NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

reklama firmy

Wysłane przez Eliza32 
reklama firmy
15 maj 2017 - 15:10
Witajcie! Piszę aby sie poradzić, może ktoś tutaj orientuje sie w sprawach reklamy . Chodzi mi o to aby zrobic reklame dla firmy tylko nie bardzo wiem w co warto zainwestowac by sie sprawdziłosmiling smiley Wiem że nikt mi nie da gwarancji ale cos musze wybrac , wpadł mi do głowy pewien pomysł coś takiego [brandcreation.pl] myślicie że fajny pomysł ? często wystawiamy sie na targach także myślę że będzie to dobrym pomysęłm i przyciągnie potencjalnych klientów .
Re: reklama firmy
18 maj 2017 - 19:05
Moim zdaniem warto jest zainwestować w tablice reklamowe Warszawa , które można zamówić sobie w różnych wymiarach. Porozstawiane w różnych częściach miasta na pewno się sprawdzą, a do tego nie trzeba będzie się martwić też o zamontowanie bilboardu, ponieważ ta firma również się tym zajmuje.
19 maj 2017 - 11:30
Myślę, że obecnie najlepiej sprawdzi się reklama w internecie.
22 maj 2017 - 08:46
W sieci najlepiej jest się reklamowac, a do tego potrzebna byłaby pomoc firmy reklamowej
22 maj 2017 - 11:34
Teraz jest tyle możliwości przecież: od reklamy w internecie poprzez bannery, bilboardy, gadżety.
25 maj 2017 - 01:39
Dokładnie, metod jest wiele i warto korzystać z kilku, nie ograniczać się tylko do jednej. Jeśli chodzi o gadżety to ciekawym pomysłem są napoje na konferencje . Raz się z czymś takim spotkałam i było to odebrane pozytywnie. O internet też trzeba zadbać, posiadać profile w social media, mieć wysoko wypozycjonowaną stronę itd.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-25 02:05 przez guess.
29 maj 2017 - 08:23
A najlepiej byłoby połączyć kilka metod.
29 maj 2017 - 12:03
To jest najlepsze, jednak najkosztowniejsze rozwiązanie. Moim zdaniem reklama w sieci to podstawa.
29 maj 2017 - 12:14
Jeśli wziąć pod uwagę koszty, to najbardziej skuteczna jest dziś reklama w sieci, zwłaszcza w wyszukiwarkach i mediach społecznościowych. Mając do dyspozycji większy budżet warto też reklamować firmę w telewizji - gdybyście zdekodowały się na taką reklamę, to tu [tradeone.eu] możecie zlecić jej produkcję, znają się na tym dość dobrze, a stawki mają rozsądne.
29 maj 2017 - 19:44
Najlepszą reklamą obecnie jest reklama internetowa, bo coraz więcej osób siedzi online, a coraz mniej ogląda telewizję. Za 10-20 lat reklamy w telewizji całkowicie stracą sens.

26 cze 2017 - 15:52
Moim zdaniem reklama jest ważna, ale tak samo jest ważna współpraca z osobami w firmie, kontakt itp. Pomoże w tym na pewno praca w chmurze. Wszystko i bezpiecznie dopasowane do potrzeb. Widziałam takie działania i wydaje mi się, że sprawdzą się doskonale. Zerknij na ofertę [bluer.pl] , gdzie dopasujesz rewelacyjnie wszystko do swoich potrzeb.
02 lip 2017 - 09:14
A dla nie idealna reklama to taka na rzeczach przydatnych których się często używa, np na takich pokrowcach czy torbach [www.izisport.pl] , wtedy logo i adres formy najlepiej się utrwala i dobrze potem kojarzy
03 lip 2017 - 10:02
Myślę, że to dobry pomysł, choć reklama na bilboardach, ulotkach tez nie zaszkodzi.
31 lip 2017 - 10:33
Tak jak Malinowa33 uważam, że gadżety reklamowe dla firm powinny być przydatne, na pewno nie należy inwestować w takie rzeczy jak np. smycze (kto to teraz nosi?)
03 sie 2017 - 11:51
Ja uważam, że teraz największy potencjał ma pozycjonowanie firm w wyszukiwarkach Google. Działania SEO są wykorzystywane przez praktycznie każda firmę, niezależnie od branży, bo mają na celu zwiększyć ruch na stronie oraz pociągnąć za sobą zwiększenie zysków Twojej firmy. Takie działania wykonują dobre firmy np. [fabrykamarketingu.pl] . Są solidni, mają spore doświadczenie i efektywnie podchodzą do projektów. Polecam ich!
10 wrz 2017 - 17:34
Sporo ciekawych propozycji jeśli chodzi o reklamę firmy. Jednak mam do was pytanie jaki byście mieli pomysł na reklamę firmy sprzedającej sprzęt medyczny od producenta [medikapoland.com] . Zastanawiam się czy nie wejść może w tą branżę, bo pojęcie o tym jakieś mam tylko przydał by się jakiś dobry pomysł na reklamę. Podpowiecie coś?
26 wrz 2017 - 13:17
Reklama to nie wszystko warto też pomyśleć o dobrej organizacji i ochronie środowiska w firmie? Dużo czytałam o tym na; [www.seka.pl] , sprawdzą się tutaj na pewno różne sposoby na utylizowanie odpadów, ale nie raz nie umiemy znaleźć rozwiązania a firma Seka w tym pomaga.
27 gru 2017 - 20:37
Reklama zewnętrzna będzie chyba najbardziej odpowiednia dla mniejszej firmy. Powinna jednak wyglądać w miarę profesjonalnie i znaleźć się w odpowiednich miejscach. Reklamy wykonywane przez [www.zenit24.eu] nadadzą się idealnie - są bardzo trwałe, wyglądają profesjonalnie, także przyciągają wzrok, nie są przy tym kosztowne.
29 gru 2017 - 07:15
Oprócz tego warto postawić na jakieś spotkania i gadżety reklamowe.
29 gru 2017 - 15:00
Jeśli prowadzicie firmę lokalną to bardzo ważna jest też reklama stacjonarna. Myślę, że możecie zdecydować się na jakiś kaseton albo szyld przyciągający wzrok. W tym celu polecam skontaktować się z fachowcami ze strony [frezujemy.com]. Oni doradzą i wykonają każdy projekt.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: