NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Co aktualnie czytacie?

Wysłane przez lidiaa851 
Re: Co aktualnie czytacie?
22 gru 2017 - 14:43
Ja biorę się za \"Na srebrnym globie\".
01 sty 2018 - 11:23
Czytam książki, z których można dowiedzieć się czegoś praktycznego, a więc na ogół poradniki. Sprawdźcie \"Lifting bez skalpela - trening mięśni twarzy\" - zawiera wiele przydatnych porad dotyczących urody, zwłaszcza tego jak poprawić wygląd twarzy, wygładzić zmarszczki itp., podobno bardzo dobrych.
06 sty 2018 - 15:24
Aktualnie zabieram się za nową część serii \"Millennium\". Jeśli szukacie czegoś prostego, krótkiego, do poczytania w wolnej chwili, to zachęcam do zbioru opowiadań \"Odmienne stany codzienności\" - książka jest dość krótka, opowiadania jeszcze krótsze, ale dzięki temu czyta się je szybko i bardzo dobrze, nie zawsze objętość ma znaczenie, a raczej historia.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-06 15:25 przez edytaa89.
07 sty 2018 - 17:44
Ostatnio czytam książki Beaty Pawlikowskiej - jedne są lepsze, inne słabsze, ale ogólnie przyjemnie się to czyta.

28 sty 2018 - 12:04
Czytam właściwie w każdej wolnej chwili, głównie powieści fantasy, ale i sporo literatury pięknej i poezji. Ostatnio czytałam \"Niebiańskie antidotum\" i polecam, ale osobom bardziej religijnym - to książka o tematyce koegzystencjalnej, związanej z wiarą.
30 sty 2018 - 11:57
Czytam o królowej Wiktorii - \"Wiktoria\" Daisy Goodwin
15 lut 2018 - 12:44
A ja teraz \"Gildię Magów\" Trudi Canavan.
16 lut 2018 - 07:41
Nową powieść Dana Browna.
22 lut 2018 - 14:00
Czytam tak często, jak to możliwe, głównie powieści fantasy i kryminały. Ostatnio natrafiłam na połączenie tych dwóch gatunków, nawet udane, pt. \"Jaskółcze znamię. Część I: Zamach\" - nietypowa, ale z pewnością warta uwagi pozycja. Polecam.
27 lut 2018 - 12:07
A ja zaczęłam właśnie \"Amerykańską sielankę\". Zapowiada się bardzo ciekawie, autor miał świetny warsztat językowy i styl.
27 lut 2018 - 21:09
Skończyłam \"Purezento\" Bator. teraz nie wiem, na co postawić...
01 mar 2018 - 09:32
Obecnie czytam \"Wotum nieufności\" Mroza
04 mar 2018 - 16:23
Teraz czytam książkę o dziadku, który wyskoczył z okna i znikł. Lekka i bardzo zabawna powieść, potrafi doskonale podnieść na duchu smiling smiley

07 mar 2018 - 14:17
Wiek krwi Bogusława Wołoszańskiego.

12 mar 2018 - 14:43
A ja czytam książki Agathy Christie.
13 mar 2018 - 10:58
Muszę znowu do niej sięgnąć.
16 mar 2018 - 09:57
Jeśli lubicie kryminały, to te Chestertona też są fajne - akurat ostatnio mam na nie fazę.
24 kwi 2018 - 13:46
Razem z córką koleżanki czytamy \"Ciotkę Zgryzotkę\" autorstwa Małgorzaty Musierowicz [www.taniaksiazka.pl] Dobrze czasem powrócić do literatury młodzieżowej. Wraca sie pamięcią do najlepszych swoich lat smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: