NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter
Aranżacja wnętrza
18 sie 2017 - 08:48
Witajcie! Jestem w trakcie aranżacji wnętrza mojego mieszkanka , zastanawiam się nad salonem .Poszukuję mebli w nowoczesnym stylu , myślę może o stylu skandynawskim , bardzo mi się podoba. Znacie jakieś dobre sklepy gdzie kupię tego typu meble ? Czytałam w internecie na ten temat i dużo osób poleca taki sklep [www.mandihouse.pl] , ponoć mają bardzo bogaty wybór mebli różnych znanych marek. Kojarzycie ich? Co możecie mi polecić?
Re: Aranżacja wnętrza
21 sie 2017 - 19:06
Ja mam problem z łazienką, a właściwie z wyborem płytek do łazienki. Natrafiłam na stronę [www.paste-group.pl]
, gdzie mają bardzo duży wybór płytek wielu producentów.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-21 19:07 przez jadwisia.
27 sie 2017 - 09:30
A co powiecie, by poszukać oryginalnych mebli? Poczytajcie: [www.zaspa24.pl] , możecie dowiedzieć się gdzie i jak je znaleźć: stacjonarnie w Gdańsku lub w serwisach internetowych z ogłoszeniami.
06 pa 2017 - 08:23
Osobiście uwielbiam lustra w każdym miejscu w mieszkaniu. Uważam, że lustra powiększają optycznie każde pomieszczenie. Na stronie [galeriaram.pl] możecie znaleźć lustra na wymiar w pięknych, bogato zdobionych ramach. Warto rzucić okiem.
09 pa 2017 - 13:05
Muszę przyznać że świetny sklep , kupowałam w [www.mandihouse.pl] meble do salonu i dodatki i są rewelacyjne . Piękne dobrze wykonane i nigdzie takich nie znajdziecie jedyne w swoim rodzaju. Także warto
13 pa 2017 - 13:24
A jak byście urządziły kuchnię? Jaki blat? Marmur czy granit? Ja zupełnie nie wiem, bo podobają mi się oba pomysły [i-kamienie.pl] i nie mogę się zupełnie zdecydować grinning smiley
17 pa 2017 - 08:56
Ja często sprawdzam na homebook i szukam inspiracji.

25 lis 2017 - 08:37
Ja przeglądam różne strony bo uważam, że zawsze można coś ciekawego znaleźć. Teraz szukałam grzejnika do salonu i na ciekawe rozwiązanie trafiłam na stronie [mo.design]
27 lis 2017 - 07:55
Ja bardzo marzę o marmurach. Kamienne blaty mnie strasznie kuszą. Musi mi lublin zakład kamieniarski taką usługę wycenić. Wiem że to tanie nie jest ale może nie wyrwie mnie z butów.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-28 08:38 przez giga.
28 lis 2017 - 08:23
Marmury są piękne we wnętrzach, nic tak nie dodaje szyku pomieszczeniom jak szlachetny kamień.
28 lis 2017 - 15:36
W sumie naprawdę fajnie to wygląda. Ja sama zmieniałam niedawno wystrój mieszkania. Spodobały mi się rzeczy z el12.pl i na ich podstawie zmieniłam klimat w swoim domu
29 lis 2017 - 09:08
meble kupuję w Agacie albo Ikei, to korzystne cenowo opcje

Schau auf diese Webseite
30 lis 2017 - 11:43
Jeśli chodzi o salon to z pewnością pojawi się jakiś meble tapicerowany. Tutaj [www.promarkmeble24.pl] masz namiary na fajne kanapy i sofy rozkładane. Możesz też pomyśleć o narożniku - ciekaw aranżacje wnętrz z takimi meblami można spotkać. Ja lubię też fotele.
01 gru 2017 - 10:35
W ikei jest naprawdę szeroki wybór, a meble nie są drogie, ja urządziłam nimi całą kuchnię i salon
01 gru 2017 - 11:51
Ja preferuje tylko i wyłącznie meble od Szynaka Meble [www.szynaka.pl]. Wysoki standard wykonania i szeroki wybór asortymentu. Od kilku lat użytkuję meble i nie widać żadnych oznak niszczenia, ciągle wyglądają jak nowe. Praktyczne i wytrzymałe.
01 gru 2017 - 19:38
Mi podoba się nowoczesny wystrój wnętrz smiling smiley
06 gru 2017 - 08:42
mnie również, choć nie wszystko co nowoczesne jest spoko

direkt von der Quelle
06 gru 2017 - 12:14
MydelkoFa Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Mi podoba się nowoczesny wystrój wnętrz smiling smiley

Oj nie, to ja lubię klasykę, a nowoczesne wnętrza tylko w galeriach sztuki współczesnej.
07 gru 2017 - 12:51
Pod słowem nowoczesne może się mieścić mnóstwo stylów. Mi się najbardziej podoba styl skandynawski smiling smiley Nowoczesny i minimalistyczny smiling smiley

Zapraszam do mnie [queen-collection.pl]
08 gru 2017 - 08:52
Pomysłów na aranżację może być naprawdę dużo, warto szukać podpowiedzi w sieci
11 gru 2017 - 10:41
W sieci faktycznie jest mnóstwo pomysłów, trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: