NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Teatr dla dzieci?

Wysłane przez alop289 
Teatr dla dzieci?
26 lut 2018 - 17:17
Czy ktoś z was był z dzieckiem w Teartrze Małego Widza w Warszawie? Słyszałem że można zabrać już rocznego maluszka. Organizują tam fajne atrakcje dla dzieci. Polecam gorąco wybrać się tam z dziećmi. Moje są zachwycone ! Tu możecie zobaczyć jakie zabawy organizują http://www.teatrmalegowidza.pl/pl/spektakle
Re: Teatr dla dzieci?
01 mar 2018 - 09:33
Nie, nie byłam, nie słyszałam, ale może warto sprawdzić.
12 mar 2018 - 14:45
Teatr - fajna rzecz, byle tylko właśnie jakieś fajne spektakle były, a nie coś, na czym się dziecko wynudzi.
13 mar 2018 - 11:03
To świetna opcja! Trzeba dbać o rozwój pociech od najmłodszych lat.
16 mar 2018 - 10:00
No tak, na to nigdy nie jest za wcześnie.
19 mar 2018 - 09:52
Warto wybrać odpowiednie przedstawienie, dzieciaki lubią na przykład \"Pchłę szachrajkę\".
23 mar 2018 - 11:27
Mam wrażenie, że coraz więcej jest takich wydarzeń skierowanych do dzieci i bardzo mnie to cieszy. Warto chodzić z dziećmi do teatru i jeśli tylko ktoś ma możliwość, to nie powinien się zastanawiać!
24 mar 2018 - 20:17
To jest bardzo dobra inicjatywa, którą popieram całym sercem. Dzieci w przystępny sposób uczą się, że teatr to nie nudy, a dobra rozrywka. Dobrze, jeśli dany teatr ma taki repertuar.
26 mar 2018 - 09:55
Mam wrażenie, że teraz bardziej stawia się na kulturę i to, by dzieciaki łączyły przyjemne z pożytecznym.
26 mar 2018 - 13:37
No nie wiem. Byłby to dobry trend, ale czy faktycznie tak jest?
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: