NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Kancelaria prawna

Wysłane przez Selencja43 
Kancelaria prawna
16 lis 2017 - 23:06
Miałam sporo problemów prawnych swojego czasu. Moja firma rozkręcałą się powoli i non stop pojawiały się jakieś problemy z prawem pracy, prawem administracyjnym, a tu z nieruchomościami problem, a tu jakiś podatek. Tragedia. Na szczęście udało mi się znaleźć specjalistów, którzy byli w stanie pomóc mi absolutnie za każdym razem. Mówię o firmie Veriv, której kancelaria prawna ma mnóstwo do zaoferowania: [www.veriv.pl] - to naprawdę warta uwagi firma, która jest w stanie poradzić sobie nawet w najbardziej beznadziejnej sytuacji. Polecam!

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-17 11:38 przez Selencja43.
Re: Kancelaria prawna
17 lis 2017 - 06:41
A co konkretnie ta kancelaria oferuje, pomoc w jakim zakresie?
17 lis 2017 - 11:39
Przede wszystkim prawo pracy oraz prawo podatkowe. Z jej pomocą nie mamy żadnych problemów z kruczkami prawnymi. Oferuje ona również usługi windykacyjne, dzięki którym możemy odzyskać zadłużenie, którego ktoś nam nie spłacił smiling smiley
08 gru 2017 - 12:36
Bardzo ważne w dzisiejszych czasach są prawa konsumenta w internecie, o których informuje informticalegis.com - w dobie cyberświata dobrze jest wiedzieć na jakiego typu zagrożenia jest się narażonym.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: