NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Samochód nowy, czy używany?

Wysłane przez edytaa89 
Re: Samochód nowy, czy używany?
01 cze 2017 - 22:27
Moim zdaniem lepiej kupić nowy samochód. Mamy pewność, że jest w idealnym stanie i długo będzie służył. Z używanymi to nigdy nic nie wiadomo, ludzie czasami oszukują przy sprzedawaniu...
13 lip 2017 - 14:28
Kupienie uzywanego samochodu to tez moim zdaniem zbyt duze ryzyko. Piszesz o tym, ze czasami sprzedawcy oszukuja przy sprzedazy .. niestety zazwyczaj probuja ukryc jakies mankamenty. Znajomy opowiadal o tym jak zawyzaja cene, a nastepnie potrafia ja zmniejszyc nawet o 2-3tys co dla kogos mniej obeznanego w motoryzacji bedzie nie lada \\\"okazja\\\" .. jaki tego final napewno sie domyslacie winking smiley Najlepiej jest prowadzic firme, wtedy mamy nawiecej mozliwosci jesli chodzi o finansowanie zakupu. Co raz wiecej producentow wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientow .. dobrym przykladem moze byc tutaj Dacia - [www.daciafinansowanie.pl] Jesli mialabym cos wybierac to sklanialabym sie do tej oferty. Warunki w porownaniu do konkurencji naprawde atrakcyjne. Odnosnie samych samochodow to znajomy jezdzi modelem Logan dobrych pare lat i nie mial wiekszych problemow.
17 lip 2017 - 07:14
Nowy samochód to na pewno lepsza inwestycja, ale używany pozwala zaoszczędzić.
18 lip 2017 - 06:49
Wszystko zależy od oczekiwań i zasobności portfela.
24 sie 2017 - 10:10
Jeśli mowa o samochodzie osobowym, to radzę wybrać używany, ale co najwyżej kilkuletni i tylko od renomowanego producenta. Jeśli o dostawczym, np. do firmy, to tylko nowy - taki samochód musi być niezawodny, czyli nowy, zabudowy do takich, nowe oczywiście mają w [plandex.pl] trudno o lepsze.
08 wrz 2017 - 13:00
Bez znaczenia dla nie w sumie czy to auto nowe czy używane kilkuletnie, dla mnie ważne żeby było ekonomiczne ale i komfortowe, duże i bezpieczne dlatego od razu po zakupie pojechałam do warsztatu na montaż zestawu optima, na lpg jeździ się o wiele taniej niż na benzynie
11 wrz 2017 - 12:57
Zależy kto jakim budżetem dysponuje
29 wrz 2017 - 17:02
Ja dla firmy wolę używany w dobrej cenie . Zerknij na propozycje na; [aukcje.efl.com.pl] . Mają tam godne uwagi propozycje różnego rodzaju.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: