NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Aranzacja salonu

Wysłane przez Eliza32 
Re: Aranzacja salonu
04 sty 2018 - 13:57
Ja także wolę skorzystać z porady fachowca. W zeszłym roku mój salon oddałam w ręce architektów [gigaarchitekci.pl]
Re: Aranzacja salonu
09 sty 2018 - 13:57
Bardzo spodobał mi się mój salon zaprojektowany przez [gigaarchitekci.pl], który jest w stylu skandynawskim. Na prawdę - wygląda niesamowicie!!
Re: Aranzacja salonu
10 sty 2018 - 17:42
W moim rodzinnym domu, zawsze było pełno kwiatów ja niestety nie mam takie ręki do roślin jak moja mama dlatego u mnie ich bardzo brakowało. Chciałam jednak mimo wszystko ocieplić wnętrze, wtedy trafiłam na stronę sztuczne-rosliny.pl . Tam udało mi się znaleźć kwiaty które wyglądają na żywe a są sztuczne i ja nie muszę tak o nie dbać a w domu jest przyjemniej.
Re: Aranzacja salonu
08 lut 2018 - 11:39
Teraz wszędze jest czarno-biało. Niby to jest połączenie klasyki i nowoczesności, ale... myślę, że za chwilę taki typ wnętrza już się wszystkim znudzi. Jak sądzicie?
Re: Aranzacja salonu
15 lut 2018 - 08:38
Według mnie salon i chyba każde wnętrze tworzą dodatki. Wiele zależy od gustu i upodobań właścicieli, ale wydaje mi się, że jeżeli w sieci jest wiele ofert typu [makalulu.pl], to każdy znajdzie coś dla siebie tym bardziej, że w większości przypadków ceny są naprawdę przyjemne.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: