NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jakie konto bankowe dla firmy

Wysłane przez Eliza32 
Jakie konto bankowe dla firmy
06 wrz 2017 - 10:48
Jaki bank polecacie pod względem atrakcyjności dla firmy? Tzn. jak bank ma najlepsze usług, produkty dla firm (rachunki firmowe, rachunki oszczędnościowe, lokaty, kredyty). Który z banków nastawia się na właśnie taki typ klientów? Sprawdzałem w jakim banku założyć konto i nie bardzo wiem jakie wybrać. Co mi radzicie ?
Re: Jakie konto bankowe dla firmy
08 wrz 2017 - 13:02
Polecamy PKO Konto Firmowe. Nie ponosi Pani opłat za pierwsze 30 przelewów krajowych w miesiącu, za wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego, za wpłaty we wpłatomatach (do 50 tys. w miesiącu) oraz za prowadzenie konta jeśli wykona Pani przelew do ZUS i płatność kartą za min. 500 zł w miesiącu. Rachunek otwierany jest od ręki w Oddziale. Jeżeli wypełni Pani formularz [www.pkobp.pl] skontaktujemy się i przedstawimy niezbędne szczegóły.
Re: Jakie konto bankowe dla firmy
03 pa 2017 - 11:27
a ja myślę, że każdy bank oferuje co innego i warto rozeznać się w rynku. Sama stoję przed takim dylematem i najbardziej skłaniam się do ing, millenium, nest bank. Chociaż Pko ma również całkiem ciekawą ofertę. Tutaj znalazłam fajny ranking kont osobistych - [bankowe-konta.info]
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: