NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

reklama

Wysłane przez mieszczka 
reklama
14 lut 2016 - 08:08
Otwieramy własną działalność i chcemy ją rozreklamować. Kolega poleca nam drukarnię [web-to-print.pl] Znacie tą drukarnię? I czy istotnie ulotki na reklamę to dobry pomysł?
Re: reklama
19 lut 2016 - 10:17
Ja bym powiedziała, że ulotki już się przejadły i ludzie je wyrzucają, nawet nie czytając. Są nieekologiczne i wywołują raczej uczucie znużenia niż ciekawości. Lepiej zainwestować w coś, co ma praktyczny wymiar - z czego ludzie skorzystają, co wywoła w nich pozytywne uczucia, więc lepiej przyjmą reklamę. Np. pendrive, chusteczki, notes, parasol itp.
11 mar 2016 - 11:47
Ulotki już nie są dobrą formą promocji.
01 kwi 2016 - 16:55
Niesteyy aby osiagnąc sukeces i zyskac klientów warto inwestowac w kilka metod reklamy. Niewątpliwie dobra strategia to podstawa. Można pokusic sie np. o dobry filmik reklamowy. W Warszawie zajma sie tym osoby ze studia [ubileones.pl] - znają sie na tym. Póxniej mozna wykorzystać film w innych kanałach.
19 kwi 2016 - 13:33
Marketing internetowy to podstawa w obecnej reklamie.
25 kwi 2016 - 14:12
Witam.
Zgadzam się z poprzednikami ulotki już się nie sprawdzają. Możesz zainwestować w ściankę pop up [www.hurtowniadruku.pl] ,która daje możliwość przeprowadzenia szybkiej kampanii reklamowej, która dzięki swojej atrakcyjności przyniesie zamierzone efekty w krótkim czasie.
25 kwi 2016 - 16:20
Ciekawa sprawa z tą wiadomością !

16 maj 2016 - 12:38
Takie ścianki są już modne od kilku lat winking smiley
19 wrz 2016 - 16:36
Najlepsza jest reklama internetowa bo dzisiaj korzysta z niego praktycznie każdy. Ulotki już chyba nie są aż tak skuteczne. Pomyśl o porządnej stronie www i pozycjonowaniu. Ta agencja [greenparrot.pl] świadczy usługi właśnie z tego zakresu.
25 wrz 2016 - 13:44
Ja jeszcze rozreklamowałabym na portalach społecznościowych i zrobiła pozycjonowanie.
11 pa 2016 - 16:51
mieszczka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Otwieramy własną działalność i chcemy ją
> rozreklamować. Kolega poleca nam drukarnię
Znacie tą drukarnię? I czy istotnie ulotki na reklamę to
> dobry pomysł?

wiesz co trochę mało danych ;P jak zwykle. to nie jest tak, że masz złoty środek i zawsze będziesz reklamować firmę produkt czy uslugę w ten sam dobry sposób. przecież nie ma czegoś takiego.... zawsze trzeba się skupić na tym co chcesz osiągnąć i w jakim zakresie... usiadź i zastanów się co jest twoim produktem i jaki jest twoj klient, jaki ma profil ile ma lat czym się interesuje gdzie go szukać.... czy to przeciętny polak czy dziewczyna w wieku 17-25 lat... a jak masz z tym problem to najlepiej się zgłosić do specjalistów, jtórzy cię poprowadzą krok po kroku i dobiroą z tobą włascie formy reklamowania i promocji. [frwarszawa.pl] jest różnica czy reklamujesz swoją działaność w internecie, w mediach społecznościowych czy na roku ulicy w formie szyldu czy ulotki w centrum miasta,... skontaktuj się z nimi i pogadaj, coś powinni doradzic i dopasować ofertę do budżety jaki posiadasz.....
12 pa 2016 - 11:16
Reklamować można na różne sposoby, obecnie chyba najlepiej sprawdza się reklama w internecie, ale o tradycyjnej też nie powinno się zapominać.
14 pa 2016 - 11:02
Teraz wynalazłam [socialpedia.pl] - agencje social media. Bardzo ciekawa opcja, firma zajmuje się prowadzeniem fan page klienta jak i tworzeniem jego wizerunku w mediach społecznościowych. Interesująca oferta kiedy dopiero zaczynamy z naszym biznesem.
29 lis 2016 - 06:30
Bardzo ważnym aspektem jest również reklama tradycyjna w postaci ciekawych i zaskakujących gadżetów reklamowych. Może zainteresuje Was konfiguracja torby z unikalnym nadrukiem oraz logo firmy, którą możecie wykonać na stronie internetowej firmy Panato. Wtedy określacie materiał z jakiego jest wykonana torba, jego kolorystykę oraz inne cechy. To na pewno spodoba się Waszym klientom.
02 gru 2016 - 11:35
A co myślicie o tym, żeby wykonać listwy cenowe samoprzylepne z logo firmy? Znalazłam ciekawą drukarnie [www.bimax.pl], która zajmuje się takimi projektami smiling smiley
22 lut 2017 - 11:18
Ulotki w jakimś tam stopniu się sprawdzają, ale bardzo nie wielkim. Ludzie nie lubią być zaczepiani na ulicy, dodatkowo większość osób nawet nie spojrzy co jest na ulotce. Nie wiem dokładnie jaką dzialalność prowadzisz, ale osobiście uważam, że warto wyjść do klientów, tzn. pokazać się im i zaoferować jakiś ciekawy rabat. Dobrym pomysłem jest zainwestowanie w stoisko targowe: [www.berkano.pl]# i wystawianie się na targach branżowych, lub stworzenie takiego stoiska i wystawianie się w galeriach handlowych. Stoiska wykonywane przez Berkano są przepiękne i na pewno przyciągną klientów grinning smiley Spróbować warto.
23 lut 2017 - 20:17
ulotki albo jakis marketing PR jest dobry smiling smiley
12 maj 2017 - 20:17
Moim zdaniem świetną opcją jeżeli o reklamę chodzi jest pozycjonowanie. Dzięki niemu bowiem mamy możliwość podniesienia swojej pozycji w wyszukiwarce, a tym samym dotrze do nas spora grupa potencjalnych klientów. Wobec czego na pewno warto zastanowić się nad ofertą agencji SEM SEO Sempire sprawdź ofertę . Dzięki ich działaniom bowiem możemy liczyć na to, będziemy bardziej widoczni w sieci, co na pewno przełoży się na wielu nowych nabywców.
18 maj 2017 - 11:49
Zgadzam się ze stwierdzeniem, że pozycjonowanie to podstawa w promocji każdej firmy. Dodatkowo content marketing i szeroko zakrojone kampanie w mediach społecznościowych. Ja sama nie mam takich zdolności i czasu dlatego polecam i Wam skorzystanie z oferty tej firmy [fabrykamarketingu.pl]. Działają sprawnie i przede wszystkim skutecznie.
19 maj 2017 - 11:27
Moim zdaniem warto połączyć kilka form reklamy.
21 cze 2017 - 10:29
Dokładnie, a do tego oprzeć swoje działania o solidną stronę internetową firmy. Z internetu korzysta ponad połowa wszystkich mieszkańców naszego kraju, a tylko posiadając dobrą stronę www może się im pokazać. Tylko pytanie, jak strona firmowa będzie dobra? Co powinna zawierać, a co jest zbędne? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w artykule o stronie internetowej dla firmy, który znalazłam ostatnio. Bez lania wody, same konkrety smiling smiley
26 cze 2017 - 20:27
Jak mowa o o reklamie i sprawdzaniu jakości wykonania usług to polecam jak najbardziej też zainwestować w audyty takie jak tutaj: [assay.pl] , sprawdzają się w wielu przypadkach, ponieważ po takiej analizie wiemy co i jak źle robimy i gdzie najwiecej tracimy.
02 lip 2017 - 09:28
Poza takimi rozwiązaniami ja bym jeszcze zwróciła uwagę na takie gadżety jak pokrowce i torby [www.izisport.pl] są bardzo praktyczne a taka personalizacja praktycznych rzeczy podnosi prestiż sklepu, wypożyczalni czy warsztatu albo pizzerii , zależnie od tego gdzie je wykorzystacie a możliwości jest naprawdę wiele
03 lip 2017 - 10:03
Gadżety reklamowe zawsze dobrze się sprawdzają. I wciąż są na czasie.
31 lip 2017 - 10:30
Zgadzam się z tym, że należy połączyć różne formy reklamy. Ja ostatnio u kosmetyczki dostałam okulary żelowe ( coś takiego [abcnplus.com]) no i na nich oczywiście było logo i dane kontaktowe salonu. Szczerze mówiąc nie spotkałam się jeszcze z taką formą reklamy, ale kosmetyczka wpadła na super pomysł smiling smiley używam tych okularów niemal codziennie, cudeńko grinning smiley
03 sie 2017 - 11:54
Warto postarać się również o działania SEO, które mają na celu wypozycjonowanie strony Twojego biznesu w wyszukiwarkach Google. Zawsze możesz je zamówić w dobrych firmach np. [fabrykamarketingu.pl] . Mają one to na celu zwiększenie ruchu na stronie, bo jak wiadomo – zapewnia to poprawę wyników sprzedaży. Wiele firm z tego korzysta i warto postawić na takie narzędzie!
31 sie 2017 - 12:27
Najważniejszy w promocji firmy jest dobór odpowiednich metody promocji - różne firmy promuje się bowiem na różne sposoby. Radziłabym skupić się na promocji w mediach społecznościowych, a przy większym budżecie także w telewizji. Do takiej reklamy potrzebny będzie jednak film reklamowy - produkcją takich materiałów zajmują się choćby w Best Eye Studio, m.in. filmowaniem z powietrza [www.besteyestudio.pl] co moim zdaniem jego dość oryginalnym pomysłem.
05 wrz 2017 - 09:47
Tak jak wcześniej wspomniano - to trochę mało informacji, żeby coś sensownie doradzić. Wszystkie pomysły podrzucone przez przedmówców są dobre, ale bez wiedzy o jaki biznes chodzi i co jest waszym celem, kto jest odbiorcą, ciężko dobrać odpowiednie działania promocyjne. To wszystko musi być spójne. Warto pamiętać też o tym, żeby wszystkie prowadzone działania w krótszym czy dłuższym okresie zawsze sprowadzały się do jednego celu - zazwyczaj sprzedaży, czy pozyskiwania leadów. Dlatego np. w przypadku marketingu internetowego wybierając specjalistów którzy przeprowadzą kampanię, warto sprawdzić, czy rozumieją nastawienie biznesu na zysk, czy nie patrzą na swoje działania zbyt wąsko. Przykładowo w procesie pozycjonowania, czy kampanii AdWords, bardzo ważna jest również optymalizacja konwersji - doczytać o tym możesz na stronie: [widoczni.com]
03 pa 2017 - 09:11
Ja bym zainwestował na przykład w reklamę typu Adwords
22 pa 2017 - 16:55
reklama w internecie to najskuteczniejszy sposób dotarcia do klienta. Super sprawą jest filmik promocyjny na stronie www z lotu ptaka a dokładnie drona winking smiley www.dronsfera.pl tutaj znajdziecie fachowców w tej dziedzinie polecam
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: