NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Inwestowanie w nieruchomości

Wysłane przez janina93 
Inwestowanie w nieruchomości
12 wrz 2017 - 16:09
Czy ktoś z was inwestuje w nieruchomości? Czytałam sporo na ten temat na: [wealth.pl]ści i zastanawiam się nad taką inwestycją. Wydaje mi się, że sprawdzi się ona idealnie pod wieloma względami.
Re: Inwestowanie w nieruchomości
23 pa 2017 - 07:19
Nie inwestuję w nieruchomości ale miałam takie plany, z osób mi znajomych za to takie inwestycję mają i wiem że warunkiem że inwestycja będzie udana jest dobra lokalizacja takiego mieszkania, warto kupować takie mieszkania jak te na osiedlu Nowe Odolany bo to blisko centrum a ceny są na szczęście tam umiarkowane.
20 sty 2018 - 09:43
My z mężem myślimy o kupnie jakiegoś mieszkania na wynajem, gdzieś najlepiej pod Poznaniem, może na [www.osiedlebiale.pl] trochę się tylko boje, że trafimy na jakiegoś nie do końca uczciwego najemce.
13 mar 2018 - 07:41
Jak już mamy kilka lokali, to warto zlecić zarządzanie nimi profesjonalnej firmie . Możecie poczytać http://celnie.pl/zarzadcy-nieruchomosci-w-katowicach-lista-10 , w samych Katowicach jest ich dużo, więc warto się z nimi zapoznać i dowiedzieć jak prowadzą działalność związaną z monitorowaniem lokali.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: