NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Księgowość w firmie

Wysłane przez lidiaa851 
Księgowość w firmie
30 pa 2017 - 09:25
Waszym zdaniem lepiej zlecić księgowość w firmie biuru rachunkowemu, czy zająć się nią samodzielnie?
Re: Księgowość w firmie
30 pa 2017 - 12:26
Mowa o większej, czy mniejszej firmie? Jeśli większej, to lepiej zlecić księgowość biuru rachunkowemu, jeśli mniejszej, to zająć się nią samodzielnie - nie jest to trudne, w zasadzie jest to dość łatwe jeśli ma się odpowiednie narzędzia. Zerknij na [wfirma.pl] - mają tam programy do księgowości online, proste w obsłudze, bardzo tanie, możesz je wypróbować za darmo.
Re: Księgowość w firmie
29 lis 2017 - 23:12
Szczerze powiedziawszy uważam, że księgowością można zająć się samodzielnie. Nie brak przecież firm, które za niewielką opłatą są w stanie udostępnić nam narzędzia, które dodatkowo nam ją uproszczą. Zalicza się do nich między innymi [wfirma.pl]
Re: Księgowość w firmie
30 lis 2017 - 11:36
Są do prowadzenia księgowości specjalne programy, jak ktoś ma zamiar sam się tym zajmować.
Re: Księgowość w firmie
01 gru 2017 - 18:11
Nawet jeżeli zdecydujesz się na księgową, to przyda Ci się dobry program do faktur i dokumentów. Zobacz [afaktury.pl] . Osd tego miesiąca będzie można generować w nim JPK, które do tej pory ewidencjonowane były w rejestrze zakupów i sprzedaży.
Tworzenie JPK faktury będzie bardzo proste i łatwe do zarządzania, weryfikacji oraz wysyłki.
Re: Księgowość w firmie
01 gru 2017 - 19:38
Myślę, że to trudny temat, szczególnie w dzisiejszych czasach
Re: Księgowość w firmie
15 gru 2017 - 12:19
Wypróbuj program Faktura.pl bo to chyba najbardziej znany i lubiany program do usprawniania procesu rozliczeń w małych czy średnich firmach. Podoba mi się zawsze w nim to, że masz tam dostęp do całęj historii dokumentów, możesz ustawić powiadomienie SMS o nowym dokumencie + wysyłać fv na skrzynki mailowe Klientów. Rekomenduję tylko zgłosić się do firmy [bluemedia.pl] , bo oni mają takie narzędzie w swoim wachlarzu usług i je oferują przedsiębiorstwom. Pomogą Ci.
Re: Księgowość w firmie
17 gru 2017 - 14:13
Warto postawić na porządne biuro rachunkowe, samodzielne prowadzenie księgowości może nastręczyć problemów.
Re: Księgowość w firmie
20 mar 2018 - 19:31
E tam, wystarczy podstawa by takie rozliczenia ogarnąć, a mając do pomocy narzędzia z [wfirma.pl] trudno o błędy czy niedomówienia - stale aktualizują przepisy i narzędzia, bo wiedza jak to ważne.
Re: Księgowość w firmie
27 mar 2018 - 13:43
no wfirma jest spoko jak ktoś chce sam w tym dłubać tongue sticking out smiley Ja wolę zapłacić te 100zł miesięcznie i jedyne o co się martwić to dowiezienie dokumentów tongue sticking out smiley jestem też spokojna bo w [www.afcgroup.pl] mają OC smiling smiley A jak coś nawale w księgowości online to sama będę musiałą ponosić koszty smiling smiley
Re: Księgowość w firmie
30 mar 2018 - 13:45
Cóż, nie wyobrażam sobie prowadzenia firmy bez księgowejwinking smiley Może nawet nie dlatego, że jest to niemożliwe, czy jakoś bardzo skomplikowane, ale po prostu pożerałoby to nieprawionej osobie (czyli mitongue sticking out smiley) mnóstwo czasu... W każdym razie, w kwestii biura księgowości i doradztwa podatkowego mogę z czystym sumieniem polecić Meritum we Wrocławiu. Miałam \"przyjemność\" współpracować z kilkoma innymi biurami i z tego nie mam zamiaru rezygnować - pełna profeska smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: