie wieczory na tarasie - promienniki podczerwieni, czyli mini grzejniki, które dostarczają ciepło np. podczas siedzenia na zewnątrz, są przenośne, kompaktowe, bardzo wygodne w użytkowaniu smiling smiley
18 lip 2017 - 06:50
O, to chyba byłoby coś dla mnie.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: