NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Pożyczka bez BIK - gdzie?

Wysłane przez Danielka 
Re: Pożyczka bez BIK - gdzie?
14 sty 2017 - 14:15
Temat jak najbardziej ciekawy, sama aktualnie szukam jakiejs szybkiej pozyczki. W moim przypadku bank odpada poniewaz nie potrzebuje jakiejs wielkiej kwoty wiec szkoda czasu na te wszystkie wypelnianie papierow i pozniej czekanie na pieniadze .. nie wspominajac juz o % ktory trzeba oddac. Bardziej interesuje mnie cos na szybko bez wygorowanych stop zwrotu .. jednak na rynku jest tyle firm, ze trudno cos wybrac a nie chcialabym sie z drugiej strony w cos wkopac. Pieniadze potrzebuje na zakup nowej lodowki a niestety wszystkie oszczednosci mam na koncie ktorego nie moge ruszyc. Z bardziej znanych firm moj glos ma Wonga (ich blog [www.wonga.pl]) wydaje mi sie najpewniejszym wyborem. Macie moze jakies doswiadczenia z braniem u nich pieniedzy? Na stronie maja bardzo atrakcyjne warunki jesli chodzi o szybkie pozyczki. Z gory dzieki za wskazowki.
14 sty 2017 - 15:04
Pożyczka bez BIK historia, która byłam, minęła i nie wróci. Chyba wszystkie firmy pozabankowe sprawdzają w BIK. Inna sprawa to fakt, że kiepski wpis w BIK nie musi oznaczać, że firma nie przyzna pożyczki. Czy Wonga ma najlepszą ofertę? To zależy. Sprawdź ranking chwilówek: [finansowaparabola.pl] jak widać na prowadzeniu Vivus, NetCredit i Pożyczkomat. Natomiast jeśli zainteresujemy się pożyczkami ratalnymi na wyższe kwoty to Wonga wygrywa: [finansowaparabola.pl] Są jeszcze \"darmowe pożyczki\" - promocja polega na tym, że pożyczasz tyle ile oddajesz. Taką promocje oferuje około 20 firm.
14 lut 2017 - 09:49
Oczywiście że istnieje możliwość uzyskania pożyczki bez weryfikacji w bazach BIK, tyle że zamiast tego firma pożyczkowa sprawdzi nas pod innym kątem. Mam tu na myśli głównie bazy dłużników a więc Krajowy rejestr Długów, ERIF czy BIG Infomonitor. Dla niektórych firm ważniejsze jest to czy nie jesteśmy zadłużeni pod kątem spłaty rachunków czy faktur, a nie kredytów gdzie opóźnienia w spłacie raty każdemu może się zdarzyć. Tyle że przyznam szczerze że co raz mniej ofert przy których nie byłby weryfikowany BIK choć na szczęście jeszcze ich nie brakuje [www.banki24.com.pl] ale fakt faktem że z miesiąca na miesiąc liczba firm weryfikujących bazy BIK, które kiedyś były zarezerwowane praktycznie tylko dla banków, cały czas rośnie.
14 lut 2017 - 15:14
jeśli już brać pożyczkę to tylko z banku, zawsze to pewniej i bezpieczniej.
27 lut 2017 - 17:01
A wiecie, że żeby wybrać on-line wierzyciela możecie skorzystać z serwisu https://chwilowkionline247.pl/company/ofin. Tutaj będziecie mogli wybrać firmę, która Wam się spodobała, dostać najlepsze warunki i dostać kredyt w 15 minut.
08 mar 2017 - 14:27
Co do kredytów, to na portalu [www.kredyty-gotowkowe.net] można znaleźć dobre rankingi kredytowe, opinie i porady. Uważam, że bardzo przydatna sprawa, jeśli chcemy wybrać dobrą ofertę kredytową.
13 mar 2017 - 09:41
ja uważam, że najlepiej unikać takich pożyczek i iść do banku, który jest pewniejszym i bezpieczniejszym źródłem.
14 mar 2017 - 14:44
od takich pożyczek trzeba się trzymać z daleka. Wystarczy o nich trochę poczytać aby to zrozumieć.
19 mar 2017 - 18:18
Tak mówicie że należy od takich chwilówek się trzymać z daleka, ale... czasami życie daje w kość i nie ma innego wyjścia - trzeba brać pożyczkę chwilówkę. Zresztą teraz nie jest tak źle i firmy takie oferują pożyczki dla nowych klientów bez oprocentowania - czyli oddaje się dokładnie tyle co pożycza.

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-25 17:52 przez LewiW.
20 mar 2017 - 06:58
jakby ludzie trochę o tych pożyczkach poczytali, to by zrozumieli dlaczego nie warto ich zaciągać.
20 mar 2017 - 12:11
Nawet jak nie ma innej opcji i potrzeba pieniędzy, to już lepiej pożyczyć w banku.
13 kwi 2017 - 11:15
Chwilówka na remont mieszkania [superchwilowki.pl] lub na udekorowaniu gowinking smiley
21 kwi 2017 - 17:04
W firmie ExtraPortfel nie robią większych problemów z pożyczką. Wszystko przez internet idzie załatwić, szybko pieniądze są na koncie. Ja dwa razy u nich pożyczałam i zastrzeżeń nie ma Każdorazowo wszystko zgodnie z umową.
22 kwi 2017 - 17:38
Z własnego doświadczenia mówię, że nie powinnaś brać takiej pozyczki. Naprawdę nie masz nikogo, kto mógłby pożyczyć chociaż część sumy?
27 kwi 2017 - 16:40
Możliwości jest dużo, oferty bankowych oraz instytucji pozabankowych jest tak dużo, że wybór jest trudny. Warto korzystać z serwisów typu [pokredyt.pl] tam znajdziecie nie tylko porady na temat tego, czym kierować się podczas szukania kredytu, ale także przydatne narzędzia finansowe, które mogą pomóc podjąć decyzję. Tak czy inaczej, należy być ostrożnym.
09 maj 2017 - 07:05
Najlepiej to nigdzie, bo to zbyt duże ryzyko
10 lip 2017 - 13:27
Szukam sprawdzonej firmy udzielającej pożyczek bez BIK. Znacie coś godnego uwagi w tym obszarze? Co sądzicie o takim czymś [www.bezbiku.info]
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: