NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

reklama

Wysłane przez mieszczka 
Re: reklama
22 pa 2017 - 18:28
teraz podobno najbardziej skuteczną formą reklamy jest reklama w social mediach na facebooku czy instagramie
Re: reklama
21 lis 2017 - 14:26
Wydaje mi się, że ulotki to już trochę przereklamowana forma promocji. W dzisiejszych czasach warto postawić na rozwój strony internetowej czy fanpage. Dobrze jest zapoznać się z pojęciem pozycjonowania stron www, bo jest to na ten moment jedna z najczęstszych form reklamy. Powierzyłam swoją stronę w ręce fachowców z [www.bauerseo.pl] i widzę, że przynosi to efekty. Mam sporo telefon od klientów, którzy mówią otwarcie, że trafili na moje ogłoszenie przez wyniki w Google.
Re: reklama
08 gru 2017 - 12:57
Jeżeli chodzi o druk ulotek jak i wielkoformatowy (bilbordy, szyldy, folia na samochód) po polecam Fabrykę Reklamy z Łodzi http://fabrykareklamy.pro/pl/ . Szybko, sprawnie i na temat. Od projektu po wykonanie i montaż. Mają odpowiednie doświadczenie, własną drukarnię i niezbędne patenty umożliwiające sprawny i trwały montaż. Zwłaszcza bilbordów.
Re: reklama
10 gru 2017 - 12:23
jeśli zdecydujemy się na reklamę na forach to radze szukać te z dobrymi parametrami np takie [forumkaty.pl] bo ilość użytkowników i ilość postów jest na chwile obecną mało istotna. Dobrym rozwiązaniem będzie również publikacja artykułów sponsorowanych
Re: reklama
11 gru 2017 - 07:45
Warto inwestować w reklamę tradycyjną jak i internetową.
Re: reklama
11 gru 2017 - 12:19
Poczytaj o kampaniach marketingu internetowego, a odsyłam Cię do agencji [fabrykamarketingu.pl] , bo oferują działania SEM tj. reklamy tekstowe w wyświetlane w wynikach wyszukiwania Google, reklamy banerowe, displayowe, statyczne jak i dynamiczne oraz formaty rich-mediowe – wyświetlane na wielu stronach i w aplikacjach mobilnych. Możliwości jest bardzo dużo, a wszystko zależy od Twoich potrzeb biznesowych.
Re: reklama
11 gru 2017 - 15:36
Ciekawą ofertę maja filmowanie z powietrza dronem w Warszawie. Cena dronu na wesele też nie jest jakaś kosmiczna winking smiley
Re: reklama
14 gru 2017 - 09:03
Moim zdaniem dzisiaj króluje pozycjonowanie stron internetowych. Reklama tego typu dociera najdalej nie ma ograniczeń geograficznych, bo internet jest wszędzie. Dodatkowo, coraz większą wagę odgrywa reklama w social media. Jeśli pozycjonujesz już swoją stronę, to warto dorzucić reklamę na facebooku. Są profesjonalne agencje seo takie jak [fabrykamarketingu.pl] mające duże doświadczenie w tym temacie.
Iwa
Re: reklama
16 gru 2017 - 18:21
Zgadzam się z przedmówcą. Pozycjonowanie to jedna z form reklamy internetowej najczęściej wybieranej przez firmy. Prowadząc firmę zależy nam na naszej obecności w internecie. W imię hasła kogo nie ma w internecie to jakby go w ogóle nie było. Z drugiej strony chętnie korzystamy z zewnętrznej księgowości, usług spedycyjnych, czy firm sprzątających. To dlaczego nie chcemy outsourcingu z zakresu szeroko pojętego e-marketingu. Pewnie dlatego że wiele z nas nie rozumie na czym polega internet. Prosimy syna sąsiadki by sklecił nam jakąś stronę, potem latami tam nie zaglądamy myśląc ze po prostu nie warto w to inwestować. Nic bardziej mylnego. e-marketing to zbiór zadań od tworzenia strony, jaj administrowania, po szeroko rozumiane pozycjonowanie oparte o analizy SEO .
Re: reklama
17 gru 2017 - 14:16
Na pewno reklama w social mediach, facebooku tudzież prowadzenie własnego bloga to dobre pomysły.
Re: reklama
17 gru 2017 - 15:52
Może marketing szeptany?
Re: reklama
26 gru 2017 - 13:29
Ja skupiłabym się na reklamie zewnętrznej - w przypadku firmy lokalnej to chyba najlepsza opcja. Mogą być to reklamy na banerach, billboardach, czy witrynach, ale i reklamy rollup, czy na kasetonach. Wykonanie takich reklam warto powierzyć specjalistom, m.in. tu [www.zenit24.eu] się tym zajmują - mają sporą wprawę, także reklamy wyglądają bardzo profesjonalnie.
Re: reklama
29 gru 2017 - 07:12
Warto połączyć dwie formy reklamy: tradycyjną i internetową.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: