NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Szybki kredyt

Wysłane przez Martyna007 
Szybki kredyt
24 lis 2017 - 21:35
Moi Drodzy, polećcie mi proszę jakąś firmę od szybkich kredytów. Im mniej formalności, tym lepiej. Co sądzicie o [kredytok.pl] ? Myślę o ich ofercie, tym bardziej że oferują pożyczki do 200 tyś zł.
Re: Szybki kredyt
07 gru 2017 - 09:19
Moim zdaniem skorzystaj z [www.ratalska.pl] Jest to kredyt w 3 prostych krokach i myślę że idealnie sprawdzi się dla Ciebie i dla każdej innej kobiety.
08 gru 2017 - 08:53
To nie kredyt a pożyczka, a to spora różnica
11 gru 2017 - 10:43
Różnica duża, bo kredyt jest bardziej pewny i nie rodzi tylu kłopotów.
17 gru 2017 - 15:57
Może jednak bez kredytu?
18 gru 2017 - 10:41
Wzięcie kredytu to nie jest wcale taki dramat - trzeba go tylko regularnie spłacać i myślę, że będziecie zadowoleni. Jeśli chcecie zaoszczędzić trochę czasu to możecie skorzystać z ofert kredytu internetowego - więcej o tego typu kredytach poczytacie na stronie https://kredyt123.pl/warto-wiedziec. Moim zdaniem jest to bardzo korzystne rozwiązanie.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-18 10:42 przez olka33.
30 gru 2017 - 11:17
Też tak sądze, szczególnie gdy decydujecie się na takie niewielkie pożyczki. Ja nie raz już brałem pożyczkę na tysiąc, czy dwa tysiace i w tym nie ma praktycznie żadnego ryzyka. Sami sobie poczytajcie o takich pozyczkach https://mikrorata.pl/pozyczka-1000-zl/ Na większe kwoty moze juz bym sie bal zadlużac
10 sty 2018 - 12:02
Korzystaliscie może z pożyczki internetoej https://pozyczkago.pl/warunki-pozyczki/ Ja właśnie czegoś dla siebie szukam i ich oferta wydaje mi się najbardziej korzystna. Mają jasne i dobre warunki pożyczki jednak nie mam za dużego doświadczenia w tym temacie. Zajrzyjcie na ich strone i powiedzcie co o tym myślicie

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-10 12:03 przez okinakis.
13 sty 2018 - 10:16
Ja jestem przeciwniczką tych wszystkich szybkich pożyczek. Mam wrażenie, że to może tylko sprowadzić na mnie kłopoty. Jeśli już się decyduję na pożyczenie pieniędzy to tylko w banku.
15 sty 2018 - 08:52
Ja też ich nie uznaję. Faktycznie lepiej jeśli już musimy brać kredyt udać się do banku. Tam chociaż są regulacje i nie wszystko bankom wolno w razie czego. No i koszty mniejsze niż w takich firmach pożyczkowych.
16 sty 2018 - 14:43
No i są takie porównywarki jak Finansowy Rankomat co pokazuje z jakimi kosztami możemy się liczyć jeśli dostaniemy kredyt. Ale z tego co wiem to tylko wstępne wyliczenia bo w Bankach zdolność jest badana i na tej podstawie się ofertę dostaje. Czyli bezpieczniej, a nie jak w firmach pożyczkowych ile chcesz tyle Ci dadzą a potem problemy, żeby oddać.
17 sty 2018 - 09:12
Bardzo dużo stron opisuje problematykę kredytów i pożyczek jednak tylko nieliczne pokazują faktyczny problem zadłużenia - ja czytałem [defu.com.pl] gdzie zadłużeni piszą jakie mają problemy . Teraz szybkie zadłużenie można dostać praktycznie wszędzie, pieniądze pchają się do kieszeni ale to trzeba oddać, o czym czasami zapominamy i oddajemy odsetki od odsetek i tak długi rosną i pojawiają się problemy...
17 sty 2018 - 15:22
To niestety prawda. I jakie by nie były te porównywarki to zdrowy rozsądek jest najważniejszy i świadomość, że trzeba te pieniądze oddać. Jak to mówią kredyty są dla ludzi, ale trzeba je regularnie spłacać.
19 sty 2018 - 11:36
Teraz to kredyt można i na dowód wziąć, ale co z tego? Lepiej, by była to przemyślana decyzja.
19 sty 2018 - 14:02
Nie no wiadomo, że trzeba dobrze się zastanowić. To jednak potem trzeba oddać. Myślę, że takie porównywarki są pożyteczne bo wtedy mamy chociaż podgląd na to jakie pieniądze trzeba oddać.
20 sty 2018 - 09:47
No w tym finansowym Rankomacie masz napisane jakie jest RRSO, ale wiadomo, że zdolność i tak jest badana przez analityków i przygotowują dla ciebie ofertę na tej podstawie. Jak jesteś solidnym kredytobiorcą to zawsze będziesz mieć lepszą ofertę. No ale wiadomo, kase trzeba zwrócić na czas.
22 sty 2018 - 09:20
Ja tez słyszałam, że jak ma się dobrą historię w BIK to bank też daje lepsze warunki. Ale taka porównywarka to zawsze jakiś wyznacznik.
22 sty 2018 - 10:33
wszyscy piszą jedno - Weź sobie kredyt a będziesz zadowolony. dziś miałem telefon że chcą mi dać pożyczkę i pytania a dla czego nie chce , ja mowie że pożyczać można ale oddać trzeba też więc wiem jakie są moje plany finansowe i możliwości a w odpowiedzi mi powiedziano że potrzebuje tylko dowód i muszę się pospieszyć bo mają jakąś promocję pożyczkową ....
22 sty 2018 - 12:16
Od takich to powinno się trzymać z daleka i zgadzam się z wypowiedzią wyżej - pożyczyć można, a oddać trzeba, a tu już bywa różnie. Jestem przeciwniczką pożyczek, bo tego nic dobrego nie wychodzi, a takie firmy tylko żerują (dziś słyszałam, że Kredyty Chwilówki upadają, dzięki Bogu! Ale choć działalności już prowadzić nie będą to nadal zamierzają ściągać wierzytelności, czyli nikt nie ucieknie przed oddaniem zaległych rat pożyczki)
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: