NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jaki kurier?

Wysłane przez hortensja 
Jaki kurier?
17 maj 2017 - 11:10
Witajcie!
Możecie polecić mi dobrego i sprawdzonego kuriera? Szukam do stałej obsługi dla firmy.
Re: Jaki kurier?
17 maj 2017 - 11:14
Jeśli Twoja firma wysyła sporo przesyłek za granicę, to warto skorzystać z usług firmy Flypak. Sprawdź sobie na ich stronie dokąd możesz nadać z nimi paczki: [www.flypak.pl] ale generalnie są brokerem kurierskim tj. współpracują z dużymi kurierami np. jak DPD czy UPS, a także z mniej znanymi i mogą wtedy negocjować ceny takich przesyłek międzynarodowych. Są godni polecenia i rzetelni.
29 cze 2017 - 03:15
Moim zdaniem warto też zainteresować się ofertą tego brokera [www.ebox24.pl]. Współpracują z wieloma firmami jak sklepy internetowe czy apteki, mają więc doświadczenie w obsłudze klientów biznesowych. Ich ceny są jednymi z najniższych na rynku. Warto też zaznaczyć, że w porównaniu do innych brokerów bardzo szybko zwracają przesyłki pobraniowe w wypadkach, gdy nie zostaną one doręczone do adresata.
30 cze 2017 - 10:26
To może być niezła myśl.
21 lip 2017 - 10:50
U mnie na przesyłki międzynarodowe do Irlandi bardzo dobrze się DHL sprawdził, zawsze na czas, mają niezłe ceny a paczki do 30kg.
31 lip 2017 - 23:09
Ja zawsze korzystałam z usług DPD. Szczerze mówiąc, to nie miałam jeszcze z nimi żadnych niepotrzebnych przygód, więc mogę polecić winking smiley
05 sie 2017 - 17:23
DPD - polecam smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-05 17:24 przez progettofit.
07 sie 2017 - 09:37
Kurierów jest sporo a codziennie tysiące osób korzystają z ich usług. Jeśli chodzi o ceny to na pewno dużo korzystniejsze są w stanie zaoferować brokerzy. Jak się okazuje nawet przesyłki pobraniowe mają korzystne ceny [www.znajdzkuriera.pl]. Warto jednak wiedzieć z jakich ofert korzystać by zaoszczędzić jak najwięcej. Dla mnie to istotna kwestia tym bardziej, że prowadzę swój sklep internetowy i towar wysyłam praktycznie na co dzień.
18 pa 2017 - 12:16
hortensja Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witajcie!
> Możecie polecić mi dobrego i sprawdzonego
> kuriera? Szukam do stałej obsługi dla firmy.

W mojej firmie korzystamy z usług DHL. Możesz sprawdzić w porównywarce kurierów GlobKurier cennik - [www.globkurier.pl]
Wystarczy podać wymiary, wagę i ilość a następnie wybrać odpowiedniego przewoźnika smiling smiley
16 lis 2017 - 12:15
A patrzyłeś Bliskapaczka.pl? Jak dla mnie lepsza opcja niż jedna firma kurierska, wiele opcji w jednym miejscu i to wszystko można załatwić online. I nie wiążesz się żadnymi umowami, korzystasz kiedy chcesz
17 lis 2017 - 06:39
Mnie zawsze opłacało się zamawiać paczki do paczkomatów.
29 gru 2017 - 13:55
Wypróbuj ten jeden tanie przesyłki kurierskie
Tanie, jeśli porównujesz do innych firm, działa na całym świecie i zawsze możesz śledzić przesyłkę online.
10 sty 2018 - 16:19
Mogę doradzić tej firmie [www.parcelabc.pl]
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: