NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Co aktualnie czytacie?

Wysłane przez lidiaa851 
Co aktualnie czytacie?
10 cze 2017 - 08:41
Co aktualnie czytacie? Jakie książki możecie polecić?
Re: Co aktualnie czytacie?
10 cze 2017 - 12:35
Aktualnie jestem w trakcie wciągającej, choć ponurej powieści pt. \"Łzy życia\" - jest m.in. o utracie dziecka, zmianach, jakie zachodzą w człowieku po dramatycznych wydarzeniach. Fabuła mocno zakręcona, pokazuje przewrotność losu i brutalną prawdę o imigracji - jeśli lubicie powieści obyczajowe, to polecam.
13 cze 2017 - 11:00
Ja teraz czytam \"Zapisane w wodzie\".
14 cze 2017 - 12:44
Ja czytam biografię Tonego Halika. Miał bardzo ciekawe życie.
14 cze 2017 - 12:56
O wojnie - Carla von Clausewitza.

20 cze 2017 - 08:42
Ja właśnie skończyłam czytać \"Lokatorkę\" JP Delaneya. Świetny thriller psychologiczny, jeśli lubicie takie gatunki to jest to obowiązkowa pozycja. Gdyby był problem z dostępnością w bibliotece to polecam księgarnię [bonito.pl] , mają rabat 35% na tę książkę winking smiley
20 cze 2017 - 10:16
Agatha Christie - ABC
01 lip 2017 - 00:18
Czytam obecnie [rewolucja.co.uk] bardzo fajna książka, polecam sobie ją przeczytać. Rewolucja po polska księgarnia działająca na terenie Wielkiej Brytanii, mają duży wybór książek, gier planszowych itp. Dobrze, że powstaje coraz więcej tego typu miejsce w Anglii, bo jest nas tam dosyć sporo winking smiley
03 lip 2017 - 10:01
A ja marzę o przeczytaniu \"Antychrysty\" - podobno mocna książka. Obecnie czytam \"Dolinę lagun\".
05 lip 2017 - 13:10
lama Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Czytam obecnie
> [rewolucja.co.uk]
> bardzo fajna książka, polecam sobie ją
> przeczytać. Rewolucja po polska księgarnia
> działająca na terenie Wielkiej Brytanii, mają
> duży wybór książek, gier planszowych itp.
> Dobrze, że powstaje coraz więcej tego typu
> miejsce w Anglii, bo jest nas tam dosyć sporo winking smiley

Dzięki za namiary, cieszę się, że powstają tego typu miejsca w UK, są potrzebne.
05 lip 2017 - 13:39
Magia olewania winking smiley
08 lip 2017 - 11:38
Tego nie znam, ale tytuł ciekawy.
10 lip 2017 - 07:57
ja mam kilka książek pożyczonych od siostry więc jak tylko znajdę dłuższą chwilę dla siebie to je zacznę czytać.
18 lip 2017 - 06:44
Ja rozglądam się ostatnio za dobrym kryminałem.
26 lip 2017 - 12:45
Właśnie czytam nową książkę J.K. Rowling \"Baśnie Barda Beedle\'a\" i jeśli lubicie Harry\'ego Pottera, to polecam. Jeśli czytacie literaturę piękną, to mogę polecić \"Trzy opowiadania o matematykach i aniołach\" - to jedna z wartościowszych tego typu pozycji w ostatnim czasie.
31 lip 2017 - 09:52
A ja teraz czytam \"Miejsce początku\" Le Guin.
01 sie 2017 - 09:47
Aktualnie czytam książkę \"Rośliny niezgody\" i jak najbardziej polecam, zwłaszcza osobom zainteresowanym tematyką GMO - autor umiejętnie łączy wątki obyczajowe ze szczegółami prac nad roślinami modyfikowanymi genetycznie. Nie jest to jednak książka dla każdego, raczej dla osób szukających nietypowych, bardziej wymagających książek.
01 sie 2017 - 13:12
\"Protokół Sigmy\" Roberta Ludluma. Czytałam jakieś 10 lat temu, wracam żeby sprawdzić czy dalej będzie mi się podobało smiling smiley
09 pa 2017 - 09:00
Uwielbiam czytać, robię to w każdej wolnej chwili. Najbardziej lubię kryminały i romanse, ale czytam też sporo książek kucharskich. z kucharskich, z nowości polecam \"Zdrowy czekoholik\" O. Ivanova, zwłaszcza jeśli lubicie czekoladę - jest tam wiele świetnych przepisów na czekoladowe desery, ale takie w miarę zdrowe.
10 pa 2017 - 12:41
Piotr C. - Brud !! grinning smileypolecam
18 pa 2017 - 13:50
James Patterson \"Negocjator\" - rewelacyjny kryminał, zresztą jak wszystkie tego autora
26 pa 2017 - 05:43
ja aktualnie niestety nic nie czytam bo nie mam jakoś specjalnie siły i po przeczytaniu kilku zdań, zasypiam sad smiley
27 pa 2017 - 07:30
Ja czytam teraz \"Astronautów\" Lema.
31 pa 2017 - 04:35
Czytam teraz \"Nakręconą dziewczynę\" - w tym artykule https://abcporady.pl/fantastyka-dla-mlodziezy-10-propozycji-na-zimowe-wieczory/ ją polecano. Co prawda to teoretycznie fantastyka dla młodzieży, ale wiele z tych propozycji znam i lubię, dlatego postanowiłam sięgnąć po coś nowego na jesienne wieczory.
31 pa 2017 - 10:24
Mimo ,że mam 23 lat, to wróciłam do HP, chcę przeczytać całą serię od nowa smiling smiley
04 lis 2017 - 13:49
Aktualnie czytam książkę Zygmunta Miłoszewskiego - Gniew Fantastyczna kryminalna literatura smiling smiley
06 lis 2017 - 12:34
Aktualnie czytam \"Opowieść ojca\" o chłopcu autystycznym.
21 lis 2017 - 10:24
Ja czytam \"Wio, Leokadio\" Joanny Kulmowej. Nawet całkiem fajne.
29 lis 2017 - 09:13
ja czytam i słucham audiobooków Mroza, polecam serię z Chyłką i Forstem

Lesen Sie hier mehr
17 gru 2017 - 16:11
Gra o tron.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: