NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

prezent dla szefa

Wysłane przez Eliza32 
prezent dla szefa
03 lip 2017 - 16:11
Jaki najlepiej kupić prezent dla szefa od wszystkich pracowników? Wypatrzyłam takie wyszukane i eleganckie kosze prezentowe [www.nobilia.pl] są rewelacyjne z tego co czytam. Jak uważacie dobry to pomysł ?
Re: prezent dla szefa
04 lip 2017 - 11:29
całkiem całkime ale uderzyłabym w cos innego
19 lip 2017 - 07:13
Moim zdaniem dobrze sprawdzi się jakiś alkohol.
26 lip 2017 - 07:57
Też tak myślę, byle jakiś dobry smiling smiley
01 sie 2017 - 13:14
kosze kojarzą mi się z latami 90, kiedy mój tata dostawał ich całe mnóstwo grinning smiley
02 sie 2017 - 06:49
A może jakiś fajny fotel biurowy [mirat.eu]
17 wrz 2017 - 17:04
Moim zdaniem prezent dla szefa może być różnorodny, ale na pewno wypada kupić kwiaty. Widziałam takie na; [amarantkwiaty.pl] , gdzie dobiorą Ci odpowiednie kwiaty do okazji. Mają wiele ciekawych propozycji godnych uwagi.
20 wrz 2017 - 11:42
Niech wszyscy przyjdą w sobotę za darmo do pracy.
22 wrz 2017 - 10:21
Może jakiś dobry alkohol?
25 wrz 2017 - 08:46
Zależy od tego jaki charakter i zainteresowania ma, może być przecież eleganckim biznesem, albo i szalonym motocyklistą! Różne pomysły są, ale jeśli chodzi o kogoś z bardziej wyrazistym charakterem to interesujące wydają się być te pomysły [www.czasnaprezenty.pl]

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-25 10:52 przez Krabmyt.
25 wrz 2017 - 09:33
Prezent związany z zainteresowaniami szefa tez jest ok.
26 wrz 2017 - 18:34
Jeśli szef pali to cygaro, to zawsze zwiększy jego ego tongue sticking out smiley
26 wrz 2017 - 19:52
taki prezent powinien byc drobny smiling smiley

19 pa 2017 - 17:04
My naszemu kupowaliśmy dobry alkohol butelkę dobrego alkoholu ze strony [alkohole.eurocash.pl]. Do tego bon na zakupy do konkretnego sklepu.
20 pa 2017 - 14:44
To jak się zrzucacie wszyscy to może czytnik e-booków? Ten jest bardzo fajny [www.al.to] smiling smiley posiada ulepszoną wyższą rozdzielczość, dzięki czemu tekst jest ostry o jakości laserowego druku. Poza tym posiada ekran, który wygląda jak papier i nie odbija nawet ostrego światła słonecznego. No i jest zdecydowanie lżejszy smiling smiley
08 gru 2017 - 08:40
Polecam jakiś produkt ze sklepu sportowego. Na naszego szefa to zadziałało. Zamawialiśmy produkty w sklepie sportowym KajaSport. Fajna, zróżnicowana oferta. Duży wybór produktów.
Bardzo ciekawa oferta dla osób, które poszukują czegoś fajnego na prezent, czy też ogólnie poszukują produktu typu sport, który można na różny sposób wykorzystać.
08 gru 2017 - 08:52
Jeżeli szef jest typem sportowca, to tak, w innym przypadku raczej mocno nietrafione
11 gru 2017 - 10:46
Wszystko zależy od tego co szef akurat lubi.
10 sty 2018 - 16:09
my z kolegami kupiliśmy weekend w hotelu uzdrowiskowym
16 sty 2018 - 21:10
Może raczej coś niewielkiego, niezobowiązującego? Ja teraz myśle nad zegarem do biura. Ma taki stary, zwykły i nie pasuje mu on wgl. Na stronie https://siloo.pl/179-zegary-akrylowe znalazłem już bardzo fajne zegary na ściane. Co o czymś takim myślicie?
17 sty 2018 - 12:23
Nie wiem w jakiej branży pracujesz, ale mogę zaproponować zakup np. zegarka, kilka z tych jest bardzo ładnych [www.otozegarki.pl]. Wszystko zależy od tego, czy robisz mu sama prezent, czy może składacie się na niego całym zespołem. W tym pierwszym przypadku oczywiście mniej pretensjonalne byłyby jakieś czekoladki lub bilet na mecz.
19 sty 2018 - 11:34
Większość takich upominków może być mocno nietrafiona lub nie na miejscu. Poszłabym w klasykę - porządny organizer czy alkohol dobrej klasy.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: