NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jaki samochód dla kobiety?

Wysłane przez jadwigaa87 
Jaki samochód dla kobiety?
17 kwi 2016 - 09:02
Jaki samochód możecie polecić dla kobiety? - przede wszystkim musi być funkcjonalny i komfortowy, ale i oszczędny w eksploatacji.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-17 09:03 przez jadwigaa87.
Re: Jaki samochód dla kobiety?
17 kwi 2016 - 11:30
Mi najbardziej podobają się Fiat 500 i Opel Adam (bardzo mi się podoba z wyglądu, szczególnie w kolorze niebieskim). Tutaj [www.autozoliborz.pl] w Warszawie często widuję tego Opla w promocji - pewnie niebawem wezmę go sobie na kredyt.
26 kwi 2016 - 12:21
o fiaciki jak najbardziej, to są bardzo dobre auta.
29 kwi 2016 - 19:08
Fiat 500 albo Toyota Yaris smiling smiley
09 maj 2016 - 06:45
Czesc wszystkim
Niedawno zdalam egazmin praktyczny na prawo jazdy. Wiem, nie musicie gratulowac. Aktualnie jestem w trakcie poszukiwania jakiegos przystepnego samochodu. Nie szukamy uzywanych bo raczej sa czesto watpliwego pochodzenia/stanu. Chcialabym wziasc cos w leasing. Interesuje mnie glownie Reanault ewentualnie Fiat. Od auta wymagam aby bylo tanie w utrzymaniu, wygodne i malo palilo. Co myslicie o modelu Talisman? Spelni moje oczekiwania? Dziekuje za kazda sugestie.

10 maj 2016 - 09:49
Mi podobają się wszystkie małe samochody. Myślę, że fajnie sprawdziłaby się dla kobiety np. Toyota yaris czy Fiat Panda.
10 maj 2016 - 18:51
Troche jest w tym prawdy. Jednak chcialabym jezdzic czyms odrobine wiekszym. Narazie nabiore troche wprawy samochodem chlopaka winking smiley
16 maj 2016 - 12:35
Mnie się podoba Toyota RAV-4, ale trochę kosztuje.
20 maj 2016 - 13:02
Oj tak faktycznie jest ładna.

21 maj 2016 - 14:02
ja mam Citreona Saxo i w zupełności mi wystarczy
24 maj 2016 - 08:45
Ja mam natomiast Opla Corsa i moim zdaniem to świetne autko dla kobiety - niewielkie, nieskomplikowane, ekonomiczne i tanie, a przy tym całkiem ładne. Najlepiej kupić używane, ale takie 2-3 letnie - takie samochody są prawie jak nowe, często mają gwarancję, a kosztują dużo mniej. Tutaj [www.autozoliborz.pl] często można trafić na takie kilkuletnie auta w dobrym stanie, choć głównie Ople, jak moja Corsa.
25 maj 2016 - 10:58
Ja mojej żonie wziąłem w leasing czerwonego fiata500 i jest zachwycona!jest mały, ale pojemny i zwrotny i wygodny. Jak prowadzicie firmy to najlepiej brać samochód w leasing. Polecam firmę Alpina (wejdź) mają oddziały w całej PL

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-25 11:00 przez marek_tokarek.
26 maj 2016 - 07:47
Fiat 500!
01 cze 2016 - 12:37
a czy to tak naprawdę ma znaczenie?
06 cze 2016 - 07:42
Moja koleżanka znalazła dla siebie opla corsę na sprzedajemy.pl. Udało nawet jej się wynegocjować niższą cenę, a auto jest w naprawdę dobrym stanie. Podobno na stacji diagnostycznej byli tym zdziwieni.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-06 07:43 przez amanda_kos.
10 cze 2016 - 06:23
Ja jestem zadowolona z mojego Forda Ka smiling smiley Oszczędny, nie wielkich rozmiarów. Wszędzie się nim wcisnę winking smiley Polecam
20 cze 2016 - 10:39
Również mogę polecić Forda Ka. Sprawdźcie sobie też Opla Corsa - ma bardzo dobre opinie, a części do niego są tanie. Mając pieniądze najlepiej kupić nowy, ale ja uważam, że bardziej opłaca się używany, taki kilkuletni w dobrym stanie - tą Corsę w dobrym stanie można trafić m.in. tutaj [www.autozoliborz.pl]
21 cze 2016 - 10:28
A ja właśnie wolę duże, wysokie samochody, bo czuję się w nich bezpiecznie. Bardzo mi odpowiada taki nissa navara: [sprzedajemy.pl] . Robi wrażenie. Cena wydaje się dość okazyjna, więc może namówię na niego mężasmiling smiley Jemu też się na pewno spodoba.
22 cze 2016 - 12:30
A czym się różni samochód dla kobiety od takiego dla faceta? Jest różowy?
29 lip 2016 - 09:35
pajęczyca_tekla Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A czym się różni samochód dla kobiety od
> takiego dla faceta? Jest różowy?

Nie ma czegoś takiego jak samochód dla kobiety i samochód dla faceta, ale nie zmienia to faktu, że kobiety kupują zazwyczaj zupełnie inne samochody, niż faceci. Czytałam, ze wśród kobiet najpopularniejsze są małe, zgrabne auta, typu Fiat 500, Ford Ka, czy Opel Corsa, a u facetów jest zupełnie odwrotnie. Osobiście mogę polecić Toyotę Yaris, najlepiej jakiś kilkuletni model z niewielkim przebiegiem - takie rzadko się psują. Pamiętajcie tylko sprawdzeniu auta przed zakupem, najlepiej przez mechanika - warto też sprawdzić numer VIN, na [sprawdzimy.auto.pl] jest o tym więcej.
01 sie 2016 - 11:11
To ja stawiam na coś małego i bardzo damskiego, na przykład jakąś toyotkę.
01 sie 2016 - 12:32
W sumie całkiem dobre auto. Tak samo Clio.
10 sie 2016 - 10:34
[domwopalach.blogspot.com] bardzo fajny artykuł o trendach w damskiej motoryzacji .
19 sie 2016 - 12:35
Damska motoryzacja? A co to takiego? grinning smiley
22 sie 2016 - 08:18
Ja też lubię małe samochody ale w sumie częściej korzystam z roweru bo mam niedaleko do pracy. A i zdrowiej. Jak muszę gdzieś dalej jechać to wtedy wypożyczalnia samochodów w Białymstoku mnie ratuje. Bo nie mam swojego auta bo nie bardzo mi się to opłaca.
14 wrz 2016 - 09:24
Myślę, że jakiś niewielkie, zgrabne auto będzie najlepsze, szczególnie do jazdy po mieście - takie auta są bardzo tanie i ekonomiczne. Mi najbardziej podoba się Fiat 500, ale też Ford Fiesta i Seat Ibiza. Nowego bym raczej nie wzięła, nie opłaca się, także proponuję jakieś używane - pamiętajcie tylko o sprawdzeniu auta przed zakupem, historię auta można sprawdzić na http://www.autobaza.pl, a stan techniczny np. w stacji diagnostycznej.
03 pa 2016 - 12:40
Ibiza to bardzo dobry pomysł. Mi się to autko bardzo podoba.
07 gru 2016 - 16:57
Ja jak zrobiłem prawo jazdy to marzyłam o Fiacie 500. Skończyło się na używanej toyocie yaris. Ale fiata 500 będę kiedyś miała winking smiley Trzeba spełniać marzenia.
28 lut 2017 - 09:35
mnie się podobają auta Mini - Paceman czy Cooper S, sama się zastanawiam nad kupnem tym bardziej,że już się dowiadywałam w Bawaria Motors Mini i dobre warunki leasingu dają
16 sie 2017 - 13:03
Może taki VW Up jak tu mają w komisie [noweuzywane.eu] - auto bardzo ekonomiczne i wygodnie się prowadzi, miałam ten model ale oddałam mamie jakiś czas temu.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: