NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jak z pracą w Warszawie?

Wysłane przez margo903 
Jak z pracą w Warszawie?
22 wrz 2014 - 07:55
Chyba będę musiała się przeprowadzić do Warszawy. Przeglądałam już oferty wynajmu mieszkań w tym mieście, a takze oferty pracy w Warszawie http://www.gowork.pl/praca/warszawa;l . O mieszkanie się nei boję, bo z pewnością coś wybiorę. Gorzej z praca. Ofert jest dużo, ale spodziewam się, że konkurencja też duża. Dziewczyny macie jakieś doświadczenie w poszukiwaniu pracy w stolicy? Jak tam jest w rzeczywistości z tą pracą? Łatwo coś znaleźć czy nie?
Re: Jak z pracą w Warszawie?
28 wrz 2014 - 20:21
na pewno w warszawie jest lepiej, niż gdziekolwiek indziej, a i zarobki lepsze... Natomiast ceny mieszkań... Zerknij sobie tylko tu na oferty: www.eurovilla.pl - można się przeżegnać
Iwa
18 pa 2014 - 19:31
To zależy jaka branża Ciebie interesuje? Wiesz tak ogólnie to ciężko cokolwiek sensowego napisać. Poza tym najcześciej rekrutacja na jakies tam stanowisko pracy nie trwa jednego dnia, tylko są to jakies etapy, więc może najpierw porozgladaj się za jakimś zajęciem, postaraj się zorientować \\\'co w branży piszczy\\\' i dopiero uderzaj do stolicy. Na pewno warto NAJPIERW się zorientować w ewentualnych zarobkach (choćby poglądowo, zerkając np. na podobne do tej http://praca.znajdzto.pl/mazowieckie/warszawa/ stronki) żeby się nie przeliczyć. Najpier znajdź pracę w stolicy, a później planuj przeprowadzkę.
08 lis 2014 - 14:19
Przez kilka lat pracowałem na etacie. Szybko jednak doszedłem do wniosku, że jestem \"stworzony\" to prowadzenie własnej firmy. Start nie był tak kosztowny, ubezpieczenie firmy, także.
07 kwi 2015 - 07:39
I jak margo? Zdecydowałaś się na przeprowadzkę?
07 kwi 2015 - 10:37
Z pracą jak wszędzie. Najlepsi dostaną świetne posady, a ci gorsi - same odpadki. To chyba logiczne.
04 maj 2015 - 12:56
Też tak myślę, wszędzie jest ciężko.
31 maj 2015 - 13:26
to prawda, jak się ma dobre wykształcenie i umiejętności to wszędzie się znajdzie dobrą pracę
01 cze 2015 - 09:58
Dla informatyków, bankowców praca jest .
09 cze 2015 - 13:38
myślę, że generalnie praca raczej jest, ale trzeba poszukaćsmiling smiley
12 cze 2015 - 13:02
Praca jestwinking smiley tylko nie zawsze ta wymarzona

18 cze 2015 - 12:33
Akurat w Warszawie to praca była, jest i będzie, nie tylko ze względu na ciągły napływ ludności, ale na jedne z najbardziej rozwijających się rynków z dziedziny usług i handlu. Myślę, że nawet pretendencji do bycia cyrkowcem czy taksidermistą znajdą tu szybko swoje miejsce.
27 lip 2015 - 07:34
Na pewno lepiej niż w reszcie Polski.
06 wrz 2015 - 12:12
Ale też konkurencja większa..
09 wrz 2015 - 11:44
Ja pracuje w Warszawie, wczesniej mieszkalam w Poznaniu. Na swoim przykladzie moge stwierdzic, ze lepiej mi w Wawie pod wzgledem finansowym to na pewno. Zarobki mam duzo wyzsze niz jak mialam w Poznaniu. Z drugiej strony jako miasto bardziej odpowiada mi Poznan. Jest nie za duze ani za male, lecz w sam raz. Mieszkania tez tansze, jednak zarobki sa na tyle wysokie, ze lepiej mi sie zyje w Wawie smiling smiley
23 wrz 2015 - 20:30
Znacznie łatwiej niż w reszcie kraju
27 lis 2015 - 18:02
Moim zdaniem w większych miastach jest dużo łatwiej o pracę. Pamiętam, jak ja szukałam. Za ostatnie pieniądze kupiłam tusze z [www.asarto.pl], żeby móc drukować swoje CV. I chodziłam od firmy do firmy i zostawiałam bezpośrednio u pracodawców. Myślę, że to lepszy sposób na szukanie. U mnie zadziałało!
02 lut 2016 - 21:11
Praca w Warszawie jest tylko czasami są sytuacje, że nie można iść do pracy bo jest malutkie dziecko w domu. Ja mam taką sytuację i początkowo szukałam chałupnictwa z mizernym skutkiem bo ciągle natrafiałam na oferty które nie były uczciwe. W końcu udało mi się znaleźć pracę w domu. Ukończyłam ten darmowy kurs [getall.pl] i po nim mam pracę w domu na komputerze. Praca fajna bo nie zajmuje mi dużo czasu przez co mogę pogodzić pracę z opieką nad dzieckiem.
01 mar 2016 - 12:21
Jak masz malutkie dziecko, to może warto pomyśleć pracy którą można wykonać w domu. Znalazłam taką propozycję [partner.proficredit.pl] Praca w domu przy komputerze, polega na sprzedaży pożyczek przez internet. Za każdą sprzedaną pozycję dostaje się 2% prowizji. Myślę, że to dobra propozycja.
22 cze 2016 - 13:49
W Warszawie praca jest (jak mało gdzie), ale z tych znajomych, którzy tam wyjechali, nikt nie chce zostawać na stałe (a przynajmniej każdy wierzy, że to tylko chwilowe).
13 lip 2016 - 05:26
Pewnie jest jak wszędzie, tylko trzeba umieć szukać. Inna sprawa, że Warszawa jest raczej miastem, w którym koszt życia jest wyższy niż gdzie indziej, więc i utrzymać się tam trudno. Moja znajoma krótko pracowała w Wawie, ale uciekła stamtąd i wróciła na południe kraju.
30 sie 2016 - 10:37
Ja rozważam pracę w Warszawie. Wiem, że można tam szybciej zdobyć posadę ale kandydatów jest dużo ;/więc zastanawiam się nad zarejestrowaniem jako bezrobotna. Zależy mi na ubezpieczeniu. Jak miałam pracę to składki sobie odprowadzałam, zresztą warto o tym poczytać: [blogstyle.pl]. Jednak teraz, aby w ogóle być ubezpieczonym to trzeba się zarejestrować najpóźniej miesiąc po utracie pracy.
01 wrz 2016 - 21:57
W Warszawie nie ma problemu z pracą, ale ja i tak wolałam przejść na własny biznes niż być pomiatana w korporacji... Wolę spokój niż wielką kasę. I w ten oto sposób otwieram sklep internetowy z gadżetami ślubnymi smiling smiley Jestem na etapie wybierania kuriera do firmy, raczej będzie to DHL [dhl24.com.pl] Dla klientów biznesowych mają świetne rozwiązania. Polecam wszystkim własną DG!
02 pa 2016 - 23:48
Jakby któraś z Was szukała dodatkowego zarobku, zobaczcie sobie firmę [www.individual.pl] - ta agencja hostess i modelek bardzo często potrzebuje dziewczyn na różnego rodzaju imprezy branżowe czy pokazy mody. Według mnie jak ktoś chce sobie w weekendy dorobić, to dobre rozwiązanie.
20 sty 2017 - 13:58
W Warszawie raczej z pracą nie ma problemu. Tam pracy dużo też przez Agencje Zatrudnienia jest jej sporo, warto sprawdzić na [www.gigroup.com.pl]
01 lut 2017 - 07:15
Na pewno jest więcej ofert, lepsze zarobki ale ang trzeba znać.
01 lut 2017 - 11:45
Zależy w jakim zawodzie winking smiley
15 lut 2017 - 10:39
Kto chce pracować, ten pracuje, wystarczy zerknąć tutaj - [www.gowork.pl]
Popatrz po ogłoszeniach - wiele firm przyjmuje do pracy nawet bez doświadczenia. Biorą pracowników, których chcą nauczyć zawodu - bardzo wiele się pod tym względem zmieniło na rynku. Z drugiej strony będąc fachowcem tak naprawdę sam wybierasz gdzie chcesz pracować.
14 mar 2017 - 07:55
Z tego co wiem w Warszawie jest bardzo łatwo znaleźć pracę, nawet taką zdalną. W zależności od potrzeby na pewno wyszukasz odpowiednie oferty. Ja obecnie mieszkam w Warszawie, ale pracuje dorywczo w firmie marketingowej. Już nie chce mi się tu rozpisywać, dlatego sprawdź na tym forum, może cię to zainteresuje. [zarabiamy.com.pl]
17 mar 2017 - 10:42
Na pewno łatwiej w Warszawie znaleźć pracę jak w innych miastach.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: