NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Wymiana Walut

Wysłane przez iguana 
Wymiana Walut
23 maj 2018 - 11:26
Witam! Gdzie zazwyczaj wymieniacie waluty ? Korzystacie z kantora online czy stacjonarnego ? Zastanawiam się Nat kantorem online , tutaj czytałam na ten temat [ekantor.pl] ? Co możecie mi polecić ?
Re: Wymiana Walut
24 maj 2018 - 11:24
Ja już od pewnego czasu korzystam tylko z kantorów online, najczęściej z tego - [www.kantor.pl] Polecam wypróbować smiling smiley Pełne bezpieczeństwo, niskie opłaty i błyskawiczny transfer.
26 maj 2018 - 15:03
Ja mam swój sprawdzony kantor w internecie, z którego korzystam jak jestem w potrzebie. Ostatnio znalazłam tam korzystny kurs franka [www.walutomat.pl] . Także warto zajrzeć.
26 maj 2018 - 17:50
jeszcze nie próbowałam zazwyczaj korzystam ze stacjonarnego
26 maj 2018 - 19:10
Ja już od dawna nie biegam do kantorów stacjonarnych. Korzystanie z kantorów internetowych jest dla mnie wygodniejsze, bo robię to w dowolnym miejscu. Sprawdzam tylko, gdzie najbardziej się opłaca. Dolary najlepszy kurs miały tutaj [internetowykantor.pl]
05 cze 2018 - 10:22
kornelkasz Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> jeszcze nie próbowałam zazwyczaj korzystam ze
> stacjonarnego

Powiem Ci, że koniecznie porównaj na https://cinkciarz.pl/kantor/kursy-walut-cinkciarz-pl kursy walut online a stacjonarnie. Zobaczysz ile pieniędzy zaoszczędzisz i zyskasz przy skorzystaniu z kantoru internetowego. To główny czynnik dla którego warto z tych serwisów korzystać.
06 cze 2018 - 06:31
Mnie jakoś kantory online nie przekonują.
06 cze 2018 - 06:32
Kantorów jest sporo, a teraz coraz popularniejsze jest wymienianie walut online, do czego jednak nie potrafię się przekonać.
06 cze 2018 - 12:31
Nisiek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Mnie jakoś kantory online nie przekonują.

Mnie cały czas zastanawia dlaczego was nie przekonują. Przecież kantory internetowe są po to byśmy mieli korzyści. Cinkciarz z resztą przekształcił się z kantoru na portal finansowy i nawet mają aplikacje kryptowalut - [cinkciarz.pl] czy brokera forex
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: