NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Księgowość online

Wysłane przez edytaa89 
Księgowość online
12 sty 2018 - 09:50
Warto waszym zdaniem samodzielnie prowadzić księgowość firmy przez internet?
Re: Księgowość online
12 sty 2018 - 11:56
Uważam, że tak, ale tylko w małej firmie - w większej lepiej, aby księgowością zajął się specjalista. Te [wfirma.pl] narzędzia do księgowości online powinny się nadać - można je testować za darmo, do czego zachęcam.
Re: Księgowość online
15 sty 2018 - 15:27
Także uważam, że warto - koszty są niższe.
Re: Księgowość online
15 sty 2018 - 15:38
W małej firmie to rzeczywiście dobra opcja. Ważne jednak, aby program był niezawodny i miał potrzebne funkcje, zwłaszcza możliwość szybkiego generowania i wysłania plików JPK. W programie od wfirma.pl/jpk [wfirma.pl] jest taka możliwość, także warto go sprawdzić.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-15 16:09 przez jadwigaa87.
Re: Księgowość online
26 sty 2018 - 14:47
Rozwiązania online są praktyczniejsze. Dzięki nim można zaoszczędzić sporo czasu. Prócz księgowości online, którą polecam, warto rozglądać się za dodatkowymi usprawnieniami takim jak Grafik Optymalny – [www.grafikoptymalny.pl]. Oprogramowanie wspomagające realizację wybranych zadań pozwala generować przedsiębiorcy spore oszczędności i skupić się na ważniejszych zdaniach.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: