NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Czy w tym domu mieszka to trudne dziecko?

Wysłane przez karo 
Czy w tym domu mieszka to trudne dziecko?
07 sty 2018 - 17:17
- Czy w tym domu mieszka to trudne dziecko?
Takimi słowami przywitał się podczas kolędy ksiądz pchając się do środka mojego mieszkania. Syna ma średnią powyżej 5 co w jego szkole jest raczej wyjątkiem. Drugi uczeń w jego klasie ma średnią poniżej 4 no ale z religii ma 6. Zastanawiam się co może nauczyć taki ksiądz. Czy nie robię krzywdy mojemu dziecku prosząc go by chodził na religię. Czym dziś jest religia skoro nawet ludzie dorośli nie chcą chodzić na msze które bardziej przypominają egzekutywy PZPR niż nabożeństwo. Czy nie my sami budujemy swoje Jeruzalem. Jak właściwie powinno wyglądać Jeruzalem z moich marzeń? Zakładając rodzinę mamy jakieś plany. Chcemy pielęgnować rodzinne tradycje. Opierać je na wartościach. Naturalne wydaje się zapraszanie do naszego domu Pana Boga. Dlaczego ci co mają nam w tym pomagać szafują nienawiścią i kłamstwem?
Co o tym sądzicie?
Jak wy chcecie by wyglądał wasz dom?
Może dobrym wstępem do dyskusji będzie artykuł >>Jeruzalem moich marzeń<< na blogu lifestylowym Inside Yorur Life http://www.insideyourlife.pl/2017/12/jeruzalem-z-moich-marzen.html .
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: