NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Kantor

Wysłane przez Selencja43 
Kantor
01 lis 2017 - 11:04
Jednym z moich ulubionych kantorów internetowych jest Pluskantor.pl. Znajdziemy tam bardzo korzystne kursy oraz bardzo prostą i przyjemną obsługę strony internetowej. Na duży plus zasługuje również bardzo niska prowizja od transakcji. Polecam smiling smiley
Re: Kantor
17 lis 2017 - 13:53
Ja jednak korzystam z kantorów stacjonarnych. Jednym z takich kantorów jest kantor w Warszawie [kantormarymont.pl]. Mają jedną z lepszych ofert w pl.
25 mar 2018 - 12:48
Ja zdecydowanie bardziej wolę te kantory w internecie. Nie lubię biegać z gotówką po mieście. Ja zazwyczaj korzystam z tego [www.walutomat.pl] . Jeszcze nigdy nie miałam powodów do niezadowolenia.
26 mar 2018 - 09:58
Wiele osób chwali kantory online, może to faktycznie kwestia przekonania się do nich?
16 kwi 2018 - 15:03
No z tego co mogę zaobserwować na Cinkciarzu to kursy walut są dużo bardziej korzystne niż w bankach. Na https://cinkciarz.pl/kantor/kalkulator-walutowy masz informacje jaki kurs zostanie Ci przeliczany w kantorze online a jaki w kilku bankach i przy np. 300 zł przeliczanych na funty różnica jest spora.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: