NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jak z pracą w Warszawie?

Wysłane przez margo903 
Re: Jak z pracą w Warszawie?
11 kwi 2017 - 14:35
Duże miasto daje zawsze znacznie większe możliwości na znalezienie odpowiedniej pracy dla nas smiling smiley Warto jednak zwrócic uwagę, że w takich miastach są osoby z różnych narodowości, nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale ostatnio bardzo wzrosło zatrudnianie ukraińców w polskich firmach smiling smiley
12 kwi 2017 - 17:03
Pracy to teraz jest pełno, tylko trzeba chwilę popatrzeć na ogłoszenia: sprzątaczki, managerowie, spedytorzy, więcej spedytorów, pracownicy budowlani. Wystarczy tylko chcieć pracować, a praca znajdzie się raz dwa. Ewentualnie z pomocą anegis consulting zakładamy własną firmę i robimy grubą kasę smiling smiley
13 kwi 2017 - 10:42
Akurat, prowadzenie firmy to duże ryzyko, a z pracą wcale nie jest tak kolorowo.
03 sty 2018 - 22:05
Zajmuję się rekrutacją właśnie w stolicy i coraz trudniej znaleźć pracownika, myślę, że nadchodzą te czasy kiedy to firmy będą musiały szukać chętnych do pracy i zachęcać ich do jej podjęcia smiling smiley Czytałam nawet o tym ostatnio w tym artykule [www.ideo.pl] smiling smiley Oznacza to, że trzeba budować swój wizerunek w internecie i bardzo o niego dbać smiling smiley
07 sty 2018 - 17:49
Ostatnio z pracą w Warszawie jest dość łatwo, ale na szeregowych stanowiskach. Na te wyższe trzeba mieć już odpowiednie wykształcenie i doświadczenie.

26 kwi 2018 - 07:50
Z pewnością w Warszawie nie brakuje ofert pracy. Należy jednak uważać, by nie natrafić na ogłoszenia tego typu: http://podsuwam.pl/najbardziej-odjechane-oferty-pracy-jakie-pojawily-sie-na-serwisach-z-ogloszeniami-pracy. Jak widać, pracodawcy mają nieraz bardzo zabawne propozycje... Pytanie tylko, czy to faktycznie tak na serio?
26 kwi 2018 - 10:46
A jak ma być? Mówią, że coraz lepiej ale chyba tylko w produkcji i przemyśle.
22 maj 2018 - 11:12
Z tego, co widać np. na tym portalu: [www.jobs.pl] ofert jest naprawdę sporo, co oznacza, że perspektywy są dobre. Myślę, że wystarczy odpowiednia motywacja do pracy i posadę można znaleźć dosyć szybko
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: