NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Studia

Wysłane przez margo903 
Studia
27 mar 2016 - 21:01
Dziewczyny czy któraś z Was jest już po studiach ? Jaki kierunek mogłybyście doradzić ? Może taki [www.wseiz.pl] ? Jest to jedna z lepszych prywatnych uczelni w tymm ieście i chętnych jest sporo .
Re: Studia
30 mar 2016 - 06:11
ja studiowałam język chorwacki na filologii słowiańskiej. Nie żałuję pomimo, że nie pracuję w zawodzie.
18 kwi 2016 - 17:40
Studia i ich kierunek to chyba zależy od zainteresowań. Ja polonistyka. Dużo czytalam zawsze i stąd mój wybór. A jak tez lubicie czytać lub szukacie podręczników akademickich to polecam [www.taniaksiazka.pl] Macie tu ich spory wybór. Sa też podręczniki do nauki języka obcego, moja pieta achillesowa.
19 kwi 2016 - 13:31
Ja bym teraz poszła na jakieś studia techniczne.
21 kwi 2016 - 06:55
Jak studia, to tylko takie, po których będzie zawód. Szkoda czasu na coś bez przyszłości. Ale musisz dopasować kierunek do własnych zainteresowań, bo szybko stwierdzisz, że to nie dla Ciebie. Napisz, co lubisz robić, albo w czym do tej pory byłaś dobra, a coś podpowiem.
26 kwi 2016 - 12:22
co to znaczy studia bez przyszłości? Sudiować trzeba zawsze to co się lubi, i dążyć potem do tego żeby to potem robić.
26 kwi 2016 - 13:41
Nie ma sensu męczyć się na studiach, które co prawda dadzą pracę, ale nie podchodzą pod twój typ zainteresowań. Zresztą, z pracą w tym kraju bywa różnie i często osoba po 2 fakultetach nie pracuje w zawodzie. Zależy, co Ty sama chcesz potem robić.
Teraz można też wybrnąć i zamiast wybierać pomiędzy młotem a kowadłem, czyli pomiędzy jednym kierunkiem a drugim, warto poszukać takiej możliwości, żeby dało się połączyć obie rzeczy, np. dziennikarstwo lub techniczny z językiem. Wtedy filologia niepotrzebna smiling smiley
06 maj 2016 - 06:06
zawsze warto studiować, od nadmiaru wiedzy jeszcze nikt nie umarł. Nie można zakładać że studia nie są potrzebne.
24 maj 2016 - 11:26
Ja na studia nie poszłam, zdecydowałam się na Studium Dziewulskich w Warszawie na kierunku \"Charakteryzacja, Wizaż i Stylizacja\" i powiem wam, że to był trafny wybór, bo jest bardzo dużo zajęć praktycznych, które do tego prowadzą znani także za granicą charakteryzatorzy i wizażyści. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie i renomowanych marek kosmetykach. Naprawdę warto jak kogoś interesuje właśnie wizaż. Gdybyście chcieli coś więcej poczytać o szkole to odsyłam na [www.dziewulscy.pl]
01 cze 2016 - 12:36
ja poszłam na filologię słowiańską i mimo że nie pracuję w zawodzie to nie żałuje ani tej decyzji ani wyboru.
10 cze 2016 - 06:31
Hm to zależy od twoich zainteresowań. No, chyba że chcesz uparcie pracować w zawodzie (który może Cię nie interesować?) Ja skończyłam germanistykę, i nie żałuję! Choć pracuję jako...informatyk winking smiley
19 pa 2016 - 09:03
Dziewczyny a podyplomowe studia międzynarodowe? Skończyłam ekonomie więc wydaje mi się, że to dobry pomysł? Co sądzicie o tym?
03 lis 2016 - 10:29
studia powinno się wybierać adekwatnie do swoich pasji i zainteresowań. Takie jest moje zdanie.
17 lis 2016 - 08:47
Dokładnie, studia muszą być przyszłościowe i oraz ciekawe. Ja studiuje hotelarstwo ponieważ interesuje się turystyką. Przede mną pisanie pracy ale jestem dobrej myśli, znalazłem wiele ciekawych informacji na stronie [www.iprace.pl]
18 lis 2016 - 09:51
Fajnie jest studiować to, co się lubi, ale warto tez położyć nacisk na jakieś konkretne kierunki takie jak zarządzanie, ekonomia.
06 gru 2016 - 06:12
nawet jeśli nie ma się o tym pojęcia???
16 gru 2016 - 14:02
Idź n takie studia, które Cię zainteresują, inaczej nie ma to sensu.
10 lis 2017 - 10:18
Zgadzam się, studia muszą nas interesować, w przeciwnym razie najprawdopodobniej nic z nich nie będzie bo braknie motywacji smiling smiley Ja od zawsze interesuję się obronnością itp dlatego zdecydowałam się podjąć studia licencjackie na specjalności psychoterroryzm na UTH w Warszawie: [www.uth.edu.pl] smiling smiley Są bardzo ciekawe i nie chodzę na zajęcia z przymusu przez co umiem już naprawdę dużo smiling smiley a to na pewno pierwszy krok w kierunku znalezienia wymarzonej pracy smiling smiley
13 lis 2017 - 11:58
Ja jestem za nauka języków obcych więc pewnie teraz poszłabym w tym kierunku.
20 gru 2017 - 14:11
ja jestem po studiach marketing i zarządzanie, teraz robię podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym [www.podyplomowe.ue.wroc.pl] i mogę poradzić ci to, że jeżeli wybierzesz swój kierunek, ukończenie magistra to tylko początek. Trzeba kształcić się dalej, aby być ponad konkurencją na rynku.
Ula
20 gru 2017 - 14:41
Ja jestem po prawie i chwalę sobie. Lubiłam się uczyć ustaw itp. rzeczy. Kodeks cywilny przeglądam przed snem, więc to już moja mała obsesja smiling smiley Tak przy okazji to bardzo fajne podręczniki akademickie możecie kupić tam gdzie ja kupiłam swoje kodeksy i ustawy. Polecam to miejsce serdecznie: [www.profinfo.pl]
22 gru 2017 - 14:46
Teraz trudno wybrać kierunek, który naprawdę coś daje.
29 gru 2017 - 07:11
Ja wybrałam studia związane ze swoimi zainteresowaniami.
08 sty 2018 - 09:30
Studia niby fajne, tylko kwestia jaki kierunek chcesz wybrać. Na https://notatek.pl/uczelnie/wyzsza-szkola-ekologii-i-zarzadzania-w-warszawie możesz sprawdzić sobie kierunki dostępne na tej uczelni. Przy okazji jest to świetna stronka z materiałami na studiach. Uważam, że może Ci się przydać.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: