NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

wykończenie łazienki

Wysłane przez Eliza32 
wykończenie łazienki
26 cze 2017 - 21:12
Poruszam temat dotyczący wykończenia łazienki a mianowicie tego jakie baterie łazienkowe wybrac do łazienki ? Nie wiem jak byłoby najlepiej . Potrzebuję do wanny i do umywalki , nie wiem czy najlepiej by były takie same czy moga się różnić , nie wiem na co się zdecydowaćsmiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-26 21:12 przez Eliza32.
Re: wykończenie łazienki
01 wrz 2017 - 09:49
Jakie baterie łazienkowe wybrać? To zależy do tego w jakim stylu urządzona jest łazienka. Inna bateria będzie odpowiednia do klasycznie urządzonej łazienki, a inna do urządzonej w nowoczesnym stylu - jeśli w tym drugim, to w sam raz będzie taka bateria umywalkowa Hansgrohe Logis
04 wrz 2017 - 11:00
To ja teraz myślę o jakimś pięknym łazienkowym plafonie.
12 pa 2017 - 12:39
Możecie napisać jak długo zajęło wam stworzenie łazienki od podstaw. Zastanawiam się nad generalnym remontem swojej. Póki co jednak przeglądam oferty typu [catido.pl] i szukam kogoś, kto przygotuje dla mnie kosztorys.
13 pa 2017 - 12:55
Firma PRB Adam ma w ofercie wykańczanie wnętrz. Sprawdź na stronie co dokładnie oferują, może mają usługę w dobrej cenie. Mi tynkowali dom i byłam zadowolona.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: