NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jaki samochód dla kobiety?

Wysłane przez jadwigaa87 
Re: Jaki samochód dla kobiety?
04 wrz 2017 - 16:49
Nie przepadam za takimi małymi niewygodnymi i ciasnymi samochodami, wolę normalne komfortowe auta, problem ze kosztami paliwa można przecież łatwo rozwiązać umawiając się na montaż zestawu optima w jednym z tych warsztatów [optimagas.com] , oszczędność jest naprawdę duża, im więcej jeździsz tym większa.
07 wrz 2017 - 10:56
Zależy jaki się sposoba, dla mnie najważniejsze jest, aby samochod był mały i łatwo się nim parkowało ;p
07 wrz 2017 - 16:20
Jestem tego samego zdania.
21 gru 2017 - 15:01
Ja na mojeauto.pl kiedyś poczytałam o autach \"dla kobiet\" i już od 5 lat jeżdżę Pandą. Jak dla mnie może być.
24 gru 2017 - 08:05
Pamiętajcie o tym, aby dbać o samochód. Niedługo przyjdzie zima więc warto zaopatrzyć się na przykład w osłonę przeciwszronową na szybę albo jeszcze lepiej - w półplandekę. To zaoszczędzi nam żmudnego codziennego skrobania. Akcesoria zimowe bardzo wysokiej jakości znajdziecie na stronie http://pokrowce.com/316-akcesoria-zimowe.
05 sty 2018 - 10:45
Może fiat 500? Trudno chyba o bardziej damskie auto smiling smiley

07 sty 2018 - 17:46
Ja najbardziej lubię samochody małe i zwrotne. Jeżdżę głównie po mieście, a dzięki temu zawsze mam gdzie zaparkować.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: