NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Konferencja - Warszawa i okolice

Wysłane przez teresa30 
Konferencja - Warszawa i okolice
14 wrz 2017 - 16:57
Gdzie zorganizować konferencję w Warszawie lub okolicy? Znacie jakieś sprawdzone miejsca?
Re: Konferencja - Warszawa i okolice
19 wrz 2017 - 06:50
A może dobry pomysłem będzie konferencje na mazurach ? Bardzo atrakcyjny turystycznie teren, na taką konferencję na pewno przyjedzie dużo gości. Jeśłi chodzi o takie centrum z salami konferencyjnymi to mogę polecić hotel Marina Śniardwy, organizują również integracje, śluby czyli full oferta.
Re: Konferencja - Warszawa i okolice
21 wrz 2017 - 12:01
Chodzi o mniejszą, czy może większą konferencję? - to ma znaczenie. Na mniejszą polecam jakiś hotel, a na większą centrum konferencyjne, choć nadadzą się też niektóre hotele - niewiele ma jednak odpowiednio pojemne sale. W okolicy Warszawy zajrzyj do Hotelu Afrodyta, tu [www.afrodytaspa.pl] można się im przyjrzeć - organizowanych jest tam wiele konferencji, większych i mniejszych, zaletą hotelu jest też spa, w którym można się zrelaksować po konferencji.
Re: Konferencja - Warszawa i okolice
21 wrz 2017 - 13:30
Takla konferencja to świetna opcja, podoba mi sie !


Re: Konferencja - Warszawa i okolice
22 wrz 2017 - 10:23
W Warszawie sali konferencyjnych nie brakuje, chyba że ona musi być specjalnie przystosowana.
Re: Konferencja - Warszawa i okolice
25 sty 2018 - 12:44
Jeżeli chcecie zachwycić swoich gości to spróbujcie zorganizować konferencję w Pin Up Studio: http://pinupstudio.pl/. To idealne miejsce na takie wydarzenie. Lokalizacja jest świetna, wystrój wyjątkowy - jestem pewna, że spełnicie oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.
Re: Konferencja - Warszawa i okolice
30 maj 2018 - 07:50
My organizowaliśmy konferencję niedaleko Lublina, w Jastkowie w hotelu [www.inbetween-hotel.pl] i z czystym sumieniem mogę Ci ten obiekt polecić. Mają 1350 mkw powierzchni konferencyjno-bankietowej, która pomieści nawet 600 osób. Do tego posiadają własną restaurację, lobby bar, klub hotelowy. Jednym słowem: wszystko, co niezbędne do przeprowadzenia konferencji.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: