NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

zakupy dla dzieci - gdzie ?

Wysłane przez iguana 
zakupy dla dzieci - gdzie ?
13 mar 2018 - 17:33
Witajcie mamusie! powiedźcie mi gdzie kupujecie dla dzieci akcesoria? szukam łóżeczka razem z komodom w dobrej cenie , czy możecie mi coś polecić jakiś sklep? Czytaliśmy bardzo dobre opinie na temat sklepu Smykoland ponoć bogaty asortyment i bardzo fajne ceny , kupowaliście tam ?
Re: zakupy dla dzieci - gdzie ?
25 mar 2018 - 10:49
Ja kupuję rzeczy dla dzieci głównie w internecie, zresztą podobnie jak wszystko inne. Ostatnim zakupem zrobionym tą drogą był filtr do wody ze strony [dafi.pl]
26 mar 2018 - 09:58
A czego konkretnie szukacie? Bo jeśli mowa o dzieciach, to warto najpierw sporządzić listę, bo można się pogubić w ilości rzeczy do kupienia i spraw do załatwienia.
17 kwi 2018 - 06:17
Ja muszę teraz koniecznie kupić łóżeczko turystyczne bo czeka mnie dłuższy wyjazd z małym dzieckiem. Zależy mi na modelu, który można złożyć do maksymalnie niewielkich rozmiarów.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: