NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

prezent na chrzciny

Wysłane przez Eliza32 
prezent na chrzciny
01 sie 2017 - 17:07
witajcie! Potrzebuje Waszej pomocy , zastanawiam sie nad kupnem prezentu na chrzciny dla mojej chrześnicy. Co polecacie? Zabawki odpadają, chce aby był to prezent który będzie dla niej pamiątką po latach . Myślałam nad medalikiem i może taki album [www.swietymarek.com] jak wam sie podoba? Dobry pomysł ?
Re: prezent na chrzciny
07 sie 2017 - 17:20
Od zawsze na takie uroczystości dawano medalik albo pieniądze.Oczywiście każdy ma prawo wyboru,można dać medalik a do tego podarować jakąś miłą dla oczu pamiątkę w postaci choćby obrazka w ładnej delikatnej ramce,które kiedyś zawiśnie w dziecięcym pokoiku i które będzie miłym wspomnieniem tego wyjątkowego dnia.
Spory wybór ramek,antyramek,w różnych wzorach i kolorach można nabyć na [aluramy.pl]
Możemy wybierać wśród ramek drewnianych czy aluminiowych,więc na pewno coś przypadnie nam do gustu.
01 wrz 2017 - 15:19
Pomysłów jest wiele. Na pewno fajnie podarować jakąś pamiątkę typu medalik czy obrazek z grawerem. Ja zawsze staram się jeszcze dorzucić coś praktycznego - ubranka lub zabawki. A jesli chodzi o sprawdzony sklep to ja od lat jestem klientką 5.10.15. Kupuje nie tylko ubranka ale też zabawki - świetna jakość i niskie ceny.
04 wrz 2017 - 11:00
Moim zdaniem warto dać jakąś religijna pamiatkę.
27 gru 2017 - 19:44
Niedawno chrzciliśmy bratanicę i w prezencie, oprócz koperty z pieniążkami, daliśmy jej przepiękna ikonę [www.dewocjonalia-niedziela.pl] Można ja postawić w dziecięcym pokoju, a wybór rodzaju jest duży. Może być również łańcuszek, tylko że ten się schowa do szuflady i zapomni.
29 gru 2017 - 07:15
Super pomysł i pięknie wykonana ta ikona.
18 sty 2018 - 11:21
Ja zawsze daję praktyczne prezenty. Ten z okazji chrzcin nie musi być wcale wyszukany. Mój chrzestny syn dostał medalik i ciepły kocyk z oferty podobnej do tej [pidida.pl] , bo wydawało mi się to wtedy najrozsądniejsze połączenie.
19 sty 2018 - 11:36
I bardzo dobrze, nie ma jak klasyczne prezenty na takie okazje.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: